Pot nazaj je ... in sicer tako, da vstavis drugo SIM kartico in zacnes znova. Licenca je narec zaklenjena na SIM kartico ...

Drug nacin je baje ta, da telefon formatiras in s tem izgubis vse ... Tretji nacin pa je, da kupi 7 dnevno uporabo in potem spet zacnes ta postopek :)...

Tole sem si sposodil tukaj :

Kot sem že omenil vam bom razložil kako uporabljati Nokijino navigacijo popolnoma brezplačno. Seveda tudi s glasovno navigacijo v slovenskem jeziku. Vse kar je potrebno storiti je to, da je potrebno pred vsako uporabo navigacije prestaviti datum!

Postopek je sledeč:

1) Na telefonu nastaviš datum, katerega se da enostavno zapomniti (npr: 11.11.2011)
2) Odpreš Nokia maps navigator
3) Odpreš možnosti > Dodatne nastavitve > Dodaj navigacijo > Sprejmi > Izbereš regijo
4) Če še nisi izbral brezplačne 3-dnevne poskusne verzije ti jo tukaj ponudi. V primeru pa, če si 3-dnevno že izkoristil imate 2 možnosti:
a) boleča - resetirati mobitel na tovarniške nastavitve (s tem izgubiti vse podatke)
b) malo manj boleča - prijaviti se na 7 dnevno in pač plačati tistih 6,49€
5) Vtipkaj licenčno kodo in se prijavi (pri brezplačni verziji ta točka ni potrebna)
6) Po uspešni prijavi potem pritisni meni tipko
7) Na telefonu se potem nastavi današnji datum
8) Pritisni (dolg pritisk) ponovno na meni tipko in se vrni nazaj na Nokia maps navigator
9) Sedaj lahko zapustiš Nokia maps navigator
10) Vsakič ko želiš uporabljati Nokia navigacijo samo preprosto prestavite na izbrani datum in navigacijo že lahko brezplačno uporabljate!!!

_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si