Stran 2 od 3 <123>
Možnosti teme
#35266 - 28.10.08. 00:05 Re: mobisvet [Re: Jabe]
Mihailovski Odsoten
študent

Registriran: 10.11.07.
Sporočil: 746
Jabe: tebe na koncu dneva zanima samo, če ti napravo pravočasno in kakovostno popravijo, če dobiš nadomestilo, itd.

Kaj si pa imel za negativne izkušnje?

Na vrh
#35279 - 28.10.08. 13:09 Re: mobisvet [Re: Mihailovski]
Jabe Odsoten
pionirček

Registriran: 20.03.05.
Sporočil: 70
Telefon: Sony Ericsson P990, Nokia 6120...
 Temo začel: Mihailovski

Kaj si pa imela za negativne izkušnje?


Tukaj je problem pri 2 stvareh. prva je res sama kvaliteta servisa, ki pač pri mobisvetu ne vem, kaka je in če lahko računam s tem, da bo telefon pravočasno in kakovostno popravljen. ena tolažba bi že bila, če bi mi SE sam popravljal telefon (v asvtriji, nemčiji ali kjerkoli pač že bi bil aparat kupljen), je veliko večja verjetnost, da bi dotični serviser vedel, kaj počne. 2. stvar je pa bolj administrativne narave - nikdar se pač glede servisa ne meniš s prodajalcem, ampak serviserjem, če res hočeš, da se bo stvar "na koncu dneva" popravljala v garanciji in ne na lastne stroške. Zdaj mi ni treba govoriti, kako to ni res, me ne zanima kako stvari izgledajo na papirju, ampak kako v realnosti. Zato torej logično vprašanje z moje strani - je mobisvet serviser ali posrednik. če je serviser bom dvakrat premislila, preden bom kaj kupila, če je samo trgovec, hočem vedeti, kdo je serviser.

Na vrh
#35282 - 28.10.08. 23:42 Re: mobisvet [Re: Jabe]
Mihailovski Odsoten
študent

Registriran: 10.11.07.
Sporočil: 746
Pomoje je posrednik.
Na vrh
#39292 - 08.03.11. 21:43 Re: mobisvet [Re: Mihailovski]
linarka Odsoten
otročiček

Registriran: 08.03.11.
Sporočil: 1
Nikar ne kupujte v tej trgovini.Mobisvet je zanič trgovina.
Najprej sem bila vesela nižje cene pri nabavi,
a zdaj vidim in mi je žal
nakupa telefonena pri njih...FUJJJ!!!
Telefon mi je nehal delovati in sem ga poslala na popravilo.
Ni bil poškodovan,polit itd...ampak so zavrnili popravilo zaradi sicer res neopazne praske na ekranu,ki je bila res nevidna in prisotna več kot pol leta.
Zakaj je tako???
Njihovi uvoženi telefoni nimajo garancije
na pooblaščenih servisih v SLO,
ampak jih "pošiljajo"v tujino,kjer so bili nabavljeni.
Če vam morebiti aparat ne bo deloval,četudi še v garanciji
vam ne bodo hoteli poslati na popravilo
aparata in našli vsako prasko
ali razlog,ker imajo samo stoške pri pošiljanju od katerih nimajo nič,
katerih se izogibajo ter vam tako zelo radi zaračunali
50€ stroškov za pregled,kar je več kot provizija ki jo imajo pri prodaji novega telefona
Evo novi biznis ******* iz MOBISVETA...

Upam sem komu pomagala pri nakupu!!!


Popravil(a) Jest (16.03.11. 16:59)
Razlog urejanja: Popravljene zalitve

Na vrh
#39315 - 16.03.11. 13:40 Re: mobisvet [Re: linarka]
mobisvet Odsoten
otročiček

Registriran: 16.03.11.
Sporočil: 2
Pozdravljena Linarka,mislim da je čas da zadevi pridemo do konca,saj nam s svojimi izjavami in brez dokazov podiš potencialne stranke,IMAMO PONUDBO ZA TEBE,objavi dokaz,naj ljudje ocenijo,če si bila neupravičeno zavrnjena,pravtako te pozivam,da objaviš našo zavrnitev(email,ki smo ti ga poslali,pismo ali kaj drugega,saj stranko katere garancija je zavnjena,vedno pisno obvestimo) kot dokazilo za tvoje trditve,v kolikor se izkaže ,da smo ti neupravičeno zavrnili garancijsko popravilo,ti podarimo NOV enak aparat z doživljensko garancijo, katerega si poslala na servis,na vseh forumih se ti opravičimo in priznamo svojo napako,v kolikor pa se izkaže ,da si nas oškodovala dobrega imena,po krivici blatila in potencialne kupce odvračala od nakupa pri nas,pričakujem opravičilo na vseh forumih po katerih nas blatiš,da odstraniš vse negativne poste,v kolikor se to ne bo zgodilo v 24 urah bom zadevo prvo prijavil na policijo ,da dobijo iz vseh forumov tvoj IP naslov,nato bom vložil zasebno tožbo proti tebi in tvojim objavam na forumih,pravtako ti sporočam da je "cigan" žaljivka za Rome(Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.Prepovedana je razžalitev, obrekovanje, žaljiva obdolžitev in opravljanje.),zato pozivam admina ali moderatorje,da v skladu s pravili foruma opravijo svoje delo,hkrati vam sporočamo ,da mi cenimo vsako vaše mnenje katerega napišete na forumu naj bo pozitivno ali negativno,ampak naj bo resnično,podkrepljeno z dokazom,saj bi potem lahko vsak pisal kar bi želel, slabo ali dobro,žalil in podobno,pravtako lahko piše tudi konkurenca,ki nam želi škodovati.V nobenem primeru ne kršimo zakonov o varovanju podatkov,saj poslujemo od leta 2002 in če boste prelistali forume,sigurno ne boste našli nobenega podatka o bilo katerem kupcu v naši spletni prodajalni.Katja Cvet ni naša stranka.

Lep pozdrav v pričakovanju tvojega odgovora

Na vrh
#39316 - 16.03.11. 16:01 Re: mobisvet [Re: flatty]
mobisvet Odsoten
otročiček

Registriran: 16.03.11.
Sporočil: 2
Samo za zgled adminu in moderatorjem


http://slo-android.si/forum/topic.html?id=421&p=2#p37671

Na vrh
#39332 - 31.03.11. 01:39 Re: mobisvet [Re: mobisvet]
Mihailovski Odsoten
študent

Registriran: 10.11.07.
Sporočil: 746
Eh, v tej temi je eno samo pljuvanje, brez argumentov.
Na vrh
#39437 - 11.07.11. 22:01 Re: mobisvet [Re: flatty]
Patrick Bedenik Odsoten
otročiček

Registriran: 11.07.11.
Sporočil: 2
Ka mi lahko kdo razloži načine plačanja kje plačam in kako.
1.Bančno avansno nakazilo
2.Bančno nakazilo
3.Gotovinsko avansno plačilo
Vem da pomeni avans neke kar vnaprej plačaš torej recimo 20% ampak nevem kje. In rabim za Gotovinsko avansno plačilo avansni račun?

Na vrh
#39438 - 11.07.11. 22:03 Re: mobisvet [Re: flatty]
Patrick Bedenik Odsoten
otročiček

Registriran: 11.07.11.
Sporočil: 2
Drugač pa sem mladoleten samo mi starši pustijo telefon nabavit. Če pa nebo šlo bom jaz osebno šel v Maribor po telefon.
Na vrh
#39439 - 12.07.11. 11:44 Re: mobisvet [Re: Patrick Bedenik]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
 Temo začel: Patrick Bedenik
Ka mi lahko kdo razloži načine plačanja kje plačam in kako.
1.Bančno avansno nakazilo
2.Bančno nakazilo
3.Gotovinsko avansno plačilo
Vem da pomeni avans neke kar vnaprej plačaš torej recimo 20% ampak nevem kje. In rabim za Gotovinsko avansno plačilo avansni račun?


1. Je nakazilo preko banke (online ali direktno pri salterju na banki) vnaprej (avans)
2. Nakazilo preko banke (online ali direktno pri salterju na banki)
3. Placilo z gotovino vnaprej (avans)

Za avansno vplacilo dobis od trgovca avansni racun, ce je avans placan v drugem mesecu, kot pa dobava (recimo ti placas avans v juliju, dobavljeno pa bos dobil v avgustu) ... Ce je v dobava v istem mesecu, pa trgovcu pomoje ni ptorebno izdati avansnega racuna... ampak samo recimo pri placilu z gotovino nek blagajniski prejemek ...
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
Stran 2 od 3 <123>


Skoči v:
Iskanje po tabli
april
Ne Po To Sr Če Pe So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Rojstni dnevi naših uporabnikov
Danes nima nihče rojstnega dne
Facebook
Kdo je na tabli
0 registriranih in 57 anonimnih uporabnikov.
Novi uporabniki
štirica, dimce1, Jablan, TanjaJuran, uporabnik123
2359 Registrirani uporabniki
Statistika table
2359 uporabnikov
30 forumov
3859 tem
38087 sporočil

Največ uporabnikov hkrati je bilo: 994 @ 17.12.07. 20:23