Resetiral sem telefon, naložil najnovejši software, formatiral kartico in naložil vse potrebno gor. Po instalaciji Garmina XT v. 4.10.80 sem nastavil jezik, jezik govora, izpisal ID: kartice. Ustvaril sem tudi tiste dve datoteki SW.unl in GMAPSUPP.unl .Vse 25 mestne kode sem pravilno zaporedno vnesel v datoteko GMAPSUPP.unl in tudi mape so vse odklenjene v Map Sourcu.
Do te faze je program deloval brez problemov. Nato sem preko map sourca združil mape City Navigator 2008 NT celo evropo razen Balkana in Madžarske, Adria route 2.0, Hungary Navy in SCG 1.6.
Ko je po kakšni dobri uri vse skupaj premlelo (cca. 1.4 GB) sem poizkusil zagnati ikono Garmin XT. Na začetku se prikaže zagonsko okno GARMIN cca. 15 sekund in nato prekine zagon in me vrže spet med ikone aplikacij. Probal sem vsaj 10 x zagnati program, izklopiti telefon, ponovno zagnati vendar vedno isti rezultat.
Nato sem probal izbrisati ustvarjeno datoteko z mapami (gmapsupp.img- 1,4 GB) tako, da je bila v osnovi samo base map in program se je brez težav zagnal.
Ali obstaja kakšen problem pri združevanju map CN 2008 NT za celo Evropo, Adria route 2.0, SCG 1.6, Hungary navy 4.61?
Ali sem naredil napako pri združevanju map, da se mi Garmin ne zažene? Ali sem naložil preveč map naenkrat?