Vs N95

Sedaj imam v lasti tudi nokio N95. V primerjavi z E90 se zdi kot igračka. Velika razlika je v materialih in kvaliteti izdelave. Deluje zelo plastično.To sicer ni 8GB model ampak običajna N95. Prijatelj ima 8GB in je veliko kvalitetnejše izdelave kot moja. Na novi je veliko aluminija tako kot na E90. Pri rokovanju je N95 hitrejša kot E90. Programe odpira opazno hitreje kot E90. Tudi maps so veliko hitrejši in premikanje po mapi je veliko bolj smooth. Zelo všečen telefon moram reč. Kamera je toliko boljša da je niti primerjat ne morem z E90. Ubistvu vse kar ji manjka je tipkovnica in boljši ekran. Poskusil sem pregledovati načrte v pdf formatu ampak se ne vidi kaj dosti, tako da za resno delo odpade. E90 je veliko težja in večja in je treba zanjo planirat prostor kakem žepu ko se odpraviš na pivo. Z N95 tega problema ni. Se pravi... E90 za delo....N95 za žur:)
Če se kdo odloča za nakup N95 naj raje počaka na 8GB model. Tudi jaz bi jo kupil ampak je 200 eur dražja kot običajna. Jest sm jo plačal 310 eur, 8GB je bila 490. No zdej mislim da sm za telefone zapravil dovolj za nasledna 3 leta. S tem denarjem bi lahk že obnovljeno katrco kupu \:\)

Mejte se fajn