Imam namen kupiti enega od zgoraj naštetih telefonov. Zanima me kateri je po vašem mnenju bolj priporočljiv za nakup. Telefona sta res v grobem enaka, vendar vseeno ne vem kaj se mi bolj splača.

Pri BB-ju moram paket zamenati (simobil), če ga hočem kupiti, kar me malo moti, saj bo mesečna naročnina dražje in potem, čez čas ko se bom odločil zopet menajti telefon, bom moral zamenjati tudi paket. V glavnem cel kup dela po nepotrebnem.
Moti me tudi sam izgled OS-ja, preveč enoličen. Trenutno uporabljam garmina na mobitelu in kolikor sem seznanjen se ga na BB-ju ne da uporabljati oziroma karte vleče neposredno iz neta na kraju samem.
Odlična mi je izdelava, odzivnost navigacijske tipke, hitrost OS-ja, večji ekran.

Pri Nokii me moti izdelava, katera naj bi bila slabša kot pri e71, vendar vseeno dobra (je velik požiralec prstnih odtisov). Slišal sem da je navigacijska tipka slabše odzivna (je to res).
Odličen mi je OS, kateri je odziven in meni osebno dobro poznan, možnost uporabe garmina. Zelo priročna mi je tudi sama luč, katera ima možnost uporabe tudi kot svetilka.

Kaj vi menite?
Mislim, da je pri meni še največja ovira to, da še nisem imel BB-ja in ne vem kako mi bo všeč in sama komplikacija glede paketa