Stran 3 od 6 <12345>Zadnja »
Možnosti teme
#32165 - 06.02.08. 19:56 Re: Miška & tipkovnica [Re: MViper]
kostevc Odsoten
dijak

Registriran: 04.04.05.
Sporočil: 300

ksz ...

Po vsem kar sem prebral sem med tipkovnicami v izbor vzel:

- Ultrax - cena cca. 21 EUR

- Wave - cena cca. 44 EUR

Ne vem še točno katero izbrati, vsaka ima svoje posebnosti. Pri Ultrax se mi zdijo zanimive "laptop" tipke - pri Wave pa multimedijske ter sama oblika ... Še kakšno mnenje? Priporočilo?


Glede mišk pa:

-MX Revolution - cena cca. 78 EUR

- VX Nano - cena cca. 60 EUR

Počasi bo vse verjetno priklopljeno na prenosnik - zato je morda VX Nano boljša izbira ... Spet po drugi strani naj bi bila MX Revolution ena izmed naboljših mišk pa tudi cena se mi zdi ok ... Še kakšen predlog? Komentar?


Bo treba vse 'prespat' pa nekaj izbrat ... \:\)

Hvala za nasvete in lp,
kostevc

Na vrh
#32184 - 08.02.08. 09:51 Re: Miška & tipkovnica [Re: Jest]
kostevc Odsoten
dijak

Registriran: 04.04.05.
Sporočil: 300
 Temo začel: Jest
Miska ima locen polnilec/stojalo in USB receiver ...




Koliko časa pa zdrži baterije pri MX Revolution - pri 'normalni' uporabi?

Ko se ne uporablja je lahko v polnilcu - ali se s tem baterija 'kvari?


LP, kostevc

Na vrh
#32185 - 08.02.08. 13:06 Re: Miška & tipkovnica [Re: kostevc]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
Jaz, ce se spomnim, jo postavim v polnilec... vcasih pa sele, ko indikator kaze, da bo kmalu prazna baterija :)...

Koliko casa zdrzi brez polnilca pa nevem... nekaj dni uporabe... Ni pa pomoje nic narobe, ce se navadis, da po uporabi misko postavis v stojalo, da se fila... Verjetno bos prej zamenjal misko, preden bo baterija slaba... \:\) ...
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#32186 - 08.02.08. 13:22 Re: Miška & tipkovnica [Re: Jest]
kostevc Odsoten
dijak

Registriran: 04.04.05.
Sporočil: 300
 Temo začel: Jest
Jaz, ce se spomnim, jo postavim v polnilec... vcasih pa sele, ko indikator kaze, da bo kmalu prazna baterija :)...

Koliko casa zdrzi brez polnilca pa nevem... nekaj dni uporabe... Ni pa pomoje nic narobe, ce se navadis, da po uporabi misko postavis v stojalo, da se fila... Verjetno bos prej zamenjal misko, preden bo baterija slaba... \:\) ...


Hvala za informacije ...

'Fizično' so pa verjento tako nano kot VX manjše od MX?

LP, kostevc

Na vrh
#32227 - 10.02.08. 18:14 Re: Miška & tipkovnica [Re: kostevc]
Razor Odsoten
dijak

Registriran: 17.04.05.
Sporočil: 310
Telefon: W810i , M65
 Temo začel: kostevc
 Temo začel: Jest
Jaz, ce se spomnim, jo postavim v polnilec... vcasih pa sele, ko indikator kaze, da bo kmalu prazna baterija :)...

Koliko casa zdrzi brez polnilca pa nevem... nekaj dni uporabe... Ni pa pomoje nic narobe, ce se navadis, da po uporabi misko postavis v stojalo, da se fila... Verjetno bos prej zamenjal misko, preden bo baterija slaba... \:\) ...


Hvala za informacije ...

'Fizično' so pa verjento tako nano kot VX manjše od MX?

LP, kostevc

Da, VX (Nano ima tudi oznako VX saj je mlajša sestrica starejše Revolution) sta manjši od MX saj sta namenjeni za prenosnike.
Imaš tudi prav, ko praviš da je MX Revo najboljša miš, ampak VX nista nič slabši, samo njuna namebnost je drugačna (prenosniki).

Jaz bi v tvojem primeru, če bi res kasneje vse šlo na prenosnik kupil Wave tipkovnico, za miš pa VX Nano (če boš prenosnik veliko naokrog prenašal je absolutna zmagovalka) ali VX Revo (če boš prenosnik manj naokrog prenašal).
_________________________

Na vrh
#32230 - 10.02.08. 18:29 Re: Miška & tipkovnica [Re: MViper]
Razor Odsoten
dijak

Registriran: 17.04.05.
Sporočil: 310
Telefon: W810i , M65
 Temo začel: MViper

Kako to, da deathadderja ne probas?

Simpl ko pasul. Sem opravil s kabli, ker sem sit njihovega zatikanja povsod (med zvočniki, v tipkovnico itd), povrhu vsega pa izgubim živce ko se pričnejo miškini kabli zvijati in se ne poglihajo več. Povrhu vsega mi imo Deathadder spada v isto kategorijo kot Lachesis in G9, torej v overkill kjer že krepko pretiravajo s temi DPIji, pospeški, 3G senzor , saj tu nič več ne moreš pridobiti (edino preplačaš), razen če si robot z neverjetnimi odzivi.
Edina ožičena miška, ki mi ni požrla živcev s prepletanjem, zvijanjem kabla je bila G5, ki ima debelejši oblečeni kabel. Itak pa Logitechova 2.4GHz povezava brez težav dosega take hitrosti da ni več laga in popolnoma pokrije moje potreba (sem opravil z gamerskimi miškami, razen če bo Logi kdaj vrgel ven naslednico G7), CS sem pa že zdavnaj nehal igrati.
_________________________

Na vrh
#32266 - 12.02.08. 13:48 Re: Miška & tipkovnica [Re: Razor]
MViper Odsoten
Dr. Wheelz

Registriran: 06.03.05.
Sporočil: 2111
Telefon: iPhone 6 64GB
Zanimivo..

No, sam tud ne padam na te marketinske fore, samo.. Ko sem se navadil na 4000 DPIja od Lachesisa.. ne grem na manj \:\) Rad imam ful hitro pa natancno mis.. Ponavad je hitra pa jerky ali pa pocasna pa precizna \:\)

Na vrh
#32268 - 12.02.08. 14:53 Re: Miška & tipkovnica [Re: Razor]
kostevc Odsoten
dijak

Registriran: 04.04.05.
Sporočil: 300
 Temo začel: razor1
Evo še dve slikci. Pri prvi je nano sprejemnik vstavljen v laptop, pri drugi je pa položen zraven miške.


Sprejemnik v laptopu


Sprejemnik poleg miške


To so tvoje fotke?

Zanima me ta podlaga ... Kako se kaj obnese?

Na vrh
#32269 - 12.02.08. 15:11 Re: Miška & tipkovnica [Re: kostevc]
kostevc Odsoten
dijak

Registriran: 04.04.05.
Sporočil: 300

ksz ...

No naročil sem tipkovnico Wave:



in pa miško MX Revolution:



Tista Nano se mi je zdela zelo priročna - ampak 'pre'majhna za vsakodnevno uporabo ... Bom 'magari' eno na kabl vzel za sabo prenašat ...

Sedaj me pa zanima še to:

kakšno podlogo je najbolje uporabljati za tako miško? Kaj predlagate? Gledal sem tiste Revoltec z USb priklopom, ki imajo rob osveteljen z LED diodami ... Kakšen drugi predlog?


Hvala in lp, kostevc

Na vrh
#32277 - 13.02.08. 00:21 Re: Miška & tipkovnica [Re: kostevc]
Razor Odsoten
dijak

Registriran: 17.04.05.
Sporočil: 310
Telefon: W810i , M65
Nova Winner II je odlična podlaga, do sedaj najboljša kar sem jih uporabljal, čeprav ni ravno največja, a zato imaš potem Killer verzijo. Nova Winner II uporabljam pri prenosniku, pri dekstop verziji imam pa Razer Mantis Speed, medtem ko sem mami nabavil Mantis Control za v službo, ker je bila tako navdušena nad velikostjo podlage, resnično je ogromna, mi zasede polovico mize. Bom jutri pripopal eno sliko.

Nova Winner II
Nova Killer
Razer Mantis
_________________________

Na vrh
Stran 3 od 6 <12345>Zadnja »


Skoči v:
Iskanje po tabli
april
Ne Po To Sr Če Pe So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Rojstni dnevi naših uporabnikov
Danes nima nihče rojstnega dne
Facebook
Kdo je na tabli
0 registriranih in 57 anonimnih uporabnikov.
Novi uporabniki
štirica, dimce1, Jablan, TanjaJuran, uporabnik123
2359 Registrirani uporabniki
Statistika table
2359 uporabnikov
30 forumov
3859 tem
38087 sporočil

Največ uporabnikov hkrati je bilo: 994 @ 17.12.07. 20:23