nalevo
(otročiček)
06.10.12. 12:15
Samsung Xcover 5690

Se kešnmu sanja kako se na Samsungu Xcover 5690 nastavi lastno mp3 melodijo za zvonenje?

etnies
(dijak)
06.10.12. 15:07
Re: Samsung Xcover 5690

Probaj to: nastavitve/profili/kliknes puscico na desni kjer pise normal/kliknes ringtone/na desni zgoraj kliknes na telefoncek s puscico navzdol/klikni memory card/v downloaded ringtones bodo tvoje melodije in tam zamenjas

nalevo
(otročiček)
06.10.12. 19:17
Re: Samsung Xcover 5690

 Temo začel: etnies
Probaj to: nastavitve/profili/kliknes puscico na desni kjer pise normal/kliknes ringtone/na desni zgoraj kliknes na telefoncek s puscico navzdol/klikni memory card/v downloaded ringtones bodo tvoje melodije in tam zamenjas


zdravo
zdele gledam,pa vidm,da nimam jest nobenga takega menija,kot si ti napisu.mam samo nastavitve/zvok in tam lahko izberem samo tiste melodije ki so nastavljene :-)


etnies
(dijak)
06.10.12. 20:44
Re: Samsung Xcover 5690

Aha. Potem bi Pa moglo delovat naslednje: v pregledovalniku dokumentov (aplikacija) najdi home mapo v My Files in tam ustvari mapo "ringtones" (brez narekovajev) in mp3je kopiraj sem. Mp3je bi sedaj moral najti v nastavitvah pod sound and display.

nalevo
(otročiček)
08.10.12. 18:32
Re: Samsung Xcover 5690

 Temo začel: etnies
Aha. Potem bi Pa moglo delovat naslednje: v pregledovalniku dokumentov (aplikacija) najdi home mapo v My Files in tam ustvari mapo "ringtones" (brez narekovajev) in mp3je kopiraj sem. Mp3je bi sedaj moral najti v nastavitvah pod sound and display.




s programom Root Explorer sem probu nardit kakršno kol mapo al pa prestavt dotateko v sistemske mape mobitela,pa mi skoz napiše '''Your phone doesn't appear to be roted.This is required in ordet to change or delete protected files such as this''.jebenti tehnologijo ;-))


etnies
(dijak)
08.10.12. 20:43
Re: Samsung Xcover 5690

Probaj se astro, je super file manager pa se free je :-) tale root explorer je, kot ti je javilo ze opozorilo, le za rootane telefone. :-) sporoci ce ti uspe. Lp

nalevo
(otročiček)
10.10.12. 17:32
Re: Samsung Xcover 5690

 Temo začel: etnies
Probaj se astro, je super file manager pa se free je :-) tale root explorer je, kot ti je javilo ze opozorilo, le za rootane telefone. :-) sporoci ce ti uspe. Lp


Niti s Astro manegerjem mi ni uspel.sem pa nakonc po dveh urah jebanja sam pogruntu.komad sem mogu zalavfat s programom za predvajanje muske k je original na mobitelu in tam sem mogu obklukat,da hočem ta komad za zvonenje.cela znanost ;-)


etnies
(dijak)
10.10.12. 18:08
Re: Samsung Xcover 5690

Hja tut to je nacin :-) se nism tega spomnu na zalost... men so vedno odgovarjal privzeti ringtonesi. No, lepo da ti je ratal :-)