_b4g3r_
(študent)
18.05.05. 20:13
4-je novi smailiji...

Imam predlog za 4 nove smailije:
Logo od mobitela, simobila, debitel in vege(kolkor še bo pač trajalo). Bi preprosto lahko namesto da bi pisali se kar vstavili ta smajli/logo. Sicer sem to že predlagal dolgo dolgo nazaj na sux-u pa ni bilo 0 s tega, tako da upam da se bo tukaj kaj v tej smeri naredilo! Pa če bo tako daleč prišlo, obvezno jih dat pod ''pripravljeni smeškoti'' ne pa pod ''več smeškov'' ker tam jih nobeden ne bo uporabljal!!!

LP


SlaveBat
(dijak)
18.05.05. 23:37
Re: 4-je novi smailiji...

no sej lepo bi zgledal pol na forumu, sam komu bi se pa dalo iskat še smajlije, sej ni tko teško napisat M@ ali pa S! razen, če bi nardilpol direkt povezavo, ko bi napisu M@ bi se ti narisu smajli, to bi pa šlo

_b4g3r_
(študent)
19.05.05. 13:12
Re: 4-je novi smailiji...

Tako sem si tudi zamislil, da bi bile takšne kratice ali pa :M@: ali pa samo M@, simobil revimo S! vega pa hmmm, :V: recimo!

LP


JestAdministrator
(doktor)
19.05.05. 15:04
Re: 4-je novi smailiji...

Urejeno...

dodani so naslednji logotipi:






SlaveBat
(dijak)
19.05.05. 15:58
Re: 4-je novi smailiji...

mater ste hitri
Pa še neki me zanima, zakaj ni za mobitel m@ pa zakaj je : (dvopičje) pred debitelom in vego?






SlaveBat
(dijak)
19.05.05. 16:03
Re: 4-je novi smailiji...

jst mam pa predlog še za kak nov "smajli" recimo za nokio, kratica bi bla nok , pa za sonyericson, bi bla recimo kratica sone . Pa mogoče še za kak mobi, o katerem se velik govori. Tko da bi biu forum še bolj pisan

JestAdministrator
(doktor)
19.05.05. 16:10
Re: 4-je novi smailiji...

Citat:

Uporabnik SlaveBat pravi:
mater ste hitri
Pa še neki me zanima, zakaj ni za mobitel pa zakaj je : (dvopičje) pred debitelom in vego?









shortcut za Mobitel sem popravil in je sedaj m @ (brez presledka). Pred debitelom in vego je dvopicje zato, ker je pri besedah tako bolje, ker se drugace vsak sting s to besedo zamenja s slikico. Npr. ce bos napisal debitelov bi to izgledalo takole ov ...


JestAdministrator
(doktor)
19.05.05. 16:11
Re: 4-je novi smailiji...

Citat:

Uporabnik SlaveBat pravi:
jst mam pa predlog še za kak nov "smajli" recimo za nokio, kratica bi bla nok , pa za sonyericson, bi bla recimo kratica sone . Pa mogoče še za kak mobi, o katerem se velik govori. Tko da bi biu forum še bolj pisan




Bomo razmislili o tem...


crashednburnt
(mladinec)
19.05.05. 17:56
Re: 4-je novi smailiji...



super! dejte še za znamke telefonov narest, ja: Nokia, SE, Siemens....vsaj za najpogostejše


_b4g3r_
(študent)
20.05.05. 08:23
Re: 4-je novi smailiji...

Res fajn, da poslušate predloge uporabnikov, to je se mi je zdel vlki problem na suxu.
Sem zelo pozitivno presenečen nad vašo hitro reakcijo, super, res super


Bitch_Muchanon
(vodafone evil!)
20.05.05. 17:04
Re: 4-je novi smailiji...

Zakaj je pa Simobilov star znak?

JestAdministrator
(doktor)
20.05.05. 17:15
Re: 4-je novi smailiji...

Zato, ker mate takega na spletni strani... edino Vodafone sem dal stran, ker se drugace vidi samo toliko >>

Bitch_Muchanon
(vodafone evil!)
20.05.05. 17:44
Re: 4-je novi smailiji...

POvej mi kakšna je max. dovoljena dimenzija in format...

JestAdministrator
(doktor)
20.05.05. 18:02
Re: 4-je novi smailiji...

Tole je 15 pik visine... ce bo kaj vec, potem je besedilo tezko berljivo, ker prevec razmece vse skupaj. Za mero sem vzel smilije, ker ti so vecinoma 15 x 15 pik.

grube386
(pionirček)
23.05.05. 12:24
Re: 4-je novi smailiji...

Bravo! Super poteza! SEdaj pa da se dopolni še z znamakmi telefonov pa smo tam.

JestAdministrator
(doktor)
23.05.05. 12:28
Re: 4-je novi smailiji...

Tudi to se pride...

nanovo sem danes dodal indikator, ce je user online pod nickom ( - online, - offline)... ce ma seveda uporabnik v svojem profilu oznaceno, da se online status prikazuje vsem...


grube386
(pionirček)
23.05.05. 12:30
Re: 4-je novi smailiji...

Sem opazil. Najprej mi ni bilo čisto jasno zakaj gre, potem sem pa videl da je samo moj poln sem pa sklepal da je to to. Nas je pa sedaj že nekaj več online.

JestAdministrator
(doktor)
23.05.05. 12:31
Re: 4-je novi smailiji...

Saj naj bi se izpisalo, ce se z misko zapeljes cez slikco...

grube386
(pionirček)
23.05.05. 12:35
Re: 4-je novi smailiji...

Na to pa sploh nisem pomislil. Mate kr dobre ideje tukile na mobile.si KEEP UP THE GOOD WORK

SlaveBat
(dijak)
23.05.05. 12:50
Re: 4-je novi smailiji...

tut jst opazu tole novost in se biu kr ponosen k sem biu med redkimi z rdečim pol mi pa kapne da je tole vrjetno indikator če si gor al ne. sem pa prej še pomisli, da je kej v zvezi z zvezdicam
lepo napreduje tale forum