Temo začel: deepdelete
Pozdrav vsem

Pred 14 dnevi sem tukaj v Bahrainu kupil E90. Na njej nisem opazil, da bi bilo kaj narobe tako kot nekateri od vas. Zelo kvalitetno ohišje in na njej ni opaziti nobene praske. Mislim da je tudi hardware drugačen kajti tipkovnica ni ista in podpira arabske znake. Stekla na zunanjem ekranu skorajda ni mogoče opraskati, ker je antiscratch.Spominska kartica je v originalu 2GB in je mogoče kupiti do 8GB. Wifi se mi takoj ni hotu lepo konektirat, ampak sem potem v advanced settings izklopil power saver, tako da je zdej res hitra povezava. Fring deluje odlično in v službi vedno kličem na skype out, ker je ful cenej. Gps ima trenutno še nekaj problemov z hitrostjo iskanja satelitov, ampak pobje na Nokiji so rekli da bo kmalu popravek in mi razložili kako se gps lahko malo forcira. Naložiti je treba sports tracker in ga zagnati in nato vklopiti maps.Najbolj srečen sem z Adobe readerjem, ki deluje odlično in mi ni treba nosti s seboj prenosnika, da bi gledal načrte. Prav tako je odlična stvar gmail mobile. Tukaj v Nokia trgovini stane 550 eur, torej toliko kot na Simobil in Mobitel če podpišeš pogodbo. Potrdijo tudi garancijo ki velja za cel svet.Mislim da je nekaj narobe z Teleray-em. Tukaj je naprimer Nokia N95 8GB dobavljiva že 1 mesec, na Teleray-u pa piše kmalu na voljo.
Zanimivo je, da so telefoni tukaj zelo poceni in je v vseh trgovinah mogoče menjati staro za novo. S seboj imam 3 starejše noki in jih grem v naslednjih dneh zamenjat za N95, sicer z manjšim doplačilom. Za bluetooth slušalko sem plačal 35 eur, za torbico pa 15 eur. Torej vidite lahko da so popusti na telefone za podaljšanje naročnine navsezadnje en velik nateg tam na sončni strani alp. Prodajalci držijo višjo ceno, mobitel in simobil pa jih prodajata po normalni ceni:)Še dobro, da sem si premislil in E90 nisem kupil pri nas.

Vso srečo pri Teleray Nokiah

Emil

Samo dobre novice si napisal. Lahko prosim preveriš, če se telefon ziba, ko ga postaviš na mizo (npr. ko tipkaš po njem), ker če je tako pol so napake odpravili oz. zamenjali staro ohišje za novega. Moj je namreč imel eno gumico nižjo od ostalih treh.
Kot zgleda je Nokia že poslala na trg izbolšane telefone, sam še do nas morejo prit.

Lp, Jan