Temo začel: Omelo
Živjo!

Navodila so super napisana, vse pohvale avtorju. Imam pa eno vprašanje in en problem. Predvidevam da je ESN koda ID Card koda? Po številu mest je namreč enaka zahtevani...

Zadevica mi drugače deluje normalno, seveda me postavi kar nekam kjer ni mape. Če vtipkam koordinate mi karto normalno pokaže. Imam pa problem z GPSom. V nobenem primeru ne morem izbrati ničesar, kljub večim ugašanjem telefona in programa... Vedno mi zajamra da je le za Garmin GPS in to je to. Nobene druge možnosti ali karkoli. Edina nastavitev je s Settings>System>Remote GPS.

A sem mogoče kaj spregledal?

Na telefon imam firmware V20.0.015, garmina pa imam verzijo 4.0.40.

Že vnaprej hvala za odgovor.


Dvomim da ti zadevica deluje normalno ker ti sploh ne deluje ! Najbrž nisi pravilno generiral ...ali pa vpisal generiranih kod v obe (GMAPSUPP.UNL... za odklepanje map in SW.UNL za odklepanje softwrea za Garmin XT )datoteki ki morata biti v mapi Garmin na telefonu.Ta mapa se ti generira pri instalaciji Garmin XT.
Na začetku vidiš pod kodami v telefonu Card Id .XXXXXXX in pa spodaj IMEI kodo telefona, ko pa pravilno vse inštaliraš pa se pojavi na tem mestu ESN koda, ki pa je ista kot Card Id....posledično pa se ti v nastavitvah za GPS pojavi tudi možnost izbire GPS sprejemnika ( zunanji preko BT ali notranji ...N95 ).Še enkrat preveri če si vse pravilno inštaliral, če greš res po navodilih potem mora delat ! \:\)