_b4g3r_
(študent)
14.04.05. 07:45
DUPLIKATI?!?

Skratka že dosti dosti krat sem opazil, da so nonstop enaka sporocila tukaj in na mobisuxu, takisto je zdaj to z pacmanom recimo: vi in ms
Kaj imate iste sourse ali v cem je fora?
Mi je jsano da hoceta obe strani vse zajet in tako naprej, vendar pa bi pomoje bilo ql ce bi se nekak lahko oddalili od mobisuxa, z se kaksnimi drugimi novicami ali pa kaj te jaz vem na kak nacin, skratka kaksni predlogi so dobrodosli

LP


Mojca
(magister)
14.04.05. 09:42
Re: DUPLIKATI?!?

>Kaj imate iste sourse ali v cem je fora?

Ja, strani z novicami oz. viri so znane, in jih uporabljajo vsi portali in tudi drugi mediji na to temo.

Ne strinjam pa se čisto, da so non-stop enaka sporočila oz. novice (izjema so domače novice, ki so PR-i operaterjev). Zadnjih 14 je zagotovo, da se teme novic precej razlikujejo.

>vendar pa bi pomoje bilo ql ce bi se nekak lahko oddalili od mobisuxa,

Kot sem že napisala zgoraj, mi smo se oddaljili, vendar boš, če boš odprl medije in druge portale na to temo, prebral vsebinsko enake novice tudi drugje.

Bi te pa rada spomnila, da so novičke samo ena izmed vsebin. Tukaj so še testi (mobilniki in dodatna oprema), kjer pa se ne moremo ujemat


_b4g3r_
(študent)
14.04.05. 20:35
Re: DUPLIKATI?!?

>Bi te pa rada spomnila, da so novičke samo ena izmed vsebin. Tukaj so še testi (mobilniki in dodatna oprema), kjer pa se ne moremo ujemat

Sej to mi jasno in tudi nimam kaj za pripomnit glede testov, le to kar sem opazil sem napisal

Pa nekak je treba folk na tablo spravit oz. da postanejo bol aktivni, sicer ne vem kako je bilo to na suxu od samega začetka ker še takrat nisem tako uporabljal teh strani, vendar pa upam da se bo sim prej razcvetelo!

LP


SlaveBat
(dijak)
14.04.05. 23:03
Re: DUPLIKATI?!?

priporočam da na suxu daš v podpis vsi vabljeni na mobile-si.net sam ne več kot 100pik v višino sej če bi sam logo od mobile-si dau v podpis ne bi smel težit, ker pol bi mogel večino podpisov zbrisat k so razne znamke avtomobilov in podobno "reklamiranje". se pa že ve, da bi vrjetno hitro šou na dopust v banovce

CIFRA
(pionirček)
16.04.05. 18:19
Re: DUPLIKATI?!?

God one

Kaktus
(mladinec)
16.04.05. 20:52
Re: DUPLIKATI?!?

Poskusiti ni greh, a ne?

SlaveBat
(dijak)
17.04.05. 02:22
Re: DUPLIKATI?!?

če ti ni hudo tistih tisoč postov al kolk jih že maš, pa če ti ni hudo tvojga imena spreminjat, pol kr probi jst ne bi, hvala

@cifra
Vidim, da še vedno sodeluješ tukaj, čeprov si se že 1x posloviu


CIFRA
(pionirček)
17.04.05. 10:53
Re: DUPLIKATI?!?

Poslovil? Se ne spomnim.


Mislim da ne, itak pa nič ne muva tu.


Mojca
(magister)
17.04.05. 11:23
Re: DUPLIKATI?!?

Mladina ima očitno dober spomin.






CIFRA
(pionirček)
17.04.05. 11:51
Re: DUPLIKATI?!?

Potem se pa itak zarečenega kruha največ poje.

SlaveBat
(dijak)
17.04.05. 14:04
Re: DUPLIKATI?!?

vidim cifra di si pogumen, ker imaš tako lep podpis

CIFRA
(pionirček)
17.04.05. 17:48
Re: DUPLIKATI?!?

Jebi ga, takšen sem. Še volka se ne bojim.

SlaveBat
(dijak)
17.04.05. 17:57
Re: DUPLIKATI?!?

kdo ti ga je pa že spremeniu
a si si ga sam, pa zdej sam lapaš okol volkov, al so ti ga bivši kolegi


emkey
(fazan)
17.04.05. 18:37
Re: DUPLIKATI?!?

V bistvu se je cifra samo preoblekel v rdečo kapico...

CIFRA
(pionirček)
17.04.05. 18:55
Re: DUPLIKATI?!?

Sam sem ga. Lažnivec ne, zajebant ja.

Kar klikni nanj.


SlaveBat
(dijak)
17.04.05. 19:05
Re: DUPLIKATI?!?

pa veš da sem te meu skos na sumu, sam sem si mislu da tak pa že nisi in pol nisem šou preverjat. mi ni blo treba kliken, je že dost, če greš z miško prek.

ej pa ne bi teh starih zamer, rešel na kakem piru, al na kakem osamljenem območju , al pa na kai fuzbal, basketball tekmi?? Tko da bi, prijetno s koristnim nardil, ne pa da se zdej tle prek forumov grdo gledate in en drugem polena pod noge mečete oz, kolker vidim, si ti tist, ki drugim mečeš polena


CIFRA
(pionirček)
17.04.05. 19:16
Re: DUPLIKATI?!?

Seveda, jaz sem glavni, ki meče polena.

Grdo gledamo? Je tako videti? Sam nimam tega občutka in tudi ne tega namena. Vse skupaj je hec. Če je pa moteče, pa lahko tudi izklopim. Off in ni me več. Self ban, po naročilu.

Drugače pa jemljem vse skupaj za zabavo.
Prihajam pa ker sem mislil, da bom tu srečal Sanjo.
Saj veš, zbornica, hodniki, razredi. Vau.


SlaveBat
(dijak)
17.04.05. 19:21
Re: DUPLIKATI?!?

al si malo moten, al pa jst in nihče drug ne zastopmo tvojga neumnega humorja

CIFRA
(pionirček)
17.04.05. 19:40
Re: DUPLIKATI?!?

Je potrebno takoj uporabljati žaljivke, insinuacije?

Jih znam tudi sam. Če pa ne razumeš humorja, (pišeš tudi v imenu večine - demagogija.press, ti pa ne morem pomagati. Vrzi nick na ignore pa boš rešen.


eugsm
(pionirček)
22.04.05. 22:57
Re: DUPLIKATI?!?

Tukaj pa si miren na žaljivke, na sux-u pa uporabnik uporabi CAPS LOCK in ga že ban-aš.

CIFRA
(pionirček)
22.04.05. 23:41
Re: DUPLIKATI?!?

Ne nakladaj. Začel si kričati in sem te opozoril, a si še z večjim veseljem nadaljeval s pisanjem. Poslal si mi mail, odgovoril sem ti nanj in kaj hočeš še tu mešati drek.
Super si.

Poizkusi tu pisati z velikimi črkami in na opozorila nadaljuj, bo isto. (ekipa ista - vsebine druge)


eugsm
(pionirček)
23.04.05. 07:08
Re: DUPLIKATI?!?

Sem ti odgovoril v mailu!

guardyAdministrator
(magister)
23.04.05. 07:57
Re: DUPLIKATI?!?

Citat:

Sem ti odgovoril v mailu!




Lepo od tebe. Cifri pa priporočam isto