Stran 4 od 7 « Prva<23456>Zadnja »
Možnosti teme
#28918 - 03.11.07. 16:08 Re: Nokia E90 [Re: jan999]
Cawo Odsoten
absolvent

Registriran: 06.03.05.
Sporočil: 1414
Telefon: Nokia 6120
Sam sem imel podoben problem s signalom, zato sem se tudi spomnil na to.

Kar se pa ohišja tiče, pa je najbolje, da pokličeš na Teleray, čeprav se mi zdi, da zaradi takih stvari mobilnik ne bi smel iti na romarsko pot v Nemčijo.
_________________________
LP, Sale


Na vrh
#28920 - 03.11.07. 16:29 Re: Nokia E90 [Re: jan999]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
 Temo začel: jan999
Pozdravljeni, sem nov na forumu in lahko samo pohvalim zadevo! \:\)
Da se vrnem k temi, tudi sam imam Nokio E90 (par dni). Začel bom s pohvalami, ker telefon v celeti je zelo dober, uporaben in praktičen. Funkcij ima malo morje, še preveč če sem iskren.
Bom pa takoj tudi pograjal in hkrati prosil za odgovore (predvsem pomoč pri reševanju problemov in vaše izkušnje), ker sem zelo jezen na Nokio, glede na porabljen denar. Predvsem me jezi to, da telefon nujno rabim in si ne morem privoščit, da bi ga poslal na servis za mesec dni!

To je res slabo ja... da bi moral nov telefon posiljat nekam na servis in nanj cakat tako dolgo \:\( ...

 Citat:
Napake, ki sem jih opazil na svojem aparatu so sledeče, telefon zelo slabo lovi omrežje, čeprav pokazatelj signala kaže vse črtice. ko kličem mi večkrat prekine klic in napiše, da je prišlo do napake v omrežju. Z mikrofonom za sedaj nimam problemov.

Glede omrezja, ti je ze Cawo nekaj napisal... Poskusi najprej da prestavis samo v GSM nacin... ker UMTS res se ni nevemkako pokrit. Jaz s signalom nisem imel problemov...

 Citat:
Sem pa razočaran nad ohišjem, ki je zelo pomanjklivo. Pokrovček baterije se komaj drži skupaj, druga napaka je ta, da se telefon ziba, ko je položen na mizo (kar me ne moti prav preveč, ker ga imam skozi po rokah in nanj ne tipkam za mizo), tretja napaka ohišja je ta, da tipke med preklapljanjem drsajo ob notranji zaslon in ohišje, ki ima po treh dneh uporabe že vidne praske! \:~

Glede izdelave ohisja jaz nisem imel pripomb... OK... to, da se tipke poznajo na zaslonu...samo ni bilo tako hudo, da bi se poznale praske. Pri meni so se poznali le odtisi, ki si jih lahko zu mehko krpo zbrisal \:\) . Guncal se je pa tudi moj... samo me to ni motilo...

 Citat:
Torej zanima me, če se tudi vi srečujete s temi problemi in kaj mi svetujete. Aparat sem kupil pri mobitelu, zato me zanima kako naj se obnašam in kaj lahko pričakujem ob reklamaciji ( mi bodo telefon zamenjali, glede na to, da nima niti teden dni življena)??


Ce od nakupa se ni preteklo 8 dni, ti ga bodo pomoje na Mobitelu zamenjali, ce je reklamacija upravicena... oz. ce jim bos znal reklamacijo lepo predstavit. Ce bos pa prisel tja in se zacel dreti, potem pa se bodo verjetno posluzili zakonsko dolocenih metod (servis, cakanje,... :))
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#28926 - 03.11.07. 21:13 Re: Nokia E90 [Re: Jest]
jan999 Odsoten
otročiček

Registriran: 03.11.07.
Sporočil: 12
Telefon: ...?!
 Temo začel: Jest

Ce od nakupa se ni preteklo 8 dni, ti ga bodo pomoje na Mobitelu zamenjali, ce je reklamacija upravicena... oz. ce jim bos znal reklamacijo lepo predstavit. Ce bos pa prisel tja in se zacel dreti, potem pa se bodo verjetno posluzili zakonsko dolocenih metod (servis, cakanje,... :))


Ja ja, se bom potrudil in bil čim bolj prijazen!
Hvala za nasvete, zdej sem že malo bolj miren. To da tipke tikajo zaslon me za sedaj ne moti, je pa baje na daljši rok slabo za zaslon, ker ga popraska. Obstaja kaka možnost, da bo v kratkem kak E90i, s katero bi bile te napake odpravljene?

Zasledil sem tudi, da je na voljo nova posodobitev za E90, je mogoče kdo že sprobal, prinaša kake bistvene spremembe ta posodobitev?

Zanima me tudi, če se da dobit kak etuij za Nokio E90, spraševal sem že na telerayu, pa majo samo torbice, kar mi ne pomaga kaj preveč. Na netu sem zasledil nekaj, pri nas pa ne poznam trgovine, ki bi ponujala te zadeve, kako priporočilo??
Čudi me to, da je ta Nokia že kar nekaj časa v prodaji, zanjo pa je na voljo zelo malo dodatne opreme (beri: oprema za v avto, etuiji, itd.), a ni to malo čudno?! Mislim, nevem no, zadeva je namenjena zahtevnejšim uporabnikom, s tem mislim, na resno uporabljanje telefona in ne samo fotkanje pa pisanje sms sporočil. No, lahko bi se pri Nokii malo potrudili za nas uporabnike, ki toliko zapravimo za en telefon!?!

Lp, Jan

Na vrh
#28927 - 03.11.07. 22:51 Re: Nokia E90 [Re: jan999]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
 Temo začel: jan999


Ja ja, se bom potrudil in bil čim bolj prijazen!
Hvala za nasvete, zdej sem že malo bolj miren. To da tipke tikajo zaslon me za sedaj ne moti, je pa baje na daljši rok slabo za zaslon, ker ga popraska. Obstaja kaka možnost, da bo v kratkem kak E90i, s katero bi bile te napake odpravljene?


Tukaj sem prebral, da so naredili neke popravke glede tega... Sem pa tudi (verjetno ravno na http://www.aikon.ch) ze prebral (pa ne najdem zdajle) da ce prides v servis zaradi tega, da menjajo displej in ohisje. TO naj bibilo sicer za Nemcijo oz. Svico... bi pa pricakoval, da pri nas tudi...

 Citat:
Zasledil sem tudi, da je na voljo nova posodobitev za E90, je mogoče kdo že sprobal, prinaša kake bistvene spremembe ta posodobitev?


Jaz nimam vec Nokie E90... sem pa zasledil, da je eden izmed porpavkov tudi dodan AGPS za hitrejse lociranje lokacije pri hladnem zagonu...

 Citat:
Zanima me tudi, če se da dobit kak etuij za Nokio E90, spraševal sem že na telerayu, pa majo samo torbice, kar mi ne pomaga kaj preveč. Na netu sem zasledil nekaj, pri nas pa ne poznam trgovine, ki bi ponujala te zadeve, kako priporočilo??
Čudi me to, da je ta Nokia že kar nekaj časa v prodaji, zanjo pa je na voljo zelo malo dodatne opreme (beri: oprema za v avto, etuiji, itd.), a ni to malo čudno?! Mislim, nevem no, zadeva je namenjena zahtevnejšim uporabnikom, s tem mislim, na resno uporabljanje telefona in ne samo fotkanje pa pisanje sms sporočil. No, lahko bi se pri Nokii malo potrudili za nas uporabnike, ki toliko zapravimo za en telefon!?!


Torbic je dovolj na voljo... se od prejsnjih izdelkov. Jaz sem E90 imel kar v torbici, ki jo imam se izpred nekaj let od Nokie 6110 \:\) ... Avtooprema? Bluetooth instalacija deluje...tako Nokiine, kot tudi druge (Parrot).... avtonosilec se tudi da dobit (jaz sem ga nabavil pri Mobitelu)...Nevem kaj drugega bi se manjkalo \:\) ...

Avtonosilec >> KLIK


Torbica >> KLIK

_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#28930 - 03.11.07. 23:18 Re: Nokia E90 [Re: Jest]
jan999 Odsoten
otročiček

Registriran: 03.11.07.
Sporočil: 12
Telefon: ...?!
 Temo začel: Jest


Tukaj sem prebral, da so naredili neke popravke glede tega... Sem pa tudi (verjetno ravno na http://www.aikon.ch) ze prebral (pa ne najdem zdajle) da ce prides v servis zaradi tega, da menjajo displej in ohisje. TO naj bibilo sicer za Nemcijo oz. Svico... bi pa pricakoval, da pri nas tudi...


Odlično, bom v ponedeljek preveril na teleray, prav zanima me kaj mi bodo odgovorili!? Če bi ohišje zamenjali z novim-boljšim, bi v žepu (torbi:) imel popoln aparat za komunikacijo in še marsi kaj.

Jest hvala za izčrpne odgovore! Torbica mi ne diši kaj preveč, sem imel v mislih etuij, ker pa jih še ni, bom kar torbico kupil. Avto nosilec (univerzalen) je odličen, hvala!

Lp, Jan

Na vrh
#28937 - 04.11.07. 11:01 Re: Nokia E90 [Re: Jest]
Razor Odsoten
dijak

Registriran: 17.04.05.
Sporočil: 310
Telefon: W810i , M65
 Temo začel: Jest

 Citat:
Sem pa razočaran nad ohišjem, ki je zelo pomanjklivo. Pokrovček baterije se komaj drži skupaj, druga napaka je ta, da se telefon ziba, ko je položen na mizo (kar me ne moti prav preveč, ker ga imam skozi po rokah in nanj ne tipkam za mizo), tretja napaka ohišja je ta, da tipke med preklapljanjem drsajo ob notranji zaslon in ohišje, ki ima po treh dneh uporabe že vidne praske! \:~

Glede izdelave ohisja jaz nisem imel pripomb... OK... to, da se tipke poznajo na zaslonu...samo ni bilo tako hudo, da bi se poznale praske. Pri meni so se poznali le odtisi, ki si jih lahko zu mehko krpo zbrisal \:\) . Guncal se je pa tudi moj... samo me to ni motilo...


In ravno kvaliteta ohisij je pri meni glavni razlog zakaj se ne dotaknem nokij, zlasti tistih s krepko cenovno nalepko, saj bi rad videl da ima telefon, ki ga imam v roki, vrednost ohisja na rangu cene 400€ kot je telefon sam stal in ne na rangu cene 40€, kar je odlicna lastnost vseh highend nokij. \:bonk
_________________________

Na vrh
#28939 - 04.11.07. 14:05 Re: Nokia E90 [Re: Razor]
jan999 Odsoten
otročiček

Registriran: 03.11.07.
Sporočil: 12
Telefon: ...?!
 Temo začel: razor1

In ravno kvaliteta ohisij je pri meni glavni razlog zakaj se ne dotaknem nokij, zlasti tistih s krepko cenovno nalepko, saj bi rad videl da ima telefon, ki ga imam v roki, vrednost ohisja na rangu cene 400€ kot je telefon sam stal in ne na rangu cene 40€, kar je odlicna lastnost vseh highend nokij. \:bonk


Ma mogoče sem jaz malo preveč jamral, ker niso vsa ohišja pri Nokia E90 slaba! Moje ima napako zadnjega pokrovčka in upam , da bodo zamenjali ohišje! Res je to, da tipke tikajo ekran, to je edina res moteča napaka! Drugače pa je ohišje dobro narejeno, ni čričkov, ki bi dajali občutek cenene robe. Telefon sam po sebi zgleda in deluje zelo kakovostno, na nivoju.

Lp, Jan

Na vrh
#28954 - 04.11.07. 20:32 Re: Nokia E90 [Re: jan999]
jan999 Odsoten
otročiček

Registriran: 03.11.07.
Sporočil: 12
Telefon: ...?!
Na eni od prejšnih Nokij sem imel pretvornik mas, dolžin itd. Na Nokia E90 te funkcije ne najdem, je pa zadeva zelo priročna! Kje bi lahko dobil kaj podobnega?

Lp, Jan

Na vrh
#28957 - 04.11.07. 20:59 Re: Nokia E90 [Re: jan999]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
Nimam vec E90,d a bi probal... \:\) poskusi in porocaj...

http://europe.nokia.com/A4405340

What's that in kilograms?

To perform conversions between currencies and units, select Menu > Office > Converter. To be able to convert currencies, you’ll have to fill in the present rates.
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#28970 - 04.11.07. 22:58 Re: Nokia E90 [Re: Jest]
jan999 Odsoten
otročiček

Registriran: 03.11.07.
Sporočil: 12
Telefon: ...?!
Se vidi, da še nisem imel časa vsega pregledat in da sploh še nisem imel v roki navodil?! ;\)
Hvala Jest, zadeva je in deluje odlično!

Lp, Jan

Na vrh
Stran 4 od 7 « Prva<23456>Zadnja »


Skoči v:
Iskanje po tabli
april
Ne Po To Sr Če Pe So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Rojstni dnevi naših uporabnikov
Danes nima nihče rojstnega dne
Facebook
Kdo je na tabli
0 registriranih in 355 anonimnih uporabnikov.
Novi uporabniki
štirica, dimce1, Jablan, TanjaJuran, uporabnik123
2359 Registrirani uporabniki
Statistika table
2359 uporabnikov
30 forumov
3859 tem
38087 sporočil

Največ uporabnikov hkrati je bilo: 994 @ 17.12.07. 20:23