oj!

Sicer je kar veliko odgovor na to vprašanje, ampak vsak post drugače pravi in nakocu sem čist zmeden kako je z nalaganjem in združevanjem kart... Zato bi postavil vprašanje z odgovorom:) in sicer... Odgovori morda niso točni zato bi vas prosil, če bi me lahko popravli z naslednimi posti...

Združevanje:
Se pravi, če hočem združit npr. karto AdriaROUTE in City Navigator NT?... v MapSource programu enostavno označim države-regije v teh dveh mapah, jih prenesem... ter pošljem na kartico združene v eno datoteko, nato generiram 25mestni kodi za adrio in citya ter shranim brez presledkov v datoteko GMAPSUPP.UNL ... Milism, da bi naj bilo to tako...

Več različnih map:
Če pa hočem imeti na kartici dve popolnoma ločeni mapi pa jih enostavno pošljem na kartico z različnima imenoma "GMAPSUPP.IMG, GMAPSUPP2.IMG" ter generiram kodi za karti, ki ju shranim v vsako posebaj "GMAPSUPP.UNL, GMAPSUPP2.UNL" vendar morata biti ti dve "unlok-datoteki" enako poimenovani kot sta karti... Nato v samem Garmin Mobile XT-ju določam katero karto naj bere...

Upam, da sem bil dovolj jasen kar sem hotel, če ne pišite:) ter, da sem tudi samemu sebi pravilno odgovoril...:)

lp!

Že naprej se zahvaljujem za odgovore!

-------------------------------------
No pa ze sledi popravek mojega posta... Namrec naredil sem napako pri drugem opisu... Prva datoteka more biti poimenovana GMAPSUPP.IMG, druga pa GMAPSUP2.IMG, se pravi en P prevec...

Mitja hvala ti za popravek;)




Popravil(a) Urban Zan (18.04.08. 15:19)