JanezR6
(otročiček)
21.08.07. 12:23
Sony Ericsson P1i

A mogoče kdo ve, kdaj bo P1i prišel na prodajne police v SLO?!

Predvsem v ponudbo SiMobila...

Hvala


guardyAdministrator
(magister)
21.08.07. 12:30
Re: Sony Ericsson P1i

Ponavadi se to zve malenkost preden se začne prodaja.

JanezR6
(otročiček)
21.08.07. 14:16
Re: Sony Ericsson P1i

Upam, da ga bodo kmalu, saj že 3 mesece iščem Blackberry-ja 8100, ki ga vneto prodajajo, kljub temu, da ga nimajo!

Sem pa iskal tudi N73, ki jo tudi prodajajo in ki je tudi nimajo!

Skratka, naj dajo vsaj obvestilo, da nekaterih aparatov nimajo na zalogi...ne pa da jih prodajajo, čeprav jih nimajo!


JanezR6
(otročiček)
25.08.07. 08:17
Re: Sony Ericsson P1i


Cena v Deutschland....od 404€ naprej - brez pogodbe z operaterjem!

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/730510_-p1i-sony-ericsson.html

Bomo videli, kako nas bo Svema in operaterji "lupili" pri nas!


blazko
(otročiček)
26.08.07. 16:55
Re: Sony Ericsson P1i

Za Simobil ne vem, na Mobitelu pa pravijo, da po najbolj optimističnih napovedih v septembru.

B.


JanezR6
(otročiček)
07.09.07. 15:51
Re: Sony Ericsson P1i

No, pri Svemi naj bi bila cena 595€!

Katastrofa!

V Nemčiji pa od 395€ naprej!

Bomo videli še ponudnike...imela naj bi ga oba!


grobo
(dijak)
07.09.07. 16:42
Re: Sony Ericsson P1i

Pri \:@ za slabih 350 €

JanezR6
(otročiček)
10.09.07. 07:46
Re: Sony Ericsson P1i

http://www.geizkragen.de/preisvergleich/...p1i/286876.html

Je že na 389€!

Brez pogodbe...


blazko
(otročiček)
11.09.07. 15:54
Re: Sony Ericsson P1i

Čakam na prvo poročilo. Predvsem trajanje baterije in hitrost telefona. Upam, da slednja ni na nivoju M600 \:p

B.


crashednburnt
(mladinec)
11.09.07. 20:27
Re: Sony Ericsson P1i

Je pri Mobitelu zraven P1i res dodan GPS sprejemnik?

JestAdministrator
(doktor)
11.09.07. 20:30
Re: Sony Ericsson P1i

http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMnar...ricsson/P1i.asp

Vsebina osnovnega kompleta:

baterija

spominska kartica
(Memory Stick Micro (M2), 512 MB)

namizno stojalo CDS-65 in kabel USB

slušalke za prostoročno telefoniranje

programski paket (CD)

etui za telefon

GPS sprejemnik z avtopolnilcem

priročnik z navodili za uporabo

omrežni polnilec


crashednburnt
(mladinec)
11.09.07. 21:21
Re: Sony Ericsson P1i

Jup, to sem prebral, sej ravno zato me zanima, ali je to res.

Cawo
(absolvent)
11.09.07. 23:15
Re: Sony Ericsson P1i

Sedaj je tudi pri Simobilu že na voljo, cena pa je 330/350 €.

Logitechto
(otročiček)
23.09.07. 19:46
Re: Sony Ericsson P1i

Pred dnevi sem jaz P990i zamenjal za model P1i.
Sprva nisem vedel ali delam prav ali ne, vendar sem bil že po nekaj urah zadovoljen t menjavo.
Prvo je nekaj manjši in lažji.
Kot drugo pa ima nekoliko izpopolnjeno kakšno stvar. Sicer gre le za malenkost, vendar so dobrodošle.
Zanimivo je to, če sem prej klical hitre številke ( naprimer 3 pa klic, sem mkoral vedeti, kdo je shranjen pod to številko). Sedaj se ti avtomatično pokaže v celoti koga boš klical.
Za prevzem klica lahko direktno izbiraš: prevzemi, utišaj ali prekini... Saj je imel to opcijo tudi P990i, vendar si težje dostopal do tipke utišaj.
KDOR UPORABLJA TAKO NA P990I, KOT NA P1i prostoročno napravo Parrot Ck3100, mora imeti kontakte vse spravljene le pod priimke, sicer se ne bodo pravilno izisovali kontakti preko instalacije.
Baterija je res nekoliko zmoglivejša od predhodnika.

Zelo pozitivno se mi zdi, da lahko zelo dobro nastavljaš bližnjice na direktnem zaslonu.., pa tudi svoj slog ( klici, opravila, sporočila, e računi...
Kamera je odlična...

Programska oprema Pc suita pa ponuja tudi nekaj izboljšav.
Ena je ta, da lahko določiš, ko se telefon poveže s Pc suito, da ohrani svoj lasten čas in datum ali pa se prilagodi na računalniški sistem. Prav to pa mi je delalo pri predhodniku težave, ko mi je spominska baterija odpovedala, čas in datum pa je vedno, ko je zmanjkalo elektrike, zaostajal.
Tako so opozorila, opravila, in bujenje bili zamanj nastavljeni.

Saj so to res malenkosti, a so zelo dobrodošle..
Skratka telefon je zelo zmogljiv...
Priporočam nakup...


JestAdministrator
(doktor)
29.09.07. 12:21
Re: Sony Ericsson P1i

Jaz sem ga vceraj imel malo v rokah, sedaj pa je sel naprej. ga naj bi pa dobil nazaj cez kaksen teden, da stestiram push mail resitve (BlackBerry in Mail for Exchange)...

Nekih velikih razlik v primerjavi z recimo m600i nisem opazil. Mogoce je delovanje malce hitrejse, ni pa nekih bistvenih pohitritev. Ohisje samo je narejeno dosti bolj kakovostno kot pri m600i.. Operacijski sistem pa je se vedno tak, da se je treba nanj navaditi. In to lahko kar traja. Sam sem vceraj kar precej "lutal" po menijih, ko sem iskal dolocene osnovne nastavitve... Pri Nokiinem Symbianu se mi zdi, da je vse bolj logicno postavljeno kot pri UIQ. Kaj vec bo pa mogoce kolega napisal, ki ga ima trenutno na testu ali pa jaz potem, ko ga dobim nazaj.


rockson
(ciciban)
02.10.07. 14:39
Re: Sony Ericsson P1i

Zadeva me je zanimala odkar sem izvedel da pride na trg. P900i me ni prepričal zaradi velikosti, P990i je imel poleg velikosti še manjši ekran in enostavno mi je bil preokoren.

Zaradi tega sem že ohoho let na Nokiah, čeprav me zadnja leta niso prepričali s svojo ponudbo. Ves čas pa sem čakal, da pride ven kak telefon, ki ne bo prevelik in bo omogočal tudi funkcije dlančnika, ker dveh "ceglov" se mi pa res ne da okoli nosit.

Kot dolgoletni uporabnik Nokijenega Symbiana sem se na začetku presneto namučil, da sem v P1i karkoli našel. Enostavno je vse povsem drugače kot pri Nokiah. Ampak dlje kot ga imam, bolj enostavno se vse zdi. Po treh dneh se sicer še vedno lovim za določeno nastavitev, vendar je vse skupaj precej lažje.

Ohišje je kompaktno in dobro narejeno, baterija zdrži nekje 2 dni, vendar se precej igram s telefonom, imam BT vključen in tudi precej telefonarim. Je pa z mojega vidika problem v hitrosti.

No, sej kaj več bo pa itak v testu, ki bo ASAP na voljo.


Logitechto
(otročiček)
09.10.07. 13:05
Re: Sony Ericsson P1i

Ena stvar, ki mi seveda nikakor ni všeč, pa je ta, da pri prejetju sms-a alil mms-a dobiš na ekranu prikazano sporočilo, kdo je pošiljatelj oziroma številka pošiljatelja.
Pa še, da zgodovine, komu se pošilja sms ali mms se ne more izbrisati..

Sem pa vseeno zelo zadovoljen.
In mnogo lažji in tanjši od P990i.


rockson
(ciciban)
09.10.07. 15:06
Re: Sony Ericsson P1i

Zakaj te pa moti, če ti pokaže od koga si dobil SMS oz. MMS? Meni se zdi to prednost.

Zgodovino misliš na poslana sporočila? To se povsem enostavno izbriše.

Bolj komplicirano je izbrisati prejeta sporočila. Le-teh namreč ne moreš le označiti in izbrisati, temveč moraš vstopiti v vsakega posebej in ga izbrisati. To pa je moteče.


pnd
(otročiček)
09.10.07. 16:03
Re: Sony Ericsson P1i

vse se da brisati bp, greš na prejeta ali pa poslana sporočila, klikneš na mark -> all -> delete, ali pa samo obkljukaš tiste, ki jih želiš zbrisati.
Mene pa zanima, če zna kdo določiti v katero mapo naj se shranjujejo fotke in video posnetki, posneti s P1i, po defaultu se namreč shranjujejo kar na root v mapo, ki jo sam poimenuje.


Logitechto
(otročiček)
09.10.07. 20:15
Re: Sony Ericsson P1i

Pozdravček

Mislil sem, da se ne da izbrisati, komu si pošiljal...torej tam, ko znova izbiraš pošiljatelja ali stik, ti ostane štiri ali pet zadnjih poslanih..

Zakaj me moti, če vem takoj od koga prejmem?
Ker ne želim, da žena vidi, kdo mi pošilja... Pač imam skrivnosti.. Zato sem si naložil program Advanced Device Locks UIQ3.

Lp


rockson
(ciciban)
10.10.07. 08:56
Re: Sony Ericsson P1i

 Temo začel: pnd
vse se da brisati bp, greš na prejeta ali pa poslana sporočila, klikneš na mark -> all -> delete, ali pa samo obkljukaš tiste, ki jih želiš zbrisati.
Mene pa zanima, če zna kdo določiti v katero mapo naj se shranjujejo fotke in video posnetki, posneti s P1i, po defaultu se namreč shranjujejo kar na root v mapo, ki jo sam poimenuje.

Pri testnem tole označi vse in briši ni bilo mogoče (za prejeta sporočila). Je vrgel ven neveljaven ukaz al neki podobnega. Isto tudi, če sem označil samo eno sporočilo. Šele ko sem vstopil v sporočilo in izbral briši, ga je izbrisal.

Za tvoje vprašanje pa ne vem - meni je fotke shranjeval na kartico v mapo fotoaparat.


rockson
(ciciban)
10.10.07. 08:58
Re: Sony Ericsson P1i

 Temo začel: Logitechto
Pozdravček

Mislil sem, da se ne da izbrisati, komu si pošiljal...torej tam, ko znova izbiraš pošiljatelja ali stik, ti ostane štiri ali pet zadnjih poslanih..

Zakaj me moti, če vem takoj od koga prejmem?
Ker ne želim, da žena vidi, kdo mi pošilja... Pač imam skrivnosti.. Zato sem si naložil program Advanced Device Locks UIQ3.

Lp

Aha - vse jasno. Verjetno se da vse nastavit, drugače pa malo reorganiziraj svoj imenik. Dej cifre "problematičnih" h kakšnemu drugemu kontaktu ali pa jim daj nevtralno ime.

Jaz takih "problemov" nimam, zato me te zadeve niso motile in tudi nisem raziskoval kako to izklopiti.


Logitechto
(otročiček)
11.10.07. 17:45
Re: Sony Ericsson P1i

Pozdravljeni..

No, številke "problematičnih" imam tako in tako spravljene pod druga nevtralna imena ali celo brez.
Vendar je res smotano, ker se na ekranu takoj vidi..kdo pošilja..
In v primeru, da je ime nevtralno, bi sigurno bilo kako vprašanje..

Sicer sem to rešil tako, da mi taka oseba sms sporočil ne pošilja takrat, ko vem, da ni primerno....

Vseeno pa je aparat zelo dober..

Lp


JestAdministrator
(doktor)
12.10.07. 07:17
Re: Sony Ericsson P1i

 Temo začel: Logitechto
Ena stvar, ki mi seveda nikakor ni všeč, pa je ta, da pri prejetju sms-a alil mms-a dobiš na ekranu prikazano sporočilo, kdo je pošiljatelj oziroma številka pošiljatelja.

To lahko izklopis... in sicer gres v Glavni meni > Nadzorna plošča > Naprava > Zvoki in alarmi > Opozorila o sporočilu > odstranis kljukico pri sporočilih, kjer piše prikaži obvestilo

 Citat:
Pa še, da zgodovine, komu se pošilja sms ali mms se ne more izbrisati..


Glede tega pa nevem tocno kaj mislis? Ce mislis vsebino mape Poslano, potem jih brises enako kot v vseh drugih mapah...


JestAdministrator
(doktor)
12.10.07. 07:26
Re: Sony Ericsson P1i

 Citat:
Pri testnem tole označi vse in briši ni bilo mogoče (za prejeta sporočila). Je vrgel ven neveljaven ukaz al neki podobnega. Isto tudi, če sem označil samo eno sporočilo. Šele ko sem vstopil v sporočilo in izbral briši, ga je izbrisal.


Tole je pa res... sem ravnokar probal in se da brisat samo ko odpres vsako sporocilo posebej \:\? ... Ocitno nek bug... ker na m600i je to delovalo B.P. ...


Logitechto
(otročiček)
12.10.07. 10:12
Re: Sony Ericsson P1i

Pozdravček...

Jest:

Hvala, res je tako, kot si rekel. Tisto kljukico izuzameš, pa se to sporočilo na ekranu ne prikaže več.

Ostane pa še vedno tisto, kar sem rekel.
Npr. Sporočila, novo sporočilo, potem izberi stik.
Če izbiram ZA, potem se odprejo zadnji stiki ali številke, če pa se le nekoliko bolj desno postavim s stylusom in kliknem, pa se odpre možnost iskanja iz imenika.

Kakor koli, je že to v redu, da se ne prikaže pošiljatelj na zaslonu...

Lp


rockson
(ciciban)
15.10.07. 16:24
Re: Sony Ericsson P1i

 Temo začel: Logitechto
Pozdravček...

Jest:

Hvala, res je tako, kot si rekel. Tisto kljukico izuzameš, pa se to sporočilo na ekranu ne prikaže več.

Ostane pa še vedno tisto, kar sem rekel.
Npr. Sporočila, novo sporočilo, potem izberi stik.
Če izbiram ZA, potem se odprejo zadnji stiki ali številke, če pa se le nekoliko bolj desno postavim s stylusom in kliknem, pa se odpre možnost iskanja iz imenika.

Kakor koli, je že to v redu, da se ne prikaže pošiljatelj na zaslonu...

Lp

Thomas - za zadnjo težavo:
To je isto kot recimo v Outlooku, ko si program zapomni naslove, na katere si pošiljal maile. Vsakič, ko odtipkaš začetno črko, ti že sam avtomatsko, v drop-down meniju, ponudi stike, ki se začnejo na tisto črko in si jim že kdaj poslal kak mail.

Bolj kmečko ne znam razložit. \:bonk


Cawo
(absolvent)
15.10.07. 20:45
Re: Sony Ericsson P1i

Pri ostalih SE-jih je tako, da si zapomne zadnjih (recimo) 10 ljudi, katerim si sporočilo poslal. Torej imaš iskanje po imeniku, vpis številke, potem pa še spodaj 10 zadnjih ljudi, katerim si poslal SMS. Tako nekako sklepam, da je tudi pri P1

rockson
(ciciban)
16.10.07. 10:38
Re: Sony Ericsson P1i

Tle bi ti moral Screenshot dat kako zgleda. Ko klikneš v polje "za" se ti takoj pokaže drop-down, kjer imaš naštete zadnje osebe, katerim si poslal sms.

Mene je bl motil, da nima to rešeno kot nokia. Tukaj odtipkaš prve črke in ti potem ponudi možne kontakte iz imenika dosti bolj enostavno in hitro. Vsaj zame.


Barbara
(otročiček)
23.12.07. 21:11
Re: Sony Ericsson P1i

Mene pa zanima koliko pride gps sprejemnik? če mogoče kdo ve?
ker bi telefon kupila pri simobilu kjer, kolikor jaz vem, ne dobiš zraven gsp sprejemnika kakor, če telefon kupiš pri mobitelu.
ter še eno vpr... ali se mi bolj splača kupiti p1 ali n95 (8gb) ali n82?

LP, Barbara


Mihailovski
(študent)
24.12.07. 01:10
Re: Sony Ericsson P1i

N95 8 GB je zagotovo boljša izbira.

Za nakup poglej tudi sem:
http://www.mobisvet.si


JestAdministrator
(doktor)
24.12.07. 07:00
Re: Sony Ericsson P1i

Nokia N95 8GB se zaenkrat se zelo tezko dobi...

Kolikor sem razbral iz ene teme na alter.si (ali na mobisux.com ... ne vem tocno kje) jih tudi v Mobisvetu nimajo...


gangsta
(otročiček)
24.12.07. 18:38
Re: Sony Ericsson P1i

Pri Simobilu je tudi GPS sprejemnik v paketu - saj paketa ne dela Simobil... ;\)

JestAdministrator
(doktor)
24.12.07. 22:00
Re: Sony Ericsson P1i

V prodajnem paketu, ki je v prosti prodaji ga ni...

Operaterji ga sami prilagajo... naj bi ga pa imel prilozenega tudi Si.mobil... vsaj tako pise na njihovi strani >> KLIK


Sony Ericsson P1i

operacijski sistem Symbian
vgrajen digitalni fotoaparat s samodejnimostrenjem (ločljivost 3,2 milijona točk) in videokamera s hitrostjo 30 sličic na sekundo
brskalnik RSS
velik zaslon na dotik
stereo FM radio
WLAN 802.11b
do 160 MB internega pomnilnika
bralnik poslovnih vizitk
vgrajen e-mail odjemalec s priponkami*
priložena 512MB spominska kartica,slušalke, podatkovni kabel, torbica za nošenje in GPS sprejemnik
internetni brskalnik Opera





gangsta
(otročiček)
25.12.07. 18:37
Re: Sony Ericsson P1i

No, v glavnem, pri Simobilu je GPS 100 % priložen. \:\)

Sany
(ciciban)
25.02.08. 22:01
Re: Sony Ericsson P1i

A mogoče kdo ve če je GPS sprejemnik priložen tudi pri Tušmobilu ?

JestAdministrator
(doktor)
25.02.08. 22:18
Re: Sony Ericsson P1i

Vrjetno najboljse, ce poklices 080 700700 in upas, da bodo tam vedeli \:\)




Sany
(ciciban)
26.02.08. 15:28
Re: Sony Ericsson P1i

 Temo začel: Jest
Vrjetno najboljse, ce poklices 080 700700 in upas, da bodo tam vedeli \:\)






Sem klical pa so rekli da je gps sprejemnik prilopžen v paketu!


SMJS
(otročiček)
13.04.08. 11:09
Re: Sony Ericsson P1i

Da si sposodim tole temo.
Mi lahko kdo pove kje najdem kakšen pametni program za P1, na katerem bom lahko vodil porabo in stroške avtomobila. Pomožnosti brezplačno verzijo.
Hvala


JestAdministrator
(doktor)
13.04.08. 13:43
Re: Sony Ericsson P1i

Sem jih nasel nekaj... vendar niso zastonj...

Car Expense Manager

Lubisoft Automobile

Free pa mislim, da je tale java aplikacija >>

Car Manager

Pa Google jih verjetno se kaj najde \:\) ...


SMJS
(otročiček)
14.04.08. 10:01
Re: Sony Ericsson P1i

Še eno vprašanje.
Je morda kdo pogruntal kako nastaviti čas zvonenja pri budilki. Zvoni mi cca 20 sekund potem pa začne ponovno od začetka če ničesar ne pritisnem.
Rad bi, da predvaja cel mp3. Tako od nežnega začetka do razbijaškega konca. Če se pa takrat ne zbudim mi pa itak ni pomoči


Mihailovski
(študent)
18.04.08. 00:10
Re: Sony Ericsson P1i

 Temo začel: Jest
Vrjetno najboljse, ce poklices 080 700700 in upas, da bodo tam vedeli \:\)






Hehe, ko smo ravno pri klicnih centrih. Kako kaj funkcionira Tušmobilov? Po Tuševo?


P1i
(otročiček)
20.04.08. 20:52
Re: Sony Ericsson P1i

zdravo!

Morda kdo ve kje bi se dalo dobit kakšen program za P1i, kot ga je imel P800 in nasledniki, ko si lahko pisal s pisalom in si shranil kot beležnico ali kot kakšno slikco. in še kakšne ostale programe, po mmožnosti brezplačne.


Imam pa še en problemček, nevem zakaj se mi ne sklopi ikonca za net zgoraj(zelen krogec za gprs ali nekaj takega), čeprav nič ne brskam po netu??? ampak to samo občasno!?

in še zanima me kje bi dobil kakšen programček oz. predvajalnik za video datoteke, s končnico mpeg itd,...npr. a bi se dalo instalirat npr. real player ali mediaplayer za ta symbian gsm.
lp,


Mihailovski
(študent)
25.04.08. 17:03
Re: Sony Ericsson P1i

Hm, za video mislim da bo najboljša izbira če jih kar predhodno prekonvertiraš.

SMJS
(otročiček)
15.05.08. 09:54
Re: Sony Ericsson P1i

Mi lahko prosim kdo da kakšen nasvet?
Danes sem opazil, da mi pri sprejemu klica ne izpiše imena klicajočega iz imenika ampak samo njegovo številko. Včeraj mi je zadeva še normalno delovala.
Ima morda kdo kakšno idejo?

Hvala!


JestAdministrator
(doktor)
15.05.08. 18:29
Re: Sony Ericsson P1i

Po zelo izcrpnem opisu sodec, bi rekel, da je to zato, ker je danes ozracje za 1 stopinjo toplejse... ;\)

Zdaj pa resno...

Napisal si premalo podatkov o tvojem problemu... predvsem, kaj imas namesceno, kaj si delal s telefonom...

Pa ne napisat, da nisi nic delal... ker kar samo od sebe ne neha delat \:\) ... Lahko si tudi recimo prejsnji teden nekaj instaliral in od takrat se nisi restartal telefona... po tem, ko si ga pa danes restartal, pa se je lahko dokoncala namestitev kaksnega programa in ti to povzroca probleme..


SMJS
(otročiček)
16.05.08. 07:18
Re: Sony Ericsson P1i

Igral sem se z prostoročnimi nastavitvami telefona. To mislim s tistim, da rečeš neko besedo, in potem ime osebe, ki jo želiš klicati in telefon kliče. To sicer laufa normalno in takrat mi je imenik še normalno delal. Telefona pa nisem resetiral, za to je poskrbel kar sam ponoči.
Pa kako to misliš, da samo od sebe ne neha delat to je povsem normalno pri meni, a pri tebi ni ;\) Glede spremembe temperature je pa prvi osumnlenec na spisku


Marburg
(ciciban)
16.05.08. 09:07
Re: Sony Ericsson P1i

Tudi sam sem imel eno stevilko nastavljeno, da sem jo klical preko govornega ukaza.
Od takrat nisem vec "videl" stevilk na SIM karti.
Zbrisal sem govorni nacin klicanja in imenik na SIM karti sem spet lahko "videl".
Sem kaj pomagal??
Lp


SMJS
(otročiček)
16.05.08. 10:35
Re: Sony Ericsson P1i

No jest kot ponavadi nimam tekšne sreče, da bi lahko zadevo rešil iz prve.

Zbrisal sem vse govorne klice (posnetke govora imen), zbrisal in izklopil vse načine prostoročnega javljanje, pa nič od nič.

Opazil sem pa tudi, da če pritisnem številko in # mi napiše samo Branje iz karice SIM in noče nič narediti.

Kakšna ideja?


JestAdministrator
(doktor)
16.05.08. 13:50
Re: Sony Ericsson P1i

Imeniki na SIM kartici so zastareli... ker omogocajo le eno ime in eno stevilko (pa se tu je omejeno stevilo znakov... zato moderni mobilniki za polno delovanje potrebujejo imenik prekopiran v pomnilnik telefona, da lahko potem izkoristis vso funkcionalnost telefona...

Telefon te je ob prvem zagonu celo vprasal, ce zelis prepisati vsebino imenika SIM kartice v pomnilnik telefona...

Poskusi skopirati in potem probaj, ce bo delovalo...


SMJS
(otročiček)
16.05.08. 14:13
Re: Sony Ericsson P1i

Številke sem skopiral iz SIM kartice pri prvem zagonu.

Najbolj čudno se mi zdi, da zadeva ne deluje odkar sem probal nastaviti prostoročno klicanje pa čeprav sem povrnil vse nastavitve.

Sem pa na nekem drugem forumu najdu, da naj enostavno na drugem telefonu zbrišem SIM kartico in naj bi delovalo. Bom probal takoj ko pridem iz službe in najdem star telefon.


SMJS
(otročiček)
19.05.08. 08:00
Re: Sony Ericsson P1i

Točno to je bilo. SIM kartico sem dal v drug telefon, zbrisal imenik in zadeva deluje. Zakaj

SMJS
(otročiček)
22.05.08. 08:14
Re: Sony Ericsson P1i

Evo spet jest. Še eno vprašanje.
Ali kdo uporablja slušalke za prostoročno telefoniranje v avtu? Probal sem kako to deluje. Zadeva je sicer super in dela brez problema dokler sem imel v avtu tišino. Včeraj mi je pa telefon na približno 45 min dolgi poti sam klical dva. Sicer sem pod ključno besedo za klicanje dal besedo SLUŠALKE. Ima kdo nastavljenko kakšno drugo besedo in se mu zadeva ne sproži zaradi radija?


itak
(otročiček)
28.06.08. 09:50
Re: Sony Ericsson P1i

Kot je že prej nekdo vprašal je za filme predvajati najboljši powerMovie ta zna predvajati tudi avi. in ekran ostane aktiven, ga ne ugasne kot pri ostalih programih za avi. konlčnice.

zanima pa me če mogoče kdo ve kako se ta telefon odklene, tako da bo deloval na vsa omrežja? hvala
lp


SMJS
(otročiček)
24.07.08. 12:46
Re: Sony Ericsson P1i

Še eno vprašanje glede P1.
Ali so morda lahko preko bluetootha nanj priklopi več naprav. Npr. GPS modul in na avtoradio.
Hvala!


JestAdministrator
(doktor)
24.07.08. 20:38
Re: Sony Ericsson P1i

Za P1i nevem... z Nokio N73 vem, da se je dalo povezati na GPS in hkrati na BT slusalko ...

MarkoG
(otročiček)
11.08.08. 18:45
Re: Sony Ericsson P1i

P1i lahko hkrati deluje kot GPS in z BT slušalko.
Prav tako ga lahko povežeš z avtoradiom. Jaz sem moral izklopiti zvočno opozarjanje na Garminu, da sem lahko nemoteno poslušal glasbo z mobilca na avtoradiu.