Pozdravljeni, sem nov na forumu in lahko samo pohvalim zadevo! \:\)
Da se vrnem k temi, tudi sam imam Nokio E90 (par dni). Začel bom s pohvalami, ker telefon v celeti je zelo dober, uporaben in praktičen. Funkcij ima malo morje, še preveč če sem iskren.
Bom pa takoj tudi pograjal in hkrati prosil za odgovore (predvsem pomoč pri reševanju problemov in vaše izkušnje), ker sem zelo jezen na Nokio, glede na porabljen denar. Predvsem me jezi to, da telefon nujno rabim in si ne morem privoščit, da bi ga poslal na servis za mesec dni!
Napake, ki sem jih opazil na svojem aparatu so sledeče, telefon zelo slabo lovi omrežje, čeprav pokazatelj signala kaže vse črtice. ko kličem mi večkrat prekine klic in napiše, da je prišlo do napake v omrežju. Z mikrofonom za sedaj nimam problemov. Sem pa razočaran nad ohišjem, ki je zelo pomanjklivo. Pokrovček baterije se komaj drži skupaj, druga napaka je ta, da se telefon ziba, ko je položen na mizo (kar me ne moti prav preveč, ker ga imam skozi po rokah in nanj ne tipkam za mizo), tretja napaka ohišja je ta, da tipke med preklapljanjem drsajo ob notranji zaslon in ohišje, ki ima po treh dneh uporabe že vidne praske! \:~

Torej zanima me, če se tudi vi srečujete s temi problemi in kaj mi svetujete. Aparat sem kupil pri mobitelu, zato me zanima kako naj se obnašam in kaj lahko pričakujem ob reklamaciji ( mi bodo telefon zamenjali, glede na to, da nima niti teden dni življena)??

Hvala
Lp, jan