Temo začel: Kristian
 Temo začel: odisej
 Temo začel: gandalf
Pozdravljeni,

mene zanima, če obstaja že kakšen update za garmin XT, in kje se ga da posodobit?
Garmin XT imam naložen na Nokia N95 in dela super!

Tuki je zadnja verzija. dela brez problema. kode ostanejo iste. ...kartico v rider pa zagnat.. edino za poi naredite bekup in jo zbrišite. NAJPREJ pa v app. manageru zbrište garmina. to je to....mal hitrej dela k 80 al pa 60 drgač pa nč novga. Hitr loudat... hxxp://www8.garmin.com/software/GarminMobileXTforSymbianS60_42000.exe


Trenutno imam naloženo verzijo 4.10.60 na Noki N95 z zunanjim GPS sprejemnikom z mapami AR 2.10, CN 2008, Navi Hungary 4.61 in SCG 1.60. Zadeva koliko toliko dela v redu. Še največji problem, mi je, da še posebno na kakšnih križiščih (odcepih), ko zavijam še posebno na poti izven predvidene rute zadeva zelo počasi spravi na novo cesto. . V tem času lahko prevozim že kakih 50 m. Glasovno me že pravočasno obvesti, med tem ko slika na odcskih (križiščih) bistveno zaostaja še posebno v primerjavi z konkurenco (TomTom). Ker sem na netu zasledil, da nova verzija 4.20.00 naj bi bila bistveno hitrejša, sem se odločil nadgraditi obstoječo verzijo. Po instalaciji, sem moral program zadnati vsaj 5x, da se je le ta odprl. Po nastavitvi osnovnih parametrov, sem želel testirati program, vendar me je že na začetku obvestil, da ne najde GPS naprave (ne notranje ne zunanje). Skakal sem po vseh mogočih nastavitvah (blutooth, iskanje zunanje enote GPS) vendar brez uspeha. Ko pa sem preko Mapsourca naložil še vse ostale mape (1.5 GB), pa se program ni več hotel zagnati. Začetno okno se je pojavilo za kakih 15 sek. in nato izginilo. Glede na to, da je že nekaj uporabnikov sporočilo, da jim zadeva deluje, mi je čudno zakaj meni ne.
Podobno se mi je zgodilo z verzijo 4.10.80. Vse ostale starejše verzije in konkurenčni programi pa mi delujejo v redu. Vsi brez težav prepoznajo zunanji GPS modul. Prosim za pomoč.

Vzrokov je lahko več. Poglej če imaš še sw.unl, izbriši poi mapo, mapa(1.5gb) zna biti prevelika(prestavi jo v drugo mapo na mmc in probaj če se zalaufa), počasnejši je pa garmin tko al tko..pri vsakem.
_________________________
Papir vse prenese, zlasti toaletni papir.