Temo začel: Tomba
 Temo začel: VirtualM

Poskusil sem tudi tole:
v UIPhoneFormats.plist sem US zamenjal z UK, pa ne pomaga. Tudi če sem kopiral stringe iz US v UK, ne dela. Mogoče kdo pozna rešitev?


Opisan način mora delovat !

Pravice (chmod) morajo biti najmanj takšne, kot original file.

Sicer nevem koliko je iPhone na to občutljiv, ampak zna biti, da si file urejal z kakim notepadom in shranil kot DOS file (tako naredijo praktično vsi windows text editorji). Potem ta file na unixu ponavadi ne dela, ker zapis ni povsem enak. Rešitev je file urejati kar z pomočjo "vi" editorja (preko konzole).

Če nisi vešč vi-ja, lahko narediš z kakim ultraeditom, z katerim lahko podobno kot z notepadom urediš file in ga shraniš ot unix file (convert DOS to UNIX).



Nisem urejal z notepadom. ;\) Urejal sem ga kar z TexEditom iz OSXa, tako da je zapis v unixu ostal tak kot pred mojim spreminjanjem. Glede na to, da sem potegnil .plst iz tega foruma in je urejenost cifer po namestitvi takoj delovala, dvomim, da je problem v pravicah. Sem pa za vsak slučaj poskusil tudi na winsih z ultraeditom, a je enako, "težave" mi ni rešilo.

Bi lahko bil problem v regional settings, ki ga imam posebej dodanega preko instalerja, v originalu ga ni bilo omogočenega?

Na samem začetku, ko sem dal v iPhone patchan Appsupport in UIPhoneFormats.plst, mi cifer ni lepo uredilo, dokler nisem namestil še regional settings in tam določil USA. Začetek tedna je sedaj Nedelja. Če bi lahko to spremenil na kak drugi način? Sam sem mislil, da bi to šlo po opisanem načinu, a očitno ne dela, čeprav bi po logiki lahko

Hvala za odgovor, če bo kdo še imel kako idejo.

Lp

M