Stran 3 od 6 <12345>Zadnja »
Možnosti teme
#28277 - 10.10.07. 08:56 Re: Sony Ericsson P1i [Re: pnd]
rockson Odsoten
ciciban

Registriran: 09.03.05.
Sporočil: 43
Telefon: Samsung Omnia
 Temo začel: pnd
vse se da brisati bp, greš na prejeta ali pa poslana sporočila, klikneš na mark -> all -> delete, ali pa samo obkljukaš tiste, ki jih želiš zbrisati.
Mene pa zanima, če zna kdo določiti v katero mapo naj se shranjujejo fotke in video posnetki, posneti s P1i, po defaultu se namreč shranjujejo kar na root v mapo, ki jo sam poimenuje.

Pri testnem tole označi vse in briši ni bilo mogoče (za prejeta sporočila). Je vrgel ven neveljaven ukaz al neki podobnega. Isto tudi, če sem označil samo eno sporočilo. Šele ko sem vstopil v sporočilo in izbral briši, ga je izbrisal.

Za tvoje vprašanje pa ne vem - meni je fotke shranjeval na kartico v mapo fotoaparat.

Na vrh
#28278 - 10.10.07. 08:58 Re: Sony Ericsson P1i [Re: Logitechto]
rockson Odsoten
ciciban

Registriran: 09.03.05.
Sporočil: 43
Telefon: Samsung Omnia
 Temo začel: Logitechto
Pozdravček

Mislil sem, da se ne da izbrisati, komu si pošiljal...torej tam, ko znova izbiraš pošiljatelja ali stik, ti ostane štiri ali pet zadnjih poslanih..

Zakaj me moti, če vem takoj od koga prejmem?
Ker ne želim, da žena vidi, kdo mi pošilja... Pač imam skrivnosti.. Zato sem si naložil program Advanced Device Locks UIQ3.

Lp

Aha - vse jasno. Verjetno se da vse nastavit, drugače pa malo reorganiziraj svoj imenik. Dej cifre "problematičnih" h kakšnemu drugemu kontaktu ali pa jim daj nevtralno ime.

Jaz takih "problemov" nimam, zato me te zadeve niso motile in tudi nisem raziskoval kako to izklopiti.

Na vrh
#28315 - 11.10.07. 17:45 Re: Sony Ericsson P1i [Re: JanezR6]
Logitechto Odsoten
otročiček

Registriran: 20.09.07.
Sporočil: 5
Pozdravljeni..

No, številke "problematičnih" imam tako in tako spravljene pod druga nevtralna imena ali celo brez.
Vendar je res smotano, ker se na ekranu takoj vidi..kdo pošilja..
In v primeru, da je ime nevtralno, bi sigurno bilo kako vprašanje..

Sicer sem to rešil tako, da mi taka oseba sms sporočil ne pošilja takrat, ko vem, da ni primerno....

Vseeno pa je aparat zelo dober..

Lp

Na vrh
#28329 - 12.10.07. 07:17 Re: Sony Ericsson P1i [Re: Logitechto]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
 Temo začel: Logitechto
Ena stvar, ki mi seveda nikakor ni všeč, pa je ta, da pri prejetju sms-a alil mms-a dobiš na ekranu prikazano sporočilo, kdo je pošiljatelj oziroma številka pošiljatelja.

To lahko izklopis... in sicer gres v Glavni meni > Nadzorna plošča > Naprava > Zvoki in alarmi > Opozorila o sporočilu > odstranis kljukico pri sporočilih, kjer piše prikaži obvestilo

 Citat:
Pa še, da zgodovine, komu se pošilja sms ali mms se ne more izbrisati..


Glede tega pa nevem tocno kaj mislis? Ce mislis vsebino mape Poslano, potem jih brises enako kot v vseh drugih mapah...
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#28330 - 12.10.07. 07:26 Re: Sony Ericsson P1i [Re: rockson]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
 Citat:
Pri testnem tole označi vse in briši ni bilo mogoče (za prejeta sporočila). Je vrgel ven neveljaven ukaz al neki podobnega. Isto tudi, če sem označil samo eno sporočilo. Šele ko sem vstopil v sporočilo in izbral briši, ga je izbrisal.


Tole je pa res... sem ravnokar probal in se da brisat samo ko odpres vsako sporocilo posebej \:\? ... Ocitno nek bug... ker na m600i je to delovalo B.P. ...
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#28332 - 12.10.07. 10:12 Re: Sony Ericsson P1i [Re: JanezR6]
Logitechto Odsoten
otročiček

Registriran: 20.09.07.
Sporočil: 5
Pozdravček...

Jest:

Hvala, res je tako, kot si rekel. Tisto kljukico izuzameš, pa se to sporočilo na ekranu ne prikaže več.

Ostane pa še vedno tisto, kar sem rekel.
Npr. Sporočila, novo sporočilo, potem izberi stik.
Če izbiram ZA, potem se odprejo zadnji stiki ali številke, če pa se le nekoliko bolj desno postavim s stylusom in kliknem, pa se odpre možnost iskanja iz imenika.

Kakor koli, je že to v redu, da se ne prikaže pošiljatelj na zaslonu...

Lp

Na vrh
#28386 - 15.10.07. 16:24 Re: Sony Ericsson P1i [Re: Logitechto]
rockson Odsoten
ciciban

Registriran: 09.03.05.
Sporočil: 43
Telefon: Samsung Omnia
 Temo začel: Logitechto
Pozdravček...

Jest:

Hvala, res je tako, kot si rekel. Tisto kljukico izuzameš, pa se to sporočilo na ekranu ne prikaže več.

Ostane pa še vedno tisto, kar sem rekel.
Npr. Sporočila, novo sporočilo, potem izberi stik.
Če izbiram ZA, potem se odprejo zadnji stiki ali številke, če pa se le nekoliko bolj desno postavim s stylusom in kliknem, pa se odpre možnost iskanja iz imenika.

Kakor koli, je že to v redu, da se ne prikaže pošiljatelj na zaslonu...

Lp

Thomas - za zadnjo težavo:
To je isto kot recimo v Outlooku, ko si program zapomni naslove, na katere si pošiljal maile. Vsakič, ko odtipkaš začetno črko, ti že sam avtomatsko, v drop-down meniju, ponudi stike, ki se začnejo na tisto črko in si jim že kdaj poslal kak mail.

Bolj kmečko ne znam razložit. \:bonk

Na vrh
#28396 - 15.10.07. 20:45 Re: Sony Ericsson P1i [Re: rockson]
Cawo Odsoten
absolvent

Registriran: 06.03.05.
Sporočil: 1414
Telefon: Nokia 6120
Pri ostalih SE-jih je tako, da si zapomne zadnjih (recimo) 10 ljudi, katerim si sporočilo poslal. Torej imaš iskanje po imeniku, vpis številke, potem pa še spodaj 10 zadnjih ljudi, katerim si poslal SMS. Tako nekako sklepam, da je tudi pri P1
_________________________
LP, Sale


Na vrh
#28405 - 16.10.07. 10:38 Re: Sony Ericsson P1i [Re: Cawo]
rockson Odsoten
ciciban

Registriran: 09.03.05.
Sporočil: 43
Telefon: Samsung Omnia
Tle bi ti moral Screenshot dat kako zgleda. Ko klikneš v polje "za" se ti takoj pokaže drop-down, kjer imaš naštete zadnje osebe, katerim si poslal sms.

Mene je bl motil, da nima to rešeno kot nokia. Tukaj odtipkaš prve črke in ti potem ponudi možne kontakte iz imenika dosti bolj enostavno in hitro. Vsaj zame.

Na vrh
#31211 - 23.12.07. 21:11 Re: Sony Ericsson P1i [Re: JanezR6]
Barbara Odsoten
otročiček

Registriran: 23.11.07.
Sporočil: 3
Telefon: Samsung e900
Mene pa zanima koliko pride gps sprejemnik? če mogoče kdo ve?
ker bi telefon kupila pri simobilu kjer, kolikor jaz vem, ne dobiš zraven gsp sprejemnika kakor, če telefon kupiš pri mobitelu.
ter še eno vpr... ali se mi bolj splača kupiti p1 ali n95 (8gb) ali n82?

LP, Barbara

Na vrh
Stran 3 od 6 <12345>Zadnja »


Skoči v:
Iskanje po tabli
april
Ne Po To Sr Če Pe So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Rojstni dnevi naših uporabnikov
Danes nima nihče rojstnega dne
Facebook
Kdo je na tabli
0 registriranih in 425 anonimnih uporabnikov.
Novi uporabniki
štirica, dimce1, Jablan, TanjaJuran, uporabnik123
2359 Registrirani uporabniki
Statistika table
2359 uporabnikov
30 forumov
3859 tem
38087 sporočil

Največ uporabnikov hkrati je bilo: 994 @ 17.12.07. 20:23