potakula
(otročiček)
11.01.08. 12:10
htc touch kot modem

Ali obstaja možnost, da touch-a ni moč uporabiti kot modem za povezavo z prenosnikom preko bluetooth-a. Napiše mi namreč "Device "HTC TOUCH" does not support service Dial-up Networking". Z nokio E65 dela ko šus.

grobo
(dijak)
11.01.08. 12:23
Re: htc touch kot modem

Je možno. V nastavitvah bluetooth poglej katere service sploh podpira

JestAdministrator
(doktor)
11.01.08. 13:39
Re: htc touch kot modem

Ce se prav spomnim, moras zalaufat en program, da se obnasa kot modem... Preveri v System, ce je kaksna ikona, kjer pise MODEM ali kaj podobnega...

potakula
(otročiček)
11.01.08. 13:55
Re: htc touch kot modem

Bom preveru, hvala

LP


Yagisan
(ciciban)
20.01.08. 00:43
Re: htc touch kot modem

To pa tudi mene zanima. Imam namen kupiti en izdelek od HTC-ja. In sem v dilemu med HTC Touch.on in Dual Touch-om ! Kakšen nasvet ??



Hvala, Yagisan


Schumi
(absolvent)
20.01.08. 13:44
Re: htc touch kot modem

Touch Dual, brez razmisljanja!

JestAdministrator
(doktor)
20.01.08. 14:25
Re: htc touch kot modem

Bistven razlika je v tem, da je HTC Touch dokaj pocasen (podhranjen procesor), HTC Touch Dual pa ima sicer hitrejsi procesor in mislim, da vec pomnilnika, nima pa WiFi ...

Tako da se moras sam odlocit... \:grin


Yagisan
(ciciban)
30.01.08. 11:22
Re: htc touch kot modem

Da ne odpiram nove teme. Če morda kdo od vas ve; pri HTC D-Touch, kako se popolnoma izključi funkcija xt9 ? Ker vedno, ko odprem za pisanje SMS-a mi v štartu ponuja funkcijo xt9 ? Kljub temu, da sem zbrisal kljukice pod "settings" pri xt9 mi še vedno ponuja. Je pa izredno nadležna !! Problem je samo, kadar uporabljam tipkovnico, ki je na drsnem mehanizmu. Ker na ekranu sem to nekako rešil z "keyboard" funkcijo ! Zanima me ali je možno pekiniti, da mi na drsni tipkovnici v SMS-ih vedno odpre xt9 ali ne ??

Hvala, Yagisan


Yagisan
(ciciban)
05.02.08. 11:21
Re: htc touch kot modem

Lep pozdrav !
Imam še eno novo vprašanje. In sicer sem na HTC Touch-Dual kartico naložil Garmin XT in karte Slo. + EU. Pojavi pa se problem pri vzpostavitvi povezave preko BT z zunanjim GPS modulom (Wayfinder). Nikakor mi ga noče prepoznati. Za pomoč in nasvete se zahvaljujem !


Yagisan


Yagisan
(ciciban)
06.02.08. 16:18
Re: htc touch kot modem

LP !
Kaj ni nihče poskušal povezati HTC DT z zunanjim GPS BT sprejemnikom ? Kakšna pomoč.....




Yagisan


JestAdministrator
(doktor)
06.02.08. 17:05
Re: htc touch kot modem

Sicer nisem se imel HTC Dual Touch...samo mislim, da postopek popolnoma enak kot pri vseh dlancnikih z Windows Mobile OS-om in bi zadeva morala delovati...

Tezko pa je karkoli svetovati, ker si napisal premalo... Najlazje bi bilo probat \:\) ...


Yagisan
(ciciban)
06.02.08. 17:41
Re: htc touch kot modem

 Temo začel: Jest
Sicer nisem se imel HTC Dual Touch...samo mislim, da postopek popolnoma enak kot pri vseh dlancnikih z Windows Mobile OS-om in bi zadeva morala delovati...

Tezko pa je karkoli svetovati, ker si napisal premalo... Najlazje bi bilo probat \:\) ...


Če si iz Ljubljane in bi rad v živo sprobal sem takoj za, ni problema. Se lahko dogovoriva. V bistvu se stvar zaustavi, ko se prične HTC povezovati (išče) BT GPS in ne prične na Wayfinder-ju utripati modra luč.


Yagisan


JestAdministrator
(doktor)
06.02.08. 18:30
Re: htc touch kot modem

Pa si ga prej kaj sparil? HTCja in BT GPS? Sicer je ze nekaj casa, kar sem imel zadnjega HTCja... samo imam v spominu, da je treba nekaj izbrati serijski port...

Sem iz Medvod... precejkrat pa tudi v Ljubljani... \:\) ... Tako,d a se lahko dobiva na kaksni kavici...


Yagisan
(ciciban)
06.02.08. 18:39
Re: htc touch kot modem

Nekaj sem poskušal, vendar neuspešno. Port mislim, da je izbran ampak vseeno ne deluje. Ja, se bova zmenila, tudi do Medvod mi ni problem priti. Ti bom pustil svojo številko na ZS.


Yagi