Temo začel: jan999


Ja ja, se bom potrudil in bil čim bolj prijazen!
Hvala za nasvete, zdej sem že malo bolj miren. To da tipke tikajo zaslon me za sedaj ne moti, je pa baje na daljši rok slabo za zaslon, ker ga popraska. Obstaja kaka možnost, da bo v kratkem kak E90i, s katero bi bile te napake odpravljene?


Tukaj sem prebral, da so naredili neke popravke glede tega... Sem pa tudi (verjetno ravno na http://www.aikon.ch) ze prebral (pa ne najdem zdajle) da ce prides v servis zaradi tega, da menjajo displej in ohisje. TO naj bibilo sicer za Nemcijo oz. Svico... bi pa pricakoval, da pri nas tudi...

 Citat:
Zasledil sem tudi, da je na voljo nova posodobitev za E90, je mogoče kdo že sprobal, prinaša kake bistvene spremembe ta posodobitev?


Jaz nimam vec Nokie E90... sem pa zasledil, da je eden izmed porpavkov tudi dodan AGPS za hitrejse lociranje lokacije pri hladnem zagonu...

 Citat:
Zanima me tudi, če se da dobit kak etuij za Nokio E90, spraševal sem že na telerayu, pa majo samo torbice, kar mi ne pomaga kaj preveč. Na netu sem zasledil nekaj, pri nas pa ne poznam trgovine, ki bi ponujala te zadeve, kako priporočilo??
Čudi me to, da je ta Nokia že kar nekaj časa v prodaji, zanjo pa je na voljo zelo malo dodatne opreme (beri: oprema za v avto, etuiji, itd.), a ni to malo čudno?! Mislim, nevem no, zadeva je namenjena zahtevnejšim uporabnikom, s tem mislim, na resno uporabljanje telefona in ne samo fotkanje pa pisanje sms sporočil. No, lahko bi se pri Nokii malo potrudili za nas uporabnike, ki toliko zapravimo za en telefon!?!


Torbic je dovolj na voljo... se od prejsnjih izdelkov. Jaz sem E90 imel kar v torbici, ki jo imam se izpred nekaj let od Nokie 6110 \:\) ... Avtooprema? Bluetooth instalacija deluje...tako Nokiine, kot tudi druge (Parrot).... avtonosilec se tudi da dobit (jaz sem ga nabavil pri Mobitelu)...Nevem kaj drugega bi se manjkalo \:\) ...

Avtonosilec >> KLIK


Torbica >> KLIK

_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si