Jaz sem komentiral na tiste ocitke, da je TUSev iPhone tako po ceni, kot po storitvah enako ocenjen kot tisti, ki se prodajajo v Angliji, Nemciji in Franciji...

In to ni res... ker TUS za enak denar prodaja precej manj... torej je vse skupaj precej drazje \:p ...

Ce hoces iPhone res izkoristit, rabis GPRS oz. EDGE... in ta je pri TUSu najdrazji... ni pa v paketu nic vstetega... Druga zadeva je nadgradnja...

Ze to, da kao ne smes iTunes nadgradit na vec kot 7.4 je visek traparije \:p

Veliko ceneje pride, ce nabavis iPhone od nekoga preko Bolhe ... ali ce rabis racun pri recimo VitaCellu v italjanski Gorici...

Pa se en absurd je... TUS zraven iPhona prodaja paket, ki ga sploh ne mores izkoristi \:\) ... MMSov recimo ne mores posiljat... razen, ce das kartico v kaksen drug telefon...

In ... ja vem, da je na voljo ena aplikacija za posilanje MMSov preko iPhona... samo zal zaenkrat pri TUSmobilu ne deluje \:\) ... Kolikor sem preskusil, deluje ta trenutek edino preko Si.mobila (Preko Mobitela in izimobila ne dela (preskuseno) - Tusmobilove kartice pa nimam, da bi probal...)
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si