Vprašanje!

Po update-u in uporabi ZiPhone mi v iTunes izpuše, da je na mojem telefonu 1.8GB podatkov. Poskusil sem že tudi Complete Erase na telefonu, vendar mi to ostane gor. Je to normalno? Imam občutek, da so na mojem telefonu ostali MP3, ki sem imel naložene pred update-om. Obstaja kaka finta, kako izbrisat celotno vsebino telefona (no razen software-a :D)

Aja pa še to ... mimogrede ... Naredil sem update na 1.1.3 in uporabil ZiPhone, ki mi je naredil vse, razen jaillbreak-a, poskusil sem postopek ponoviti, ampak je enak. Telefon v vsakem primeru ostane zaklenjen. Imam mobitelovo SIM kartico, lahko kličem, prejemam klice, uporabljam iTunes in iPod, pošiljam SMSe, edino do datotek ne morem dostopat, tako da si ne morem naložiti popravkov za pravilen prikaz tel.št.

Kakšni predlogi? Trenutno poskišam z Soft 1.1.3 JaillBreak od Dev Team. Javim če kaj rešim.

OK sem že rešil tešavo, potrebno je bilo namestiti ZiPhine iBrickr Fix in je potrm telefon popolnoma odprt. Zežava je v tem, da če se telefon JaillBreak-a z ZiPhone, potem programi kot so npr. iBrickr in iPhoneBrowser ne skapirajo da je telefon JaillBreackan \:D


Popravil(a) Ma®ke© (28.02.08. 17:48)