Stran 2 od 6 <12345>Zadnja »
Možnosti teme
#27509 - 11.09.07. 20:30 Re: Sony Ericsson P1i [Re: crashednburnt]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMnar...ricsson/P1i.asp

Vsebina osnovnega kompleta:

baterija

spominska kartica
(Memory Stick Micro (M2), 512 MB)

namizno stojalo CDS-65 in kabel USB

slušalke za prostoročno telefoniranje

programski paket (CD)

etui za telefon

GPS sprejemnik z avtopolnilcem

priročnik z navodili za uporabo

omrežni polnilec
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#27513 - 11.09.07. 21:21 Re: Sony Ericsson P1i [Re: Jest]
crashednburnt Odsoten
mladinec

Registriran: 05.03.05.
Sporočil: 134
Telefon: WTF?
Jup, to sem prebral, sej ravno zato me zanima, ali je to res.
_________________________


Na vrh
#27521 - 11.09.07. 23:15 Re: Sony Ericsson P1i [Re: JanezR6]
Cawo Odsoten
absolvent

Registriran: 06.03.05.
Sporočil: 1414
Telefon: Nokia 6120
Sedaj je tudi pri Simobilu že na voljo, cena pa je 330/350 €.
_________________________
LP, Sale


Na vrh
#27806 - 23.09.07. 19:46 Re: Sony Ericsson P1i [Re: JanezR6]
Logitechto Odsoten
otročiček

Registriran: 20.09.07.
Sporočil: 5
Pred dnevi sem jaz P990i zamenjal za model P1i.
Sprva nisem vedel ali delam prav ali ne, vendar sem bil že po nekaj urah zadovoljen t menjavo.
Prvo je nekaj manjši in lažji.
Kot drugo pa ima nekoliko izpopolnjeno kakšno stvar. Sicer gre le za malenkost, vendar so dobrodošle.
Zanimivo je to, če sem prej klical hitre številke ( naprimer 3 pa klic, sem mkoral vedeti, kdo je shranjen pod to številko). Sedaj se ti avtomatično pokaže v celoti koga boš klical.
Za prevzem klica lahko direktno izbiraš: prevzemi, utišaj ali prekini... Saj je imel to opcijo tudi P990i, vendar si težje dostopal do tipke utišaj.
KDOR UPORABLJA TAKO NA P990I, KOT NA P1i prostoročno napravo Parrot Ck3100, mora imeti kontakte vse spravljene le pod priimke, sicer se ne bodo pravilno izisovali kontakti preko instalacije.
Baterija je res nekoliko zmoglivejša od predhodnika.

Zelo pozitivno se mi zdi, da lahko zelo dobro nastavljaš bližnjice na direktnem zaslonu.., pa tudi svoj slog ( klici, opravila, sporočila, e računi...
Kamera je odlična...

Programska oprema Pc suita pa ponuja tudi nekaj izboljšav.
Ena je ta, da lahko določiš, ko se telefon poveže s Pc suito, da ohrani svoj lasten čas in datum ali pa se prilagodi na računalniški sistem. Prav to pa mi je delalo pri predhodniku težave, ko mi je spominska baterija odpovedala, čas in datum pa je vedno, ko je zmanjkalo elektrike, zaostajal.
Tako so opozorila, opravila, in bujenje bili zamanj nastavljeni.

Saj so to res malenkosti, a so zelo dobrodošle..
Skratka telefon je zelo zmogljiv...
Priporočam nakup...

Na vrh
#27973 - 29.09.07. 12:21 Re: Sony Ericsson P1i [Re: Logitechto]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
Jaz sem ga vceraj imel malo v rokah, sedaj pa je sel naprej. ga naj bi pa dobil nazaj cez kaksen teden, da stestiram push mail resitve (BlackBerry in Mail for Exchange)...

Nekih velikih razlik v primerjavi z recimo m600i nisem opazil. Mogoce je delovanje malce hitrejse, ni pa nekih bistvenih pohitritev. Ohisje samo je narejeno dosti bolj kakovostno kot pri m600i.. Operacijski sistem pa je se vedno tak, da se je treba nanj navaditi. In to lahko kar traja. Sam sem vceraj kar precej "lutal" po menijih, ko sem iskal dolocene osnovne nastavitve... Pri Nokiinem Symbianu se mi zdi, da je vse bolj logicno postavljeno kot pri UIQ. Kaj vec bo pa mogoce kolega napisal, ki ga ima trenutno na testu ali pa jaz potem, ko ga dobim nazaj.
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#28027 - 02.10.07. 14:39 Re: Sony Ericsson P1i [Re: Jest]
rockson Odsoten
ciciban

Registriran: 09.03.05.
Sporočil: 43
Telefon: Samsung Omnia
Zadeva me je zanimala odkar sem izvedel da pride na trg. P900i me ni prepričal zaradi velikosti, P990i je imel poleg velikosti še manjši ekran in enostavno mi je bil preokoren.

Zaradi tega sem že ohoho let na Nokiah, čeprav me zadnja leta niso prepričali s svojo ponudbo. Ves čas pa sem čakal, da pride ven kak telefon, ki ne bo prevelik in bo omogočal tudi funkcije dlančnika, ker dveh "ceglov" se mi pa res ne da okoli nosit.

Kot dolgoletni uporabnik Nokijenega Symbiana sem se na začetku presneto namučil, da sem v P1i karkoli našel. Enostavno je vse povsem drugače kot pri Nokiah. Ampak dlje kot ga imam, bolj enostavno se vse zdi. Po treh dneh se sicer še vedno lovim za določeno nastavitev, vendar je vse skupaj precej lažje.

Ohišje je kompaktno in dobro narejeno, baterija zdrži nekje 2 dni, vendar se precej igram s telefonom, imam BT vključen in tudi precej telefonarim. Je pa z mojega vidika problem v hitrosti.

No, sej kaj več bo pa itak v testu, ki bo ASAP na voljo.

Na vrh
#28252 - 09.10.07. 13:05 Re: Sony Ericsson P1i [Re: JanezR6]
Logitechto Odsoten
otročiček

Registriran: 20.09.07.
Sporočil: 5
Ena stvar, ki mi seveda nikakor ni všeč, pa je ta, da pri prejetju sms-a alil mms-a dobiš na ekranu prikazano sporočilo, kdo je pošiljatelj oziroma številka pošiljatelja.
Pa še, da zgodovine, komu se pošilja sms ali mms se ne more izbrisati..

Sem pa vseeno zelo zadovoljen.
In mnogo lažji in tanjši od P990i.

Na vrh
#28254 - 09.10.07. 15:06 Re: Sony Ericsson P1i [Re: Logitechto]
rockson Odsoten
ciciban

Registriran: 09.03.05.
Sporočil: 43
Telefon: Samsung Omnia
Zakaj te pa moti, če ti pokaže od koga si dobil SMS oz. MMS? Meni se zdi to prednost.

Zgodovino misliš na poslana sporočila? To se povsem enostavno izbriše.

Bolj komplicirano je izbrisati prejeta sporočila. Le-teh namreč ne moreš le označiti in izbrisati, temveč moraš vstopiti v vsakega posebej in ga izbrisati. To pa je moteče.

Na vrh
#28258 - 09.10.07. 16:03 Re: Sony Ericsson P1i [Re: rockson]
pnd Odsoten
otročiček

Registriran: 09.10.07.
Sporočil: 1
vse se da brisati bp, greš na prejeta ali pa poslana sporočila, klikneš na mark -> all -> delete, ali pa samo obkljukaš tiste, ki jih želiš zbrisati.
Mene pa zanima, če zna kdo določiti v katero mapo naj se shranjujejo fotke in video posnetki, posneti s P1i, po defaultu se namreč shranjujejo kar na root v mapo, ki jo sam poimenuje.

Na vrh
#28268 - 09.10.07. 20:15 Re: Sony Ericsson P1i [Re: JanezR6]
Logitechto Odsoten
otročiček

Registriran: 20.09.07.
Sporočil: 5
Pozdravček

Mislil sem, da se ne da izbrisati, komu si pošiljal...torej tam, ko znova izbiraš pošiljatelja ali stik, ti ostane štiri ali pet zadnjih poslanih..

Zakaj me moti, če vem takoj od koga prejmem?
Ker ne želim, da žena vidi, kdo mi pošilja... Pač imam skrivnosti.. Zato sem si naložil program Advanced Device Locks UIQ3.

Lp

Na vrh
Stran 2 od 6 <12345>Zadnja »


Skoči v:
Iskanje po tabli
april
Ne Po To Sr Če Pe So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Rojstni dnevi naših uporabnikov
Danes nima nihče rojstnega dne
Facebook
Kdo je na tabli
0 registriranih in 225 anonimnih uporabnikov.
Novi uporabniki
štirica, dimce1, Jablan, TanjaJuran, uporabnik123
2359 Registrirani uporabniki
Statistika table
2359 uporabnikov
30 forumov
3859 tem
38087 sporočil

Največ uporabnikov hkrati je bilo: 994 @ 17.12.07. 20:23