Temo začel: DonLuciano
 Temo začel: webeye
Mene pa zanima kako je najlažje in najpreprostejše, predvsem pa najhitrejše, nadgradit karte na N95, recimo Adriaroute 2.00 na Adriaroute 2.10? Če lahko kateri(a), ki se je s tem že ukvarjal opiše mal postopek, kako je izvedel to "operacijo"! Kajti sam sem jih nadgradil na PC-ju iz 2.00 na 2.10, jih nato z Mapsource-jem poslal na N95, predtem sem staro karto 2.00 izbrisal, vendar mi je potem ni prepoznal, ter začele so se pojavljati težave z iskanjem naslovov. IMa kdo kakšno drugo varianto oz. postopek nadgrajevanja!?


Ti samo lepo prklop gsm prek usb kabla v načinu prenos podatkov, v mapsourcu označi karte, ki jih želiš prenesti na gsm in to je to. Aha, pa vse karte, ki si jih imel prej gor, se ti bodo zbrisale. No vsaj tiste, ki si jih imel v mapsupp.img, to pomeni če si imel v gsm-ju še naprimer katere druge karte (npr. City NAV), ga moraš ponovno označiti in preneti na kartico skupaj z Adria Route.

Upam da sem bil dovolj razumljiv.

LP


Aha...!? Pol se zbrišejo vse karte, ki jih imam poimenovane gmapsupp.img?! Une, ki jih imam poimenovane pod gmapsup2.img pa verjetno ostanejo, a ne!? Se pravi če te prav razumem, je najboljše karte, ki jih želiš nadgraditi (recimo AR 2.00), preimenovati v gmapsupp.img, v mapsource-ju označiti nove karte AR 2.10, jih prenesti na mobi (prenesejo se itak pod imenom gmapsupp.img) ter tako nadomestijo prejšnjo različico AR 2.00! Bo to držalo?