Citat:

Uporabnik razor1 pravi:
Citat:

Uporabnik mikimaus pravi:
Nič ne pretirava, ne vem od kot vam polna cena 120k približno toliko je polna cena za N73, ki je pa razumljivo dražja. Denimo K800 je v tujini približno 100k.

Ker je pa K790 EDGE telefon in ne UMTS bi bil lahko še par tisočakov cenejši in s tem bi se regresiranacena spustila nekje na 40k ali 45k več je nesramnost. Res sem čakal ravno na ta fonček samo toliko pa ne dam . Tako ceno ima Mobitel za K800, ki je kot rečeno UMTS telefon in zato pričakovano dražji. Pač to pot ste me res razočarali.

Pa toliko klicel kolikor sem jih prejemal.... Izteče se vam pogodba bla bla... pa deset jurev bonusa bla bla...

Dejte mi ta fon za 30k ali 35k pa bomo prjatli!



Kaj ma tu veze tujina, ce si tak ekspert mi pa povej za kaksno ceno sta oba operaterja ponudila W800i ali za kaksno ceno je ponudil K750i, pa bos videl da je cena za K790i in K800i cisto upraviceno pricakovana 60k.

Pa ne primerji mi pametni in nepametni telefon! (ko Maj)

K750i in W810i sta pri toliko cenejsa kot pri iz preprostega razloga, ki se mu rece j***** Live!




Prvič N73 sem omenil le in zgolj na povezavo z 120k in dodal da je razumljivo dražja (za nepismene - pametni telefon)

Mi je pa velika neznanka od kot polna cena 120k za K790 in od tod tako visoka regresirana cena. Sicer se pa sam ne sekiram zato se ni potrebno tudi tebi. V tujini gredo ti fončki za med izključno zaradi fotoaparata tako, da tu odpade razlikovanje EDGE ali UMTS ter s tem pogojena cena.

Močno pa dvomim da bodo tako za med šli tudi pri nas sploh pa za to ceno. En kupec vsaj za zdaj bo prav gotovo manj.

No, kaj pa za operaterja pomeni posameznik, kajne?