Imam en problem, o katerem ne berem kaj dosti na internetu. Včeraj sem na iPhone 1.1.1 prvič naredil "Reset all content and settings", saj je bila to edina možnost, da sem izbrisal vse kontakte iz iPhone-a. Ko sem na novo vnašal nastavitve sem prišel do problema, da ne morem vpisati EDGE nastavitev. Pred resetom sem ta 3 polja (apn,username,password) vpisal brez problema, sedaj pa npr. se postavim v polje APN, vpišem npr. "internet", kliknem Return in telefon skoči nazaj na "Home screen". To ni tisti klasični problem, ko si ne zapomni nastavitev po reboot-u. Stestiral sem že vse mogoče variante, ene 2 sem našel preko spleta, da imata enak problem, vendar nista dobila kakšnih konkretnih odgovorov. Inštaliral sem tudi tisti "edge settings fix", pa zadeva ne deluje. Obstaja kakšna možnost, da nekdo, ki ima shranjene Mobitelove EDGE nastavitve, objavi datoteko "/var/root/Library/Preferences/com.apple.carrier.plist" -> vsaj mislim, da so EDGE nastavitve v tej datoteki...

Edit: Sem že rešil zadevo. Editiral sem zgoraj omenjen file in ročno vnesel nastavitve. Potreben je bil reboot, da je prebral nove nastavitve.
_________________________
http://www.mostwanted-team.com