Mihailovski
(študent)
02.11.10. 18:19
Prihodnost Symbiana

Sicer ta formu ni ravno merodajen, ampak resno me zanima, če še kdo razen največjih Nokiinih vernikov verjame, da se lahko iz Symbiana razvije kaj drugega kot "Untergang"?

Vse firme so šle vstran. Razen Nokie. iOs, Android, WebOS, MeeGo, etc... vsi ti sistemi so resnično zmogljivi operacijski sistemi, ki temeljijo na Unixu in narekujejo tempo razvoja smart phonov.

Nokia pa vztraja na Symbianu. Why oh why?


JestAdministrator
(doktor)
03.11.10. 08:11
Re: Prihodnost Symbiana

Tudi moje mnenje je, da se Symbianu cas izteka... Predolgo so cepeli na lovorikah iz preteklosti... in tekmeci ga prehitevajo po obeh straneh.

Mihailovski
(študent)
29.11.10. 18:42
Re: Prihodnost Symbiana

Žalostno je da ne potegnejo črte in rečejo konec. In vse sile usmerijo v MeeGo.

Kaktus
(mladinec)
01.08.11. 23:40
Re: Prihodnost Symbiana

Zdaj sem si omislil E6 s Symbian ANNA. Jeah ... presneto fajn je. V resnici je težko to komentirati.

akulp
(otročiček)
28.08.11. 10:08
Re: Prihodnost Symbiana

Tudi jaz sem novi lastnik E6 in prav tako navdušen nad napredkom in koraku bližje Androidu.

Kaktus, ti ga je uspelo odkleniti (nalaganje nepodpisanih SIS-ov)?

Zdaj pa samo še čakam posodobitev Belle.

Je kdo kje ujel, kdaj pride k nam?


JestAdministrator
(doktor)
28.08.11. 10:52
Re: Prihodnost Symbiana

Belle prhaja menda sele 2012 ... >> http://www.mobile.si/articles/nova-posodobitev-operacijskega-s.html

Primus
(ciciban)
04.10.11. 12:45
Re: Prihodnost Symbiana

 Temo začel: Jest


Žal!
Ker ima Anna tudi precej napak, med njimi: v Dnevnik med drugim ne beleži več podatkovnega prometa, ne WiFi in 3/2G, ampak le še klice in sporočila. Prav tako je Iskalnik bistveno slabši kot prej, ko je iskal iskano po celem telefonu, tudi po mailih, SMSjih,... sedaj pa le še po koledarju in imeniku. Pa še kaj bi se našlo. Zato Anna ni nek korak naprej, to bo šele (močno upam) Belle, ki smo ga (neuradno) že testirali. Meni osebno je Anna kar velik korak nazaj, saj sta mi bili prej opisani funkciji med zelo pomembnimi!