JestAdministrator
(doktor)
23.11.05. 08:54
Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Si.mobil bo decembra ponudil dokaj zanimivo storitev >> KLIK

JestAdministrator
(doktor)
21.12.05. 19:21
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Evo...nabavil Si.Navigator. Prvi vtis. Zaenkrat bolj razocaran kot ne Moram pa se malo prestudirat zadevo...

Ce ima kdo kaksno vprasanje, kar na dan z njimi... ce bom vedel, bom napisal


JestAdministrator
(doktor)
21.12.05. 20:06
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Za zacetek. Ce imate ze vso potrebno opremo (GPS + Symbian telefon) posljite SMS s kljucno besedo NAVI na stevilko 9443 ... Dobili boste push povezavo do programa in si ga lahko snamete in namestite na telefon.

Programsko opremo si lahko snamete tudi tukaj >> http://www.simobil.si/personal.asp?nodeid=4769 oz. tukaj >> http://bitbucket.wayfinder.com/simobil/


stric0
(ciciban)
21.12.05. 20:12
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Živjo, zanima me predvsem kako je ta zadeva kaj uporabnaza navigacijo, v primerjavi z drugimi programi (TIS, AdriaRoute, OZI...)?

JestAdministrator
(doktor)
21.12.05. 20:40
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Ozi sploh ni primeren za navigacijo... ampak je primeren samo za orientacijo... TIS je problem, ker moras imet notebooka nekje namescenega... pa se glasovne navigacije verjetno nima... AdriaRoute se nisem probal... V SLO se je do sedaj najbolje obnesel Navigon... vsaj za Ljubljano...

Si:Navigator pa je se v zgodnji beta fazi... saj deluje bolj tako... Po Ljubljani nisem imel problemov, ko pa sem hotel, da me zenski glas pripelje do Medvod, pa je bil problem. Na vsak nacin je zensce hotelo, da zavijem na Celovski tam nekje pri Mercator xcentru, desno... Nisem je ubogal, zato sem bi kaznovan s tem, da mi je ves cas tezila, da sem zglresil pot... pa da naj obrnem... in nevem kaj se vse ...

Precej krajev ne najde, zaenkrat pa se nisem kaj dosti testiral... Od vceraj imam namescen program na Nokii N70. Za Qteka pa zaenkrat se nisem nasel pravo varianto. A1 Navi sicer samo program deluje... samo ne najde nobenih kart...


JestAdministrator
(doktor)
21.12.05. 22:09
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Program si lahko namestis tudi na naslednji povezavi >> http://eu.mywayfinder.com/install_wizard.sl.php

banana
(otročiček)
24.12.05. 07:35
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Zanima me če se lahko GPS modul uporablja tudi s dlančnikom ali prenosnikom.
Hvala!!!


JestAdministrator
(doktor)
24.12.05. 08:12
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Seveda... to je cisto obicajen bluetooth GPS sprejemnik...

JestAdministrator
(doktor)
25.12.05. 19:34
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

V Album sem dodal nekaj slik GPS sprejemnika in Si.Navigator paketa...

http://www.mobile.si/album/showgallery.php?cat=1267



doctor
(mladinec)
31.12.05. 17:17
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Meni skoraj nobene ulice ne najde.. pa ko npr napišem pod kraj Portorož ne najde nic (recimo tudi Izola ne najde..)... obstaja kje seznam krajev ki so vneseni?

Kot drugo pa se vozil po cesti mimo mercatorja v KP in mi kaze kot da sploh nisem na cesti oz da lebdim na travniku...


Schumi
(absolvent)
02.01.06. 20:38
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Jajca, ok, po LJ je kje se uporabno, drugje pa ne. Skofja loka no go, enga huge naselja sploh ne najde, obala je tud bolj ne kot ja. Ljubljana pa kakor kje, nekje cist natancno, drugje pa adijo pamet. Streliska proti sentjakobskem gledaliscu. Pri tunelu mi rece, peljite naravnost, ja, kam ze, na oder al kako?

JohnnyKnoxville
(ciciban)
06.02.06. 13:12
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

a se je v zadnjem mesecu kaj poštimala zadeva, al je še vedno no-go za kupit

Schumi
(absolvent)
06.02.06. 16:49
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Gps si lahko kupis, saj za tak denar bos tezko cenej skoz prisel. Kar se pa tice uporabnosti pa vec ali manj isto.

JestAdministrator
(doktor)
06.02.06. 17:58
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Jaz se vedno cakam na Pocket PC verzijo... ker se mi ne ljubi ves cas SIM kartic menjavat iz enega v drug telefon... ...

Po programu sodec, se ni kaj dosti spremenilo... oz. so se vedno na voljo le razlicice od takrat, ko os jih izdali... >> http://bitbucket.wayfinder.com/simobil/


JohnnyKnoxville
(ciciban)
19.02.06. 07:44
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

omenil si Navigon program (karte) za navigacijo. Je to možno zbasat na telefon?
mula najde 300 zadetkov, hm, katerega izbrat?

ali je sploh možno tega uporabljati na k750?


JestAdministrator
(doktor)
19.02.06. 07:56
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Navigon je samo za Pocket PC oz. Windows Mobile ... Seznam zdruzljivih naprav najdes tukaj >> http://www.navigon.com/site/int/en/mobile_navigation/cellphone/compatibility

JohnnyKnoxville
(ciciban)
19.02.06. 15:50
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

a sploh obstaja kak drug program za k750 (verjetno ne ker je java), ker tale wayfinder je en khm......

JestAdministrator
(doktor)
19.02.06. 15:58
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Za K750i dvomim, da obstaja kaj drugega bolj uporabnega...

Za navigacijo se mi zdi najbolj primerna naprava z Windows Mobile operacijskim sistemom... pa tudi za Symbian se se kar nekaj najde... pa za Palm OS tudi se. Ostalo je pa bolj tako...


JohnnyKnoxville
(ciciban)
19.02.06. 16:17
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Citat:

Uporabnik Jest pravi:
Za navigacijo se mi zdi najbolj primerna naprava z Windows Mobile operacijskim sistemom...




bi izbral to (dlančnik) ali pa kar garmina streetpilot c320 cena obeh je približno enaka (cca 100.000 SIT)


JestAdministrator
(doktor)
19.02.06. 16:24
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Edino dlancnik je se za kaj drugega uporaben... Streetpilot pa je namenska zadeva

Schumi
(absolvent)
19.02.06. 16:54
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

http://www.pocketgpsworld.com/wayfinder-a1navi-ppc.php

Nekaj se premika.


JestAdministrator
(doktor)
19.02.06. 18:31
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

A1 Navi je ze dolgo tudi za PPC... samo Si.Navija se ni...

http://bitbucket.wayfinder.com/a1navi/#ms


GaS
(otročiček)
19.02.06. 20:14
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

A je kaksna sansa samo GPS kupit??

JestAdministrator
(doktor)
19.02.06. 20:38
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Baje kosta 20.000 SIT, pa pogoj je, da imas veljaven aneks... Ce je pa na zalogi, ti bodo pa najbolj tocno povesali v kaksnem Si.mobilovem centru...

GaS
(otročiček)
19.02.06. 20:43
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

hvala preverim jutri v Kranju

Ravny
(mladinec)
28.02.06. 08:21
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Ali ima mogoce kdo kakšne tehnično specifikacijo tega GPS sprejemnika ?

JestAdministrator
(doktor)
28.02.06. 08:29
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Ta GPS je RoyalTek RBT-1000

Google o njem najde med drugim tole:

http://www.royaltek.com/content/view/26/27/



RBT-1000, a multi-wireless GPS consumer product, is the smallest and most cost-effective Bluetooth GPS receiver in the world. With the built-in replaceable and rechargeable Lithium-ion battery and the dimension of 70 x 41 mm, weighs only 45g, it is an ideal solution to carry everywhere.

The RBT-1000 is both precise and durable. Its 12-channel receiver allows for continuous tracking of all visible satellites. By wearing this Bluetooth GPS around your neck and having your bluetooth integrated with any kind of mobile device, such as PDA, it will provide your exact location almost anywhere. xTrac 2.0 version of RBT-1000 is also provided.

Feature

Twelve parallel channels
Support 2D / 3D information
Cold/ Warm/ Hot start time: 45/ 38/ 8 seconds
MC Card connector for external GPS antenna
Support standard NMEA-0183 at 57600 bps baud rate
Compatible with Bluetoth devices with SPP (Serial Port Profile)
Three LEDs to show Bluetooth, GPS and battery status
Rechargeable and replaceable Lithium-ion battery
Power switch

Application
Navigation
Automotive Vehicle Tracking
Personal Positioning
Geographic Surveying
Emergenc Locator
Sporting and Recreation
Consumer wireless GPS
Cellular Phone

Standard Package
RBT-1000
Car Charger
User Tip CD

Optional Accessory
AC Adapter
Leather Case
Backup Battery
Extended Antenna(MC card type)
Y cable
String (for you to wear the receiver around your neck)

RBT-1000 User Manual (size about 1.86MB)

RBT-1000 User Manual (size about 1.12MB)

Vec slik pa v nasem albumu >> http://www.mobile.si/album/showgallery.php?cat=1267


JestAdministrator
(doktor)
21.03.06. 22:05
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Citat:

Uporabnik Jest pravi:

Po Ljubljani nisem imel problemov, ko pa sem hotel, da me zenski glas pripelje do Medvod, pa je bil problem. Na vsak nacin je zensce hotelo, da zavijem na Celovski tam nekje pri Mercator centru, desno... Nisem je ubogal, zato sem bi kaznovan s tem, da mi je ves cas tezila, da sem zglresil pot... pa da naj obrnem... in nevem kaj se vse ...




Izgleda so karte ze malo bolj tocne... ker sedaj me do pripelje skoraj do doma... ni treba vec pri Merkatorju desno zavijat...

Edino malo je se problemov z levo in desno stranjo dvopasovne ceste...

Recimo se peljem po Smartinski od Kajuhove proti obvoznici. Zelim zaviti desno proti Siski. Zenska v Wayfinderju ves cas, ko se vozim po Smartisnki tezi, naj se drzim desnega pasu... in cez toliko in toliko metrov naj zavijem desno... Tik pred kriziscem (zadnji 100 ali 50 metrov) pa se premisli in pravi, naj zavijem levo

Ocitno se nekaj premika... Cakam pa se vedno na PPC oz. Windows Mobile verzijo, ki jo obljubljajo ze kar nekaj casa...


Ravny
(mladinec)
22.03.06. 08:58
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Se dobro da poznas Ljubljano ker drugace bi pa prisel ....

Yagisan
(ciciban)
27.03.06. 22:53
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Nabavil sem GPS modul in sedaj kolebam, med velikostjo kartice. A naj nabavim 512 Mb ali raje 1 Gb ( aparat: Nokia 6680 ). A morda kdo ve kako se montira GSM držalo, ker v navodilih nič ne piše ?? Hvala za pomoč .

Schumi
(absolvent)
27.03.06. 23:02
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Ce ti ni skoda denarja vzemi giga kartico!

Yagisan
(ciciban)
27.03.06. 23:13
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Jah, 512 je nekje 8.500, 1Gb pa nekje 12.000. A še kakšna druga naprav uporablja te RS MMC kartice al večinoma samo mobilni telefoni ?? Katere spo. kartice ima Qtek S110 ??

JestAdministrator
(doktor)
28.03.06. 06:50
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

rs DV MMC uporabljajo predvsem bolj novejse Nokie (pri najnovejsih, ki sele prihajajo, pa so zaceli uporabljati mini ali micro SD kartice)... Qtek S110 uporablja MMC ali SD kartice... in po vsej verjetnosti bi delovala tudi ta, ki jo mislis nabaviti za Nokio... vendar skupaj z adapterjem, ki ga ponavadi dobis zraven...

Pri navigaciji pa je vprasanje, v kaksnem obsegu zelis to uporabljati. Ce bos imel namescenih vec programov, bo 512 MB zelo hitro polna... Recimo TomTom karta Nemcije je velika okoli 280 MB, karta Avstrije mislim, da je okoli 80 MB, karta za vzhodno evropo pa okoli 200 MB...

Ce je razlika v ceni samo par jurjev bi osebno dal raje to zraven in vzel 1 GB... Za Qteka sem kolebal med 1 GB in 2 GB... pa sem se odlocil za 2 GB...


guardyAdministrator
(magister)
28.03.06. 13:16
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Citat:

Uporabnik Yagisan pravi:
Nabavil sem GPS modul in sedaj kolebam, med velikostjo kartice. A naj nabavim 512 Mb ali raje 1 Gb ( aparat: Nokia 6680 ). A morda kdo ve kako se montira GSM držalo, ker v navodilih nič ne piše ?? Hvala za pomoč .




Imam 1GB in je že polna s kartami, katere bom uporabljal (upam ). Torej 1GB, raje več


Yagisan
(ciciban)
28.03.06. 19:16
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Sem že naročil 512 Mb, ker 1 Gb je cena 17.000 SIT. Jah, bo treba karte sproti nalagat, glede potrebe.

guardyAdministrator
(magister)
28.03.06. 19:26
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

17k? Js sm dal za MMC 10k

Yagisan
(ciciban)
29.03.06. 07:07
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Citat:

Uporabnik guardy pravi:
17k? Js sm dal za MMC 10k




10.000 SIT kje ?? Za RS-MMC 1 Gb ??


Yagi-san


JestAdministrator
(doktor)
29.03.06. 07:29
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Guardy ima Nokio 6600, ki prebavi navadne MMC kartice...

guardyAdministrator
(magister)
29.03.06. 10:35
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

http://www.pchand.si/roprema/komponente.asp?IDK1=11


MemorySolutioN MMC-Mobile 1GB | Reduced Size Multi Media Card Dual-Voltage 12.390 sit (51,70 €)

no tlele je 12k, se prav, da je cena ista


Yagisan
(ciciban)
30.03.06. 16:24
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Citat:

Uporabnik guardy pravi:
http://www.pchand.si/roprema/komponente.asp?IDK1=11


MemorySolutioN MMC-Mobile 1GB | Reduced Size Multi Media Card Dual-Voltage 12.390 sit (51,70 €)

no tlele je 12k, se prav, da je cena ista





Hvala za informacijo. Sem vzel pri njih 1 Gb.

Yagisan


Yagisan
(ciciban)
20.04.06. 16:25
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Zaradi menjave aparata me zanima, če TOMTOM program, ki mi je delal na NOKII 6680 deluje tudi na Nokii 6280 ? Hvala



Yagi-san


JestAdministrator
(doktor)
20.04.06. 16:30
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Ne, ker Nokia 6280 nima Symbiana. Na tej Nokii deluje edino java verzija Si.Navigatorja...

Ursus666
(otročiček)
28.05.06. 23:15
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Zanima me koliko stane uporaba tega simoilovega gps-a če si predhodno pobereš zemljevide (predvsem za tujino)?
In kako se obnese s prenosnikom (brez GSM-a)?

hvala in lp


JestAdministrator
(doktor)
29.05.06. 07:00
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Nevem kako bi si sploh prej nalozil zemljevide, ker je program narejen tako, da jih sproti pretaka preko GPRSja. Edino, ce si nastavis vecji pomnilnik za zacasne datoteke.

Reitve za uporabo z notebookom od Si.mobila ni. Lahko edino uporabis GPS sprejemnik, ki se obnasa kot vsak drug bluetooth GPS sprejemnik... Softver pa moras izbrati sam... Je pa to precej storasta resitev, ker v avto ponavadi nimas nevem koliko prostoroa, da bi imel namescen notebook nekje v vidnem polju. Edino ce gre za kamion, avtobus, kombi,...


Ursus666
(otročiček)
29.05.06. 09:27
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Ok, lahko mi navedete kakšen primer uporabe gps-a skupaj z gsm-om in koliko to stane (pač koliko je stala konkretna uporaba) .

lp


JestAdministrator
(doktor)
29.05.06. 09:30
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Konkretno sem probal edino z Nokio N70 (ker za Pocket PC se vedno ni programa, ceprav ga obljubljajo ze od decembra dalje ...

In po SLO deluje ampak bolj tako... Pokritost se vedno ni zadovoljiva in deluje v vecjih mestih... predvsem sem preskusal Ljubljano...Cenovno pa nevem, koliko me je to kostalo. Ni pa to veliko... vsaj v SLO ne... v tujini pa zna ta strosek biti kar precej vecji...

Na predstavitvi so povedali, da naj bi se za eno uro navigacije prenselo cca. 100 kb podatkov...


Dulle
(fazan)
29.05.06. 09:37
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Dadatno pa se moras pristeti dnevno uporabo, ki pride nekje 250 sit, ali pa mesecno narocnino 1250 SIT

vir: Si.Navigator

edit:

Sem se sedaj komaj opazil, da so promocijsko obdobje podaljsali do konca junija (prej je bilo do konca marca), tako da se zaenkrat upooraba ne racuna.


Yagisan
(ciciban)
07.07.06. 19:13
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Sem slišal, da naj bi prišla ven malo bolj izpopolnjena karta za SLO. Je res?




Yagi


JestAdministrator
(doktor)
07.07.06. 19:21
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

http://www.mobile.si/articles/si-navigator-najboljsi-kazipot.html

JestAdministrator
(doktor)
11.11.06. 21:14
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Vprasanje predvsem za koga iz Si.mobila ...

Stran s Si.Navigatorjem ne dela... Iz strani http://www.simobil.si/content.asp?docid=1003954239 (Kje dobim programsko opremo za Si.Navigator?) je link na http://www.simobil.si/personal.asp?nodeid=5269 (seznam mobilnikov, na katerih deluje Si.Navigator)... vendar je stran prazna...

Obenem me zanima se, kdaj bo na voljo Si.Navigator za SE M600i? Na Wayfinderjevi strani si ga lahko sicer snamem... vendar nima SLO kart niti SLO govornih navodil... pa se le zacasna razlicica je, ki po nekaj dneh neha delovat...


marko86
(otročiček)
02.12.06. 20:13
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

mene pa zanima kako se obračunava ta si navigator: kupu sm nokio n70, in me zanima če se mi recmo zemljevid lj naloži na tel, a morm plačvt kljub temu? al pa če me recimo zanima na keri višini sm, kok hitr grem, mi bo isto zaračunaval al je to zaston?

JestAdministrator
(doktor)
02.12.06. 20:22
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Karto ti sproti vlece iz streznika... in te podatke placas (poleg narocnine, ki je lahko letna, mesecna ali dnevna)

Kako hitro se peljes ali na kaksni visini si, lahko gledas s kaksnim drugim programom (TomTom, GPSMap, RealTrack Mobile, AKM Track, GPSTrack, PowerNavigation, AF Track, GeoViewX, BlueSkyGPS, CellGPS, GPSDisp,... pa verjetno se kaksen )...


PapaSan
(otročiček)
11.03.07. 06:41
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

 Temo začel: Jest
Po programu sodec, se ni kaj dosti spremenilo... oz. so se vedno na voljo le razlicice od takrat, ko os jih izdali... >> http://bitbucket.wayfinder.com/simobil/


Tale link rabi username/password... mogoce ves ?

Glede na to da v tej temi ni noben pisal ze 3 mesece, me zanima ce je ze kaj novega glede PocketPc verzije ?




JestAdministrator
(doktor)
11.03.07. 09:39
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Geslo je bilo en cajt navedeno na Si.mobilovi strani... tudi obljubljali so PPC verzijo... vendar nic iz tega... je vse skupaj malo potihnilo...

Navodila so tukaj >> http://www.simobil.si/personal.aspx?nodeid=5459 ... Posljes kljucno besedo NAVI na stevilko 9443 in dobis naslednjo povezavo >> http://cresi.vipnet.hr/cae/3pi/display.do?nodeName=navi

Ko se odpravis do te strani pa dobis obvestilo "The page cannot be found. Check the name and try again" \:\( ...

V seznamu mobilnih telefonov na stranihttp://www.simobil.si/personal.aspx?nodeid=5458 so tudi le naslednji modeli:

Kateri mobilni telefoni podpirajo storitev?

Storitev Si.Navigator podpirajo naslednji mobilni telefoni:
• Nokia 3230
• Nokia 5500
• Nokia 6230
• Nokia 6230i
• Nokia 6630
• Nokia 6600
• Nokia 9300
• Nokia 9300i
• Nokia 9500
• Nokia N70
• Nokia N73
• Nokia N80
• Nokia N93
• Nokia E50
• Nokia E60
• Nokia E61
• Sony Ericsson K750i
• Sony Ericsson P900
• Sony Ericsson P900i
• Sony Ericsson P910
• Sony Ericsson P910i
• Sony Ericsson P990i
• Sony Ericsson W600i
• Sony Ericsson W800
• Sony Ericsson W810i
• Sony Ericsson W950i


PapaSan
(otročiček)
11.03.07. 14:26
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator


ja sucks vse skupi.. jih bom v pondelk mal napizdil simobilovce.. cez vikend tko sam studenti delajo k niso nc krivi

eni neki pravjo da nej bi dejansko tut A1 navigator delal z simobil kartico.. sam men skos javlja kao da narocnina ni ok.


JestAdministrator
(doktor)
11.03.07. 18:30
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Lahko probas sneti iz strani http://www.mywayfinder.com ... samo tam bo pomoje samo trial verzija...

gregor
(otročiček)
28.03.07. 09:22
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Pred dobrim letom sem kupil SI.navigator v paketu z Nokio 3230. Telefon mi je crknil enakega nisem več dobil. Zdaj imam 6234. Na Simobilu tega telefona niso podprli za navigator. Doma imam še ta GPS sprejemnik. Na kak način lahko zdaj še uporabljam navigacijo, če sploh? Prebral sem to temo skozi, pa kaj drugega kot trial možnosti nisem našel. Je kakšna druga rešitev?

JestAdministrator
(doktor)
28.03.07. 09:33
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Si probal poslati SMS s kljucno besedo Navi na 9443? Mogoce pa dobis link do programa za tvoj telefon...

Ali pa poklici na center za pomoc narocnikom (080 404040)... Mogoce ti bojo tam znali povedati, ce je za tvoj model na voljo Si.Navigator ...


IceMan
(otročiček)
30.03.07. 12:26
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Za 6234 uradno klienta ni zunaj, lahko ti pa pošljem testno verzijo...pa lahko probaš....

JestAdministrator
(doktor)
30.03.07. 12:31
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Kaj pa za Windows Mobile?Ob lansiranju storitve Si.Navigator je bilo receno, da to bo... dosedaj (po vec kot enem letu) se nic od tega :(...

gregor
(otročiček)
30.03.07. 13:15
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

 Temo začel: IceMan
Za 6234 uradno klienta ni zunaj, lahko ti pa pošljem testno verzijo...pa lahko probaš....



Ja bi prosil in probal. Hvala in LP.


IceMan
(otročiček)
31.03.07. 10:09
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Uradno zaenkrat tut še ni zunaj....
Več pa na PM....


JestAdministrator
(doktor)
12.07.07. 18:32
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Sedaj je na voljo Si.Navigator, ki deluje tudi z Nokio N95 in vgrajenim GPSom >> http://vfjava.simobil.net/wayfinder/navi/

odisej
(ciciban)
18.09.07. 19:11
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Je imel kdo problem s si.Navigatorjem in 6630? Meni se po nekaj minutah navigiranja restarta telefon. Na simobilu mi ne znajo nč povedat. Imam zadnji sw. Kakšna ideja?

JestAdministrator
(doktor)
18.09.07. 20:33
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Ali se to zgodi vedno in samo pri uproabi Si.Navigatorja? Jaz dosedaj nisem imel problemov... sicer je res, da na 6630 tega nisem probal... sem pa probal kopico drugih telefonov \:\) ...

Alex
(ciciban)
19.09.07. 08:00
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

In kakšne imaš kaj izkušnje z Navigatorjem?

Jaz porazne. Samo enkrat sem rabil, da me nekam pripelje (šel sem iz Lucije, iskal sem pa Čentur v Kopru), pa me je stalno vodilo narobe. Na displayu je kazalo naj zavijem desno, glas mi pravi naj zavijem levo, potem mi stalno govori, da sem se zmotil in naj obrnem, ipd.


odisej
(ciciban)
19.09.07. 08:01
Re: Si.mobil - GPS navigacija - Si.Navigator

Samo pri s!Navigatorju. Imam se nekaj drugih gps appov gor pa delajo ok. Zdaj sem si java sinavigator nalozil za w810i pa dela, sam to ni to. . .