Temo začel: Kristian
Čuden nepojasnjen problem. Par krat sem že poizkusil z instalacijo Garmina XT (v4.10.80)in vedno se mi dogaja podobna težava. Na začetku namestim program po vseh navodilih, dbim ID številko kartice. Že pri prvem zagonu programa se mi dostikrat zgodi, da se po začetnem zagonu program niti ne zažene. Če pa se že zažene že pri nastavljanju osnovnih nastavitev (jezik, jezik govora, merske enote) zadeva začne zelo zelo počasi delovati. Da nastavim jezik potrebujem 2 minuti, jezik govora, 2. min.,...)
To še nekako gre. Ko pa preko map sourca naložim celo EUROPE CN 2008 NT, Adria route 2.00, Hungary route, SCG 1.6 pa se začetnem poizkusu zagona programa program sploh ne zažene? Po zadnji naložitvi vseh map preko map sourca pa so mi v mapi aplikacije izginile tudi vse ikone ostalih že prej nameščenih in pravilno delujočih Symbian programov (tom tom, mp3 playerji, hany clock(vsi nameščeni na 8 GB spominsko kartico ). Vse sem nalagal v Data transfer modu.Na moji Noki pa imam nameščen najnovejši Sofware in 8 gb micro sd cartico.
Je imel že kdo podobne težave? Se komu sanja kako rešiti omenjen problem?


Živ,

sam sem imel probleme z verzijo 80 ob uporabi BlueCharta, ki ima precej detajlnih podsektorjev. Ko sem zagnal XT-ja je prišel samo do splash screen-a, nato se je zaprl.
Ko sem naložil verzijo 60 je zadeva delovala brez problema.
Poskusi s starejšo verzijo, mogoče pomaga.

LP, Mitja