robot
(otročiček)
25.03.07. 23:45
N70 in Karte

Imam NOKIO N70 in me zanima katere karte in programe lahko uporabljam za navigacijo( na cesti,v planinah oz. stranpoteh in na morju).Hvala

JestAdministrator
(doktor)
26.03.07. 07:40
Re: N70 in Karte

Za pravo navigacijo po Sloveniji bo treba poseci po cem drugem... Na Nokii sicer deluje nekaj programov za navigacijo, vendar je Slovenija pokrita bolj za to,d a se lahko malo poigramo in testiramo zadeve... malce severneje, pa se da normalno uproabljati razne programe.

Najbolj pokrito karto ima Si.mobilov Si.Navigator ... ostali programi pa imajo nekako pokrito Ljubljano in avtoceste.

Ti porogrami, ki delujejo na Nokii pa so TomTom, Navigon, Route66... in mogoce se kaksen.

Dokaj perspektiven se mi zdi Garmin Mobile 20 z programsko opremo Gamin Mobile XT, kamor lahko nalozimo tudi karto AdriaRoute, ki vsebuje tudi detailno karto Slovenije...


robot
(otročiček)
28.03.07. 00:09
Re: N70 in Karte

Najlepša Hvala

robot
(otročiček)
03.04.07. 23:19
Re: N70 in Karte

 Temo začel: Jest
Za pravo navigacijo po Sloveniji bo treba poseci po cem drugem... Na Nokii sicer deluje nekaj programov za navigacijo, vendar je Slovenija pokrita bolj za to,d a se lahko malo poigramo in testiramo zadeve... malce severneje, pa se da normalno uproabljati razne programe.

Najbolj pokrito karto ima Si.mobilov Si.Navigator ... ostali programi pa imajo nekako pokrito Ljubljano in avtoceste.

Ti porogrami, ki delujejo na Nokii pa so TomTom, Navigon, Route66... in mogoce se kaksen.

Dokaj perspektiven se mi zdi Garmin Mobile 20 z programsko opremo Gamin Mobile XT, kamor lahko nalozimo tudi karto AdriaRoute, ki vsebuje tudi detailno karto Slovenije...



Dobil sem program Garmin Mobile XT in me zanima kam moram naložit karto AdriaRoute. In ali je možna GPS bluetooth povezava z mobilnikom, čeprav ni sprejemnik Garmin.Meni namreč mobilnik ne vidi naprave GPS.S TOMTOM-om pa vse deluje kot mora.


JestAdministrator
(doktor)
04.04.07. 07:50
Re: N70 in Karte

Ne bo slo... obvezno mora biti Garminov GPS sprejemnik...

robot
(otročiček)
06.11.07. 23:39
Re: N70 in Karte

Zasledil sem ,da obstaja "en" programček kateri sporoči mobilniku,da je BT GPS naprava GARMIN.
Zanima me ime programa
Hvala


JestAdministrator
(doktor)
07.11.07. 07:14
Re: N70 in Karte

Nisem se slisal za tak program na Symbianu... Na Windows Mobile platformi je to GPS Gate (ali nekaj podobnega) in se en drug...