paans
(ciciban)
28.07.08. 14:17
bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

-Živjo,
ob hudi potrebi po rednem plavanju --- iščem fajn bazen,
kjer je dovolj prostora za plavat in je kaka proga mogoče celo namenjena samo temu in ne "plavanju na mestu".
Baje je Tivoli čisto zabasan.
Ima kdo kak nasvet?


peach
(ciciban)
28.10.08. 08:57
Re: bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

jaz sem hodila v ljubljani na bazen v Tivoliju in mi je super. Samo pozanimat se je treba kdaj imajo vadbo ostali, ker takrat zožajo proge in je manj prostora za plavalce. Načeloma se pa vedno najde prosta špura po kateri plavaš. Splača se karto skupaj s fitnesom vzet npr.

Mira
(pionirček)
04.11.08. 21:52
Re: bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

Sama imam kar dobro izkušnjo s Tivolijem. Najbolj se splača vzeti kombiniarno mesečno karto za bazen, fitnes in aerobiko - je namreč najcenejša.

Včasih je res mal polno predvem med tednom med 7-8 zvečer. Drugače je pa odprt tudi dopoldne do 9h, potem imajo treninge, potem pa spet od 6 popoldne naprej do 10h. Pa vikendi so superca, razen okoli kosila takrat je malo gužve.

Drugače imaš pa še možnost na Fakulteti za Šport na Kodeljevem. Za tem pa ne poznam situacije.


paans
(ciciban)
29.11.08. 15:38
Re: bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

Ja, fakulteta za šport (oziroma njihova spletna stran) pravi da je mesečna 37€. To je kar fajn, ja.

Za Tivoli pa ne najdem strani, bo treba kar tja.

Hvala za info.


Mira
(pionirček)
08.12.08. 19:58
Re: bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

Sedaj storitve v tivoliju spadaja pod Sokol:
http://www.sokolgroup.com/kontakti.php?cat1=sokoltivoli

zato je težko najti.

Ampak ja ta cena na Fakulteti za šport se tudi zdi ugodna. Le koliko je kaj zasedeno me zanima?


paans
(ciciban)
13.12.08. 23:47
Re: bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

Super, hvala za link. Jaz ne vem, kaj je, a je zaradi mraza zunaj ali kaj, ma mi še ni ratal pridet do kodeljevega.

Mira
(pionirček)
16.12.08. 20:51
Re: bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

ha ha ha vsak izgovor prav pride \:D

No sporoči, če ti uspe kaj do kodeljevega priti ;\)


plastic
(mladinec)
30.04.09. 21:33
Re: bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

Se strinjam z Miro da je Tivoli bolj ugoden. Pa še nekaj je res, da je na Kodeljevem taka gužva da po 4-5 ljudi plava na progo. Vse fajn če imajo isto kondicije in znanje plavanja.

Dalancnik
(otročiček)
16.09.10. 14:52
Re: bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

Tud jz bi raj priporočo tivoli !!

plastic
(mladinec)
26.09.10. 22:51
Re: bazeni v ljubljani . kam po mesečno karto?

Se strinjam. Bazen na DIFu je totalna šatala postal. Upam da v Lj. odprejo se kaksnega.