Tudi G5 in G9. Samo nista za levicarje, razer ima pa vec ali manj vse izdelke za levicarje [razen deathadder [ce si desnicar je bojda carska mis], imas pa pol lachesisa ali boomslanga]. Ker sem pa sam levicar, mi je pa razer ocitna izbira.

G5 sem imel tudi leto in pol. Nic posebnega napram recimo oldiju Diamondback, no razen tilt wheel. Lachesis je pa druga storija. Samo cakam, da se izda posten firmware, to pa pri Razerju nasplosno zadnje case mocno sepa.

Ravno G15 je predraga in uporablja cenene materiale. Sam sem jo imel 2 leti in se mi valja v omari. Hvala, G15 nikoli vec. Po pol leta je polovica tipk sla ob barvo, po pol leta se srebrno ohisje okoli tipk. Na Eventusu so samo zijali in rekli, da ne morejo nic. Da ne omenjam super motece stvari. Cim tisci 2 puscici [recimo gor in levo], ostale tipke ne delujejo. Hura za tako tipkovnico..

Vsak normalen gamer ima zicno mis, kjer ni raznoraznih izgub ali pa cakanja, da se mis zbudi iz "sleep moda", ker varcuje z baterijam. Ce imas pa mis samo za delo na desktopu, je pa cordless kul.


Popravil(a) MViper (05.02.08. 10:07)