plastic
(mladinec)
26.07.10. 19:35
Android natečaj

Pohvalno, da operaterji pri nas spodbujajo razvoj domačih Android aplikacij . Menim, da je to prihodnost vseh naših zagretih razvijalcev.

plastic
(mladinec)
29.08.10. 19:26
Re: Android natečaj

Če se je kdo prijavil al pa ma kkšno hudo idejo na to temo bi prosil,da to javi.

Mihailovski
(študent)
30.08.10. 08:12
Re: Android natečaj

Android je odprta platforma in prav to je ključ do njenega uspeha. Edino na ta način - s popolno odprtostjo - lahko premaga iPhone OS. Pravilno je, da to spodbujajo tudi operaterji.

Mihailovski
(študent)
30.08.10. 08:14
Re: Android natečaj

P.S.: Čeprav...Potrebno je dodati tudi to, da pri nas operaterjem drugega niti ne preostane, saj iPhona očitno še dolgo časa ne bomo videli, Maemo je daleč od Androidovega momenta, ostali pa še bolj zadaj.

Je pa po svoje žalostno, da domače razvijalce spodbuja samo Mobitel.


JestAdministrator
(doktor)
30.08.10. 08:21
Re: Android natečaj

 Temo začel: Mihailovski
P.S.: Čeprav...Potrebno je dodati tudi to, da pri nas operaterjem drugega niti ne preostane, saj iPhona očitno še dolgo časa ne bomo videli, Maemo je daleč od Androidovega momenta, ostali pa še bolj zadaj.

Je pa po svoje žalostno, da domače razvijalce spodbuja samo Mobitel.


Si mogoce pozabil, da je z natecajem za Android aplikacije zacel ravno Si.mobil (KLIK)... Mobitel pa mu je sledil kaksne mesec, dva ali tri kasneje \:\) ... oboje pa se sponzorirano s strani proizvajalcev hardvera (HTC, Samsung,...) \:\)


plastic
(mladinec)
13.09.10. 20:02
Re: Android natečaj

Zgledi vlecejo. Sigurno bodo tudi pri avstrijskem ponudniku mobilne telefonije naredili to akcijo ko bodo videli koliko se da zaslužiti, saj so ja znani po tem. \:\)

Mihailovski
(študent)
01.10.10. 16:02
Re: Android natečaj

Avstrijskem?

anka
(dijak)
20.10.10. 11:01
Re: Android natečaj

A kdo ve kakšne so kaj aplikacije so potem naši razvili na tem Mobitelovem natečaju. Kaj uporabnega?

JestAdministrator
(doktor)
20.10.10. 11:45
Re: Android natečaj

http://tehnik.mobitel.si/slovenske-android-aplikacije/

Mihailovski
(študent)
02.11.10. 18:23
Re: Android natečaj

Bom še tu napisal:
http://tabla.mobile.si/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=39042#Post39042


anka
(dijak)
13.11.10. 17:22
Re: Android natečaj

Pismu, tako mi je pol kar žal da nimam androida... Bi malo sprobala tele aplikacije. Sploh tole: "dr.droid" . A je kdo že probal?

Mihailovski
(študent)
29.11.10. 18:43
Re: Android natečaj

Jp, kar dober občutek ob pogledu na množico aplikacij. Telefon je končno postal deklica za vse!

anka
(dijak)
20.12.10. 14:28
Re: Android natečaj

Ko bo znal še dobr kapučino nares bo pa to čisto res \:\)

anka
(dijak)
20.12.10. 14:30
Re: Android natečaj

Sicer pa, nazaj na aplikacije, izbrali so top aplikacije natečaja M:Android, ste vidli?

Mihailovski
(študent)
29.12.10. 12:24
Re: Android natečaj

Če kdo ni zasledil (kar je zelo verjetno, ker je medijska pokritost slaba)...

Strokovna žirija pa je med vsemi določila še tri glavne zmagovalne aplikacije: prvo mesto za aplikacijo Prometoid Tomaža Orterja, drugo mesto za aplikacijo CPP2010 avtorice Mojce Ajdič in tretje mesto za aplikacijo Brez frekvence družbe Mediasurf, Jernej Modic, s. p.

Avtor zmagovalne aplikacije bo prejel 10.000 EUR in obiskal korporacijo HTC v Londonu, avtor drugouvrščene aplikacije bo prejel 5.000 EUR in tretjeuvrščene aplikacije 3.000 EUR. Podelitev nagrad bo v prvi polovici meseca januarja 2011 v Mobitelovem centru v Cityparku.


anka
(dijak)
08.01.11. 17:47
Re: Android natečaj

Katera je pa tebi najbolj všeč, Mihailovski?

Mihailovski
(študent)
30.01.11. 18:36
Re: Android natečaj

Jaz sem glasoval za Prevoz.org, ker sem mel nekoč prste zraven. \:D

InšpektorGadget
(ciciban)
04.02.11. 13:52
Re: Android natečaj

Slavnostna razglasitev zmagovalcev prvega natečaja pa bo četrtek, 10. februarja ob 18. uri v Mobitelu v City Parku v Lj.

InšpektorGadget
(ciciban)
24.02.11. 13:09
Re: Android natečaj

Fantje, ste vidli, na 2. mestu je punca... ;\)

Mihailovski
(študent)
27.02.11. 18:22
Re: Android natečaj

Vprašanje je samo, če je res kaj kodirala al je sam iz marketinških razlogov tam.

InšpektorGadget
(ciciban)
10.03.11. 13:22
Re: Android natečaj

Pismu, same take komentarje dobivam... isto mi je rekel tudi brat. Ja, fantje, nimate čisto nič zaupanja v možgančke ženskega roda?

Mihailovski
(študent)
31.03.11. 01:32
Re: Android natečaj

Mogoče pa samo verjeti ne moremo. ;\)

InšpektorGadget
(ciciban)
12.04.11. 12:37
Re: Android natečaj

Hahaha. Tudi prav...

anka
(dijak)
21.04.11. 10:37
Re: Android natečaj

Moja dobra frendica je IT-jevka. In po izobrazbi matematičarka. Tako, da to sploh ne velja... res pa, da se zaenkrat na noben natečaj ni prijavila. Kar je škoda... keš je le keš ;\)