raaih
(otročiček)
27.10.08. 19:21
Kateri mobitel?!

Ker telefon naj uzamem Nokio E71 al N95?!

guardyAdministrator
(magister)
27.10.08. 20:17
Re: Kateri mobitel?!

Ubistvu je čisto vseeno. Tistega, ki je tebi bolj všeč ;\)

JestAdministrator
(doktor)
27.10.08. 22:19
Re: Kateri mobitel?!

Ce ti je bolj vsec Nokia N95 8GB, potem vzemi E71 pa zamenjava \:\) ...

Mihailovski
(študent)
28.10.08. 00:02
Re: Kateri mobitel?!

Jaz bi takoj vzel E71. Ne zato ker je dosti novejši, ampak predvsem ker gre za zadnje in najboljše iz serije E, ki ji res ni kaj dosti za očitati (za razliko od N).

JestAdministrator
(doktor)
28.10.08. 09:56
Re: Kateri mobitel?!

E71 je bolj poslovno naravnan, N95 pa bolj multimedijsko... Kakovost izdelave je res pri E71 boljsa (tako kot pri vec ali manj vseh iz E serije... ima pa N95 vecji zaslon in bolj izpostavljene multimedijske in fotografske sposobnosti...

Pri E71 je recimo zelo cudno resen autofokus. Nima namrec posebne tipke za slikanje... sredinska tipka kurzorja pa nima dveh stopenj (do polovice pritisnjeno za izostritev, do konca pa za "skljoc").... ampak je potrebno mislim da pritisnit tipko T na tipkovnici za izostritev in nato sredinsko tipko za "skljoc" ...


Mihailovski
(študent)
28.10.08. 23:40
Re: Kateri mobitel?!

Raaih: izbira je seveda odvisna tudi od tvojih potreb. Želiš več multimedije, ali se bolj poslovno naravnan uporabnik?

Mira
(pionirček)
07.11.08. 20:44
Re: Kateri mobitel?!

Jaz sem pa ravno zasledila tega Nokia 5800 XpressMusic, ker imam ful rada glasbo in non stop poslušam, mi je ta telefon takoj padu v oči. A ga kdo kej bolj pozna?

Mihailovski
(študent)
13.11.08. 20:51
Re: Kateri mobitel?!

http://www.youtube.com/watch?v=njEG9CcMs74

To je kao "iPhone". Ampak ni, ker za začetek ni multitouch. Pri nas se ga še ne dobi, bo pa gotovo dvignil precej prahu, ker se di da bo spodoben dober telefončič.


Cawo
(absolvent)
13.11.08. 21:14
Re: Kateri mobitel?!

To je Nokiin prvi telefon z zaslonom na dotik in spada v nek srednji razred. Sam telefon je pa hitro odziven, ni multitouch, je pa kul.
Pohvalno Nokia.
Kvaliteta izdelave? Bolje od 6120 Classic, daleč od E serij.


JestAdministrator
(doktor)
13.11.08. 21:27
Re: Kateri mobitel?!

Po vodeu sodec deluje TS nekako podobno kot na Windows Mobile napravah... je treba ponavadi po dva ali trikrat pritisnit zeljen gumb \:grin ... Sem pred krakim imel HTC Diamond Touch... imel sem ga nekje en teden... in sedaj presedlal raje na E71, ki je super telefoncic...

Se vedno ostaja iPhone kot primarni telefon... in TS na iPhone zaenkrat nima konkurence...


Mihailovski
(študent)
17.11.08. 00:37
Re: Kateri mobitel?!

Hja, tako je kot z vsemi kvalitetnimi izdelki: na papirju jih tekmeci hitro ujamejo, v resnici pa nikoli. Tudi "mali" avtomobili imajo baje vse, kar imajo veliki. Ampak Škoda nikoli ne bo BMW.

Mira
(pionirček)
18.11.08. 21:14
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Mihailovski
http://www.youtube.com/watch?v=njEG9CcMs74

To je kao "iPhone". Ampak ni, ker za začetek ni multitouch. Pri nas se ga še ne dobi, bo pa gotovo dvignil precej prahu, ker se di da bo spodoben dober telefončič.


Zgleda zelo fajn. Upam, da bo kmalu v kakšni ponudbi.


Mihailovski
(študent)
20.11.08. 23:19
Re: Kateri mobitel?!

Slej ko prej bo. V novem Mobitelovem katalogu ga še žal ni.

Mira
(pionirček)
21.11.08. 20:24
Re: Kateri mobitel?!

Sem pa odkrila enočisto novo zadevo. Baje je prišla ven nova nokia N96 in so v Honkongu naredili posebno verzijo s podpisom Bruce Leeja. Čisto noro, se še spomnim ko smo gledali Bruce Lee filme... so se res fajn spomnili. Zraven je pa še en odbit youtube video:
http://www.moblog.si/


Mihailovski
(študent)
22.11.08. 00:57
Re: Kateri mobitel?!

Svašta. Za razliko od Leeja se mi telefon ne zdi nič posebnega.

JestAdministrator
(doktor)
24.11.08. 14:24
Re: Kateri mobitel?!

Ce koga zanimajo slike Nokie 5800 >> http://album.mobile.si/showgallery.php?cat=1797















Mira
(pionirček)
27.11.08. 19:43
Re: Kateri mobitel?!

jaz še vedno navijam za Nokia 5800 XpressMusic. Baje se lahko glasuje za telefon leta 2008. In to je moj favorit \:cheers

JestAdministrator
(doktor)
27.11.08. 19:49
Re: Kateri mobitel?!

Za to Nokio bos lahko glasovala sele naslednje leto \:\) ... ker prej ne bo na voljo v stacunah \:\) ...

Mihailovski
(študent)
30.11.08. 01:44
Re: Kateri mobitel?!

Jest, kateri telefoni so pa sploh v izboru? Če bi se nekega začelo prodajati recimo 15. novembra, bi ga dal v izbor?

JestAdministrator
(doktor)
30.11.08. 09:04
Re: Kateri mobitel?!

Tako je... narejen je izbor urednistva, ker je vseh novih modelov enostavno prevec... V seznamu je bilo skoraj 100 mobilnikov in imeli na zacetku namen dati v izbor 30 modelov... pa je bil izbor pretezek in smo povecali na 40 ...

Mihailovski
(študent)
30.11.08. 12:44
Re: Kateri mobitel?!

A po kakih posebnih kriterijih ali pač po vašem okusu?

Mira
(pionirček)
02.12.08. 21:52
Re: Kateri mobitel?!

A res? A to pomeni, da ga morajo prej pri nas prodajati, da lahko glasujem?

Mira
(pionirček)
02.12.08. 21:55
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Jest
Tako je... narejen je izbor urednistva, ker je vseh novih modelov enostavno prevec... V seznamu je bilo skoraj 100 mobilnikov in imeli na zacetku namen dati v izbor 30 modelov... pa je bil izbor pretezek in smo povecali na 40 ...


aha vidim, da so že izbrani. Ja po kakšnem kriteriju ste jih pa izbirali? Kateri so šli najbolj v promet?


JestAdministrator
(doktor)
02.12.08. 21:57
Re: Kateri mobitel?!

V sirsem izboru so bili vsi modeli, ki so bili tako ali drugace pri nas v prodaji... Ker je tak seznam predolg, smo ga prefiltrirali in dobili seznam stiridesetih mobilnikov za katere lahko glasujete...

Mira
(pionirček)
02.12.08. 22:13
Re: Kateri mobitel?!

ok hvala za pojasnilo \:\) sem se preveč zaganala v tisto novo nokio, ki upam, da pride kmalu pri nas v prodajo \:D

za glasovanje je pa itak še dovolj lepih in enkratnih mobitelov \:D


Cawo
(absolvent)
02.12.08. 23:35
Re: Kateri mobitel?!

Mira, pa ne bi še malo počakala in kupila Nokio N97? Nekako ni nikoli konca, naslednje leto se bo pa izbiralo tudi Nokie z na dotik občutljivim zaslonom.
Drugače pa link do telefona, ki veliko obeta:
Nokia N97


JestAdministrator
(doktor)
03.12.08. 07:28
Re: Kateri mobitel?!

Sem ti popravil link.. ker predstavitev N97 imamo tudi v slovenscini \:\)

Cawo
(absolvent)
03.12.08. 07:49
Re: Kateri mobitel?!

No super, sploh nisem opazil, da je že naloženo ...

Mira
(pionirček)
05.12.08. 22:41
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Cawo
Mira, pa ne bi še malo počakala in kupila Nokio N97? Nekako ni nikoli konca, naslednje leto se bo pa izbiralo tudi Nokie z na dotik občutljivim zaslonom.
Drugače pa link do telefona, ki veliko obeta:
Nokia N97


Ja super, sem si pogledala. Res je super tale Nokia97. Ja bom res razmislila. Ful spominja na Iphone, zgleda pa še bolje. Težka bo pri izbiri \:grin


Mihailovski
(študent)
09.12.08. 02:07
Re: Kateri mobitel?!

Ne pozabit, da N97 nima multitoucha.

JestAdministrator
(doktor)
09.12.08. 07:24
Re: Kateri mobitel?!

Nekje sem bral, da naj bi N97 imela multitouch touchscreen... Ce je res, bomo pa videli sele takrat, ko ga bomo dobili za probat \:\) ...

Mira
(pionirček)
10.12.08. 20:12
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Mihailovski
Ne pozabit, da N97 nima multitoucha.


A res? Pa to je skoraj " a must" pri telefonu sedaj \:D


JestAdministrator
(doktor)
11.12.08. 07:47
Re: Kateri mobitel?!

Noja..."must" ravno ni...saj je ta trenutek se vedno iPhone edini, ki ima multi touch screen... ;\)

Mihailovski
(študent)
15.12.08. 23:53
Re: Kateri mobitel?!

A ni multitouch patentirana tehnologija? So plačali? ;\)

JestAdministrator
(doktor)
16.12.08. 10:37
Re: Kateri mobitel?!

Applov multitouch je verjetno zasciten s kaksnimi patenti... ker drugace bi ga kdo ze gotovo uproabil v svojih napravah...

Mira
(pionirček)
16.12.08. 20:43
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Jest
Noja..."must" ravno ni...saj je ta trenutek se vedno iPhone edini, ki ima multi touch screen... ;\)


čaki mal a je to res? a niso tudi različni mobiteli npr. HTC-ja multi touch?


JestAdministrator
(doktor)
16.12.08. 22:01
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Mira
 Temo začel: Jest
Noja..."must" ravno ni...saj je ta trenutek se vedno iPhone edini, ki ima multi touch screen... ;\)


čaki mal a je to res? a niso tudi različni mobiteli npr. HTC-ja multi touch?


Niti eden... vsaj ti, ki so dosedaj prisli na trg (vkljucno s Touch HDjem)...


Mira
(pionirček)
17.12.08. 20:12
Re: Kateri mobitel?!

to mi je pa tako zanimivo, ker imajo že v samem imenu Touch, kar avtomatično pomisliš, da je ekran na dotik

JestAdministrator
(doktor)
17.12.08. 20:35
Re: Kateri mobitel?!

Saj tuchscreen je... ni pa multitouch ...

Razlika je v tem, da na navadnem touchscreenu zazna samo eno potezo naenkrat... na multitouch pa lahko delas z vec prsti naenkrat ...


Opis: iPhone multitouch


Mira
(pionirček)
19.12.08. 18:07
Re: Kateri mobitel?!

ajaaaa zdej mi je pa jasno! Hvala za razjasnitev te zadeve \:\)

Mihailovski
(študent)
23.12.08. 00:06
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Mira
to mi je pa tako zanimivo, ker imajo že v samem imenu Touch, kar avtomatično pomisliš, da je ekran na dotik


Mira, ne mi zamerit, sam tukaj si me pa res nasmejala. \:p No pa saj je fajn da se punce zanimate za tehniko in lepo je, da vam moški (beri: jest) pomagamo odkrivati ta svet.

Računamo na povratno uslugo pri učenju kuhanja!


Mira
(pionirček)
29.12.08. 19:52
Re: Kateri mobitel?!

No me veseli, da sem te malo nasmejala \:grin

Čeprav moram reči, da ne veljajo vedno stereotipi ;\) nisem ravno ne vem kakšna kuharica čeprav lahko verjetno vseeno kaj zanimivega tudi predlagam, predvsem zdravega!


Mihailovski
(študent)
11.01.09. 19:54
Re: Kateri mobitel?!

Ja dobro, predlagati tudi jaz znam. ;\)

Mira
(pionirček)
13.01.09. 14:43
Re: Kateri mobitel?!

No nisem se ravno dobro izrazila. Mislila sem, da nekaj stvari znam narediti in predlagati kakšne recepte. ;\)

anka
(dijak)
15.01.09. 22:56
Re: Kateri mobitel?!

Dragi moji, vas bom jaz naučila kuhat v zahvalo, ker me vi kaj naučite o mobitelih in stvareh, ki mu pritičejo! \:\)
S čem začnemo?


Mihailovski
(študent)
22.01.09. 12:51
Re: Kateri mobitel?!

Z veseljem kaj odgovorim, če zatem ti kaj skuhaš. Vprašaj! ;\)

plastic
(mladinec)
22.01.09. 16:57
Re: Kateri mobitel?!

No mene zanima kakšen se vam kaj zdi telefon Nokia E51 in kateri paket mi pri Mobitelu priporočate .

Lp,


Cawo
(absolvent)
22.01.09. 23:44
Re: Kateri mobitel?!

Boš pa moral posredovati malo več podatkov, kot recimo kam kličeš, koliko kličeš, uporabljaš druge storitve, starost ipd ....
Nokia E51 je dober telefon, malo je sicer že star model.


plastic
(mladinec)
23.01.09. 14:25
Re: Kateri mobitel?!

Ja na mesec naredim za dobrih 300 min. klicev. Polovica prijateljev je pri Mobitelu ostali raztepeni pri drugih operaterjih. Poleg klicev imam cca. 100 MB prenosa podatkov.

Ja sam men je od vseh aparatov, ki so zunaj ta edini ki še vedno zgled kot telefon in ponuja to kar ponujajo ostala oblikovalska čuda.


Cawo
(absolvent)
23.01.09. 15:16
Re: Kateri mobitel?!

Koliko si star? Če si pod 30 let, potem je najverjetneje Itak Džabest pri Mobitelu najidealnejši za tebe!

Drugače pa preračunaj tudi, koliko klicev imaš v kakšno omrežje.


anka
(dijak)
24.01.09. 23:58
Re: Kateri mobitel?!

http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMnarocniki/Ponudbainceniki/Narocniskipaketi/PaketiPovezani.asp
še paket povezani poglej


plastic
(mladinec)
25.01.09. 18:55
Re: Kateri mobitel?!

Ja povezan me pridejo malo dražje vsaj do te mere dokler odpadniki (vsi ki so prebegnili na druga omrežja) skesani ne pridejo nazaj. Pol je definitivno povezani 11 (če ne bo vmes že povezani 22) najboljša opcija.

anka
(dijak)
27.01.09. 22:14
Re: Kateri mobitel?!

Džabest torej, če so pod 30 \:\)

Mihailovski
(študent)
28.01.09. 20:21
Re: Kateri mobitel?!

Ja a bi se že odloču koliko si star, da vemo če lahko vzameš Džabest? ;\)

In ja, E51 je zakon.


anka
(dijak)
01.02.09. 21:29
Re: Kateri mobitel?!

Jaz mislim, da je nad 30 ;\)

anka
(dijak)
04.02.09. 21:58
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Mihailovski
Z veseljem kaj odgovorim, če zatem ti kaj skuhaš. Vprašaj! ;\)

Kateri telefon je zdele NAJBOLJ IN ?


anka
(dijak)
04.02.09. 22:00
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Mihailovski
Ja a bi se že odloču koliko si star, da vemo če lahko vzameš Džabest? ;\)

In ja, E51 je zakon.

Če se pa okoli let ne more odločit, naj se pa odloči če je zaljubljen, potem pa pri Mobitelu lahko vzame kar dva telefona samsunga L700 za eno naročnino (novost Valentinov paket) \:D


plastic
(mladinec)
06.02.09. 14:29
Re: Kateri mobitel?!

A kod kej ve o tem telefonu? Bi lahko bila to ljubezen na prvi pogled?

Mihailovski
(študent)
10.02.09. 18:49
Re: Kateri mobitel?!

Kateri telefon je najbolj in ... ;\)

To je napačno vprašanje, odvisno od potreb seveda.


anka
(dijak)
11.02.09. 20:58
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Mihailovski
Kateri telefon je najbolj in ... ;\)

To je napačno vprašanje, odvisno od potreb seveda.

Mah, pustmo potrebe...vzemimo frajarjenje ;\)
Torej?? \:\)


Mira
(pionirček)
18.02.09. 16:05
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: anka
 Temo začel: Mihailovski
Kateri telefon je najbolj in ... ;\)

To je napačno vprašanje, odvisno od potreb seveda.

Mah, pustmo potrebe...vzemimo frajarjenje ;\)
Torej?? \:\)


točno tako \:grin


Mihailovski
(študent)
18.02.09. 18:48
Re: Kateri mobitel?!

iPhone, iPhone 3G, LG Prada, Nokia 8800...

anka
(dijak)
20.02.09. 00:51
Re: Kateri mobitel?!


No, pa jih imamo:-)

Ja, za LG Prado sem pa že videla plakate po mestu... Koliko stane? Ke 600 € dosti?


plastic
(mladinec)
20.02.09. 15:22
Re: Kateri mobitel?!

Če bi radi frajarl mate tuki link pa si sami zberte: http://mobitel.si/slo/Ponudba/GSMnarocniki/Akcijeinnovosti/Najboljsizzaslonomnadotik.asp

je pa dobr da veš kaj hočeš od telefona ne pa sam da dobr zgleda oz ma kul ime.


Mira
(pionirček)
24.02.09. 11:15
Re: Kateri mobitel?!

LG Prada mi ni preveč všeč, še vedno je moj najljubši nokia xpressmusic \:grin ... bila je ljubezen na prvi pogled... \:grin

anka
(dijak)
01.03.09. 09:38
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: Mira
LG Prada mi ni preveč všeč, še vedno je moj najljubši nokia xpressmusic \:grin ... bila je ljubezen na prvi pogled... \:grin

Ja, se spomnim, ko si ga omenjala \:\) Pa še vedno ni tvoj?

Kakšni pa so kaj tile HTC telefoni. Kej dosti o nih še nisem slišala. Kakšne izkušnje?


plastic
(mladinec)
16.03.09. 18:18
Re: Kateri mobitel?!

Kr fajn samo Windows mobile je mal počasn, drgač pa kr lepi telefoni.

plastic
(mladinec)
16.03.09. 18:24
Re: Kateri mobitel?!

Zelo všeč pa mi je LG KC910 Renoir

anka
(dijak)
18.03.09. 07:49
Re: Kateri mobitel?!

Mira, tolk časa že o Nokii Express Music govoriš, da si še mene navdušila \:\)

Mihailovski
(študent)
28.03.09. 01:00
Re: Kateri mobitel?!

 Temo začel: plastic
Kr fajn samo Windows mobile je mal počasn, drgač pa kr lepi telefoni.


Pa še kaj drugega mu manjka. Predvsem človeka vredna uporabniška izkušnja.

Mimogrede: Nokia XpressMusic ni samo en telefon, to je linija, trenutno aktualna je pa Nokia XpressMusic 5800. Izjemen telefon+.


anka
(dijak)
02.04.09. 23:55
Re: Kateri mobitel?!

No, sej z Miro sva prav tega mislile \:\) N.X.M.5800, zdej pa se mal navdušujem nad E71- bel!

Cawo
(absolvent)
03.04.09. 18:52
Re: Kateri mobitel?!

Jaz imam raje E71 kot 5800. Verjetno pa bi bil tudi navdušen nad 5800, če predhodno ne bi uporabljal E71.

plastic
(mladinec)
18.04.09. 14:39
Re: Kateri mobitel?!

No mene pa zanima Nokia E63 k jo mislim vzet pr Mobitelu v paketu Povezani 33.

Za odgovore se vsem zahavljujem.


JestAdministrator
(doktor)
19.04.09. 10:54
Re: Kateri mobitel?!

E63 je kar dobra izbira... Razlika med E63 in E71 je predvsem v tem, da je E63 bolj "plasticna", nima GPS sprejemnika, kamera nima autofokusa in manj megapixlov, nima kamere za videoklic...

Sem jo pred kratkim nabavil hceri kot zamenjavo za njeno nekaj let staro Nokio 3230, ki je zacela malo biksat ....

Test Nokie E63 pa si lahko preberes tukaj >> http://www.mobile.si/gsm/nokia-e63.html


plastic
(mladinec)
20.04.09. 17:31
Re: Kateri mobitel?!

Tud E63 je dabest. Se pa strinjam da je serija E glede na ceno in ponudbo najboljša.

Mihailovski
(študent)
22.04.09. 17:14
Re: Kateri mobitel?!

Jest je zelo dobro povedal. Tako tudi je. E63 in E71 sta odlična telefona, ampak E71 si zasluži, da je dražji.

http://www.geesem.net/blog/2009/3/9/geesem-na-testu-nokia-e71-poslovne.html


anka
(dijak)
22.04.09. 21:45
Re: Kateri mobitel?!

Ker imata dva sodelvaca E71 imam priliko večkrat pogledat ta telefon. Moram priznati,da me ves bolj navdušuje. Tudi tipkovnica je popolnoma uporabna in praktična, čeprav na prvi pogoled mogoče deluje malo nerodno zaradi majhnih tipk. Najbolj pa me je navdušil program Sport track,ki sodelavcu, ki je navdušen tekač beleži pretečene kilometre, hitrost, celo višinsko razliko.. :))

plastic
(mladinec)
28.04.09. 12:43
Re: Kateri mobitel?!

Se strinjam z obema. E razred od Nokie je dabest, še boljš je pa to da sem ga v paketu Povezani 33 dobu za 1€.

plastic
(mladinec)
29.04.09. 17:10
Re: Kateri mobitel?!

Za une k pa jim ni problem dat mal več kot 60€ je pa valda tud Nokia 5800 Express - seveda če ti multimedija predstavlja del življenja.

Mihailovski
(študent)
05.05.09. 23:36
Re: Kateri mobitel?!

Jaz se tu glede 5800 ne bi strinjal. Telefon je šolski primer šlampaste izdelave, debel, tažko ga je imeti v žepu, na dotik občutljiv zaslon deluje zelo slabo, skartka težko najdem kaj lepih besed o njem.

plastic
(mladinec)
12.05.09. 11:58
Re: Kateri mobitel?!

Z določenimi kritikami se strinjam je pa tudi res da je kot sem že pisal ta telefon namenjen ljudem ki jim razne digitalne vsebine veliko pomenijo in želijo hitro do njih dostopati.

BavBav
(otročiček)
19.05.09. 19:32
Re: Kateri mobitel?!

Letos si nameravam kupiti mobilni telefon. Moje preference so po prioritetah razvrščene:

1. Poslušanje glasbe na telefonu
2. Internet na telefonu
3. Možnost nameščanja slovarjev na telefon
4. Navigacija
[5. Soliden fotoaparat recimo]

katerega bi mi priporočili?
Do sedaj sem imel SE w850i in sem bil z njim zelo zadovoljen.
Malo sem brskal po internetu. V ožji izbor so prišli iPhone 3g, SE Xperia X1, SE W995 in nokia 5800xpressmusic vendar se pri tem telefonu rahlo bojim, da bom izgubil živce zaradi nokiinega menija, ki je čisto nasprotje od Sonyjevega.

Naslednji teden se odpravljam v London. Mislite, da so pametni telefoni tam cenejši? Brez vezave torej buy and go.

se že vnaprej zahvaljujem za pomoč!

Lep pozdrav, BB


plastic
(mladinec)
26.05.09. 10:16
Re: Kateri mobitel?!

Glede na število prodanih telefonov znamke Nokia je očitno meni čist ok. Navadit se bo treba nanj, pol ti pa garantiram da ne boš kupil več drugega telefona (sam sem presedlal iz Samsunga).

Mihailovski
(študent)
27.05.09. 01:50
Re: Kateri mobitel?!

BavBav, daleč najboljša izbira je iPhone 3G, Nokia 5800 recimo sploh ni primerljiva z njim po uporabniški izkušnji, čeprav je vsekakor dobra kot telefon.

Krotavec
(otročiček)
29.08.09. 18:26
Re: Kateri mobitel?!

Pozdravljeni. Kupujem nov telefon pri Mobitelu (džabest paket). Kaj bi priporčali ? Mam Nokio N82 pa sem kar zadovoljen. Prosim za odgovore.

plastic
(mladinec)
09.09.09. 15:32
Re: Kateri mobitel?!

Katerakoli Nokia serije E, lahko pa bi probal tudi Samsung i7500 Galaxy k ti ga zdej Mobitel ponuja.

1122334455
(otročiček)
21.09.09. 20:32
Re: Kateri mobitel?!

js kupujem nov telefon in bi se najraj odločiu za simobilovo ponudbo
orto u nulo.
in zbiram med naslednjimi telefoni...
-lg km 900 arena
-samsung s 8300 ultra touch
-lg kf 900 prada2

telefon bi uparabljal za zabavo. glede funkcij je verjetno najbolje vzeti areno. edino škoda ker nima boljšega fotoaparata in xenonske bliskavice.
kaj mi predlagate?
najlepša hvala za odgovore.
Lp


anka
(dijak)
25.09.09. 16:48
Re: Kateri mobitel?!

Pradi se ful kvari touch screen in imajo veliko reklamacij (izvedela iz prve roke na Simobilu).

anka
(dijak)
25.09.09. 16:51
Re: Kateri mobitel?!

http://www.siol.net/tehnologija/telekomunikacije/2009/09/mobitel_s_prvim_solarnim_mobilnikom.aspx

Kaj pa mislite o solarnem Samsungu- okolju prijaznem mobitelu? eni pravijo, da je to prevara, drugi da ni...


Mihailovski
(študent)
26.09.09. 01:48
Re: Kateri mobitel?!

Prevara da je pravijo samo bebci, kot je tale:
http://chef.blog.siol.net/2009/09/25/resimo-svet-s-telefonom/#comment-31550

Tukaj je dovolj razlogov naštetih, zakaj so blodnje o neupravičenosti sončne celice iz trete zvite:
http://blog.mojmikro.si/2009/09/25/nehajte-lagati/


plastic
(mladinec)
27.09.09. 22:24
Re: Kateri mobitel?!

Super zadeva tale samsung. Ideja za fotovoltaično napajanje (sončne celice)ni nova je pa lustno to da jo pocasi vgrajujejo tudi v telefone. Debati v prejsnjem primeru sta lahko nepomembni, ce se spomnimo kako nam je ze vsem zmanjkalo baterije in nismo nic mogli (vsaj s telefonom ne). Ponavadi se ti telefon sprazni ravno takrat ko ga najbolj potrebujes. Meni se jo to zgodilo letos ko sem bil z bejbo na samotni plazi in nisem nikakor uspel priklicati kolega z barko saj se je bejba grdo porezala na skalah in je zaradi krvavenja potrebovala zdravnika. V takem primeru bi pocakal 30 min. do 1h pa bi bila nevsecnost monogo manjsa. Tako pa sva cakala do prihoda barke še cele 4 ure. Bravo Mobitel dovjaj nam take novotarije še naprej.