Mojca
(magister)
20.04.05. 19:23
Kam po torbico za EOS-a?

Ok, od danes naprej si lastim novega fotkiča (moram se mal pohvalit ).

Rabim pa seveda torbico (ne kufra in ne ruzaka), kamor bo šel fotkič z dvema objektivoma in gripom za bateriji.

Prva misel mi je bila BOF ... kje imajo še dovolj izbire in katero znamko ima kdo za priporočit?

Tnx.


guardyAdministrator
(magister)
20.04.05. 21:51
Re: Kam po torbico za EOS-a?

Moja je vivanco iz bofa. Majo en kup robe tam, vzami seveda tisto, kar ti je všeč.

PS: Mene pa Nikon D50 neki mede :P


emkey
(fazan)
21.04.05. 08:54
Re: Kam po torbico za EOS-a?

Big Bang, Foto Grad, ...

Lowepro, Tamrac, Domke. Preferiram prvega. Na njihovem pejdzu majo tono modelov, lično razporejenih.


JestAdministrator
(doktor)
21.04.05. 09:42
Re: Kam po torbico za EOS-a?

Big Bang, BOF,... potem je tu se Eurovision v hali D v BTC... sicer okoli te trgovine kroi dosti negativnih zgodbic, ima pa kar zajetno zalogo torbic,... V Kranju pa je se Cumulus, ki je tudi dobro zalozen...

Had
(ciciban)
22.04.05. 10:38
Re: Kam po torbico za EOS-a?

katerega si pa nabavila..

tamrac priporocam.. eurovision pod emporiumom, oz. njihova interneta prodaja, kjer dobis se ene 15% popusta


Mojca
(magister)
22.04.05. 11:06
Re: Kam po torbico za EOS-a?

EOS 300D - samo body + grip.

Objektive imam pa od brata, ki jih je uporabljal na EOS-u 50.

Sem si malo na netu pogledala lowepro in tamrac, pa bi verjetno kar slednjega, ker imajo eno simpatično zadevo

grem jutri v nabavo, pa da vidim, kaj se najde. Moram pa v živo videt zadeve.


Had
(ciciban)
22.04.05. 14:58
Re: Kam po torbico za EOS-a?

v zivo poglej.. potem pa naroci preko neta.. in gres ponjo tja ali pa ce se tam zdilas za popust.. vsaj 15% minimalno

Mojca
(magister)
23.04.05. 17:27
Re: Kam po torbico za EOS-a?

Citat:

Uporabnik Had pravi:
v zivo poglej.. potem pa naroci preko neta.. in gres ponjo tja ali pa ce se tam zdilas za popust.. vsaj 15% minimalno




Sem šla kar tja, vzela dve zadevici ( KLIK in KLIK) in jih plačala po internetni ceni


Had
(ciciban)
23.04.05. 20:03
Re: Kam po torbico za EOS-a?

potem si se dobr zdilala

jaz mam pa tega


kiks
(otročiček)
09.06.05. 21:15
Re: Kam po torbico za EOS-a?

Hehe, nisi rekla, da nahrbtnik ne pride v poštev . Nahrbtnik je zakon in nič drugega več ne kupim

Mojca
(magister)
09.06.05. 21:54
Re: Kam po torbico za EOS-a?

>Hehe, nisi rekla, da nahrbtnik ne pride v poštev

Jah ... sem Ampak ruzak kot ruzak (tak tavelik, recimo, kot je dal Had link), seveda odpade Moj je precej manjši ...


JestAdministrator
(doktor)
09.06.05. 22:15
Re: Kam po torbico za EOS-a?

Citat:

Uporabnik Mojca pravi:
>Hehe, nisi rekla, da nahrbtnik ne pride v poštev

Jah ... sem Ampak ruzak kot ruzak (tak tavelik, recimo, kot je dal Had link), seveda odpade Moj je precej manjši ...


ampak lahko bi pa bil malo vecji ane


Mojca
(magister)
09.06.05. 22:33
Re: Kam po torbico za EOS-a?

Ja ... ampak tistega, ki mi je bil všeč, niso imeli zadnjič ... zato imam zdaj še prostorno torbo

kiks
(otročiček)
10.06.05. 14:32
Re: Kam po torbico za EOS-a?

No ja, dejstvo je, da prostora ni nikoli preveč. Se spomnem še iz časok, ko sem kakšnih 10 kil s seboj prenašal. Zdaj me je že malo srečala pamet. Dobro si izbrala in pričakujemo veeeeliko lepih slikic