Stran 7 od 8 « Prva<45678>
Možnosti teme
#34126 - 12.07.08. 12:41 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: Jest]
Don Corleone Odsoten
otročiček

Registriran: 11.07.08.
Sporočil: 7
ma ta mobitel se prov dela norca iz mene. zdej sm spet spremenu v 80.95.224.46 in je kr začel delat. glih ko sm hotu it v areno v simobilov center.
Na vrh
#34128 - 12.07.08. 16:25 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: Don Corleone]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
Hehe... vazno, da dela ane \:\) ... je pa to tipicno za Windows Mobile... da se zafrkavas in potem kar naenkrat dela :)... Vmes je treba se precejkrat rebootat...
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#34129 - 12.07.08. 17:28 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: Jest]
Don Corleone Odsoten
otročiček

Registriran: 11.07.08.
Sporočil: 7
prav imaš. in hvala za pomoč in potrpljenje \:grin
Na vrh
#36431 - 09.02.09. 13:53 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: Don Corleone]
aNtRx Odsoten
otročiček

Registriran: 09.02.09.
Sporočil: 4
Probam nastaviti Qtek 9100 za Simobil, samo mi nekako ne rata...
klical sem na simobil in šel z operatorjem po korakih, nakar mi je rekel da moram wap server vpisati z portom 9210 ne 9201??? Zadeva še vedno ne deluje... Ali ima kdo kakšne posodobljene nastavitve za to zadevo? Hvala!

GPRS in MMS prosim!

LP Jaka

Na vrh
#36432 - 09.02.09. 14:17 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: aNtRx]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
Nastavitve na zacetku tega posta delujejo preverjeno... in port nikakor ni 9210 ampak je lahko le 9201 ...

Nazadnje sem na HTC Touch Diamond nastavil po teh nastavitvah ...
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#36435 - 09.02.09. 15:25 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: Jest]
aNtRx Odsoten
otročiček

Registriran: 09.02.09.
Sporočil: 4
sam sem nastavil na HTC Hermes... kjer je delovalo... HTC Wizard pa me dobesedno J**** v glavo... Mobitel dela BP, simobil pa noče na http://live.simobil.si oz na http://wap.simobil.si, niti ne pošlje mms-a. Mogoče je slab rom... kdo bi vedel.

Na motoroli je nastavljeno sicer takole:
GPRS proxy 080.095.224.017:9090 \:o
MMS: 080.095.224.046:9090

Tko da še mal, pa bo qtek skoz okn letu.. lol

Na vrh
#36436 - 09.02.09. 17:00 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: aNtRx]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
Ce hoces iti na WAP stran, moras vnesti wsp://live.simobil.si ... Glede MMS-a pa moras tudi pravilno nastavit... Ce nastavis tako, kot je napisano, mora delat...

Zakaj pa omenjas HTC Hermes in HTC Wizard, pa mi ni jasno...

Po navodilih tukaj mora delat >> http://tabla.mobile.si/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=13356#Post13356
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
#36466 - 11.02.09. 12:41 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: Jest]
aNtRx Odsoten
otročiček

Registriran: 09.02.09.
Sporočil: 4
tle sm dobil po mailu iz simobila, bom še 1x probal:

 Citat:

Spoštovani,

zahvaljujemo se vam za posredovano elektronsko sporočilo.
Posredujemo vam nastavitve za GPRS in MMS sporočila, ki jih vpišete ročno v vaš dlančnik. Po vpisu vseh nastavitev vam svetujemo, da dlančnik izklopite in ponovno vključite.

Nastavitve za GPRS:
Na zavihku v osnovnem meniju (glejte meni aparata za pomoč) Izberete »Start« Izberete »Settings« Izberete na spodnjem delu zaslona zavihek »Connections« Sedaj v meniju izberete ikono »Connections« Izberete na spodnjem delu zaslona zavihek »Advanced« Izberete »Select Networks« in pod poljem »Programs that automatically connect to the Internet should connect using« Izberete »NEW« Izberete »Enter a name for this settings« in vpišete »Simobil Internet« Izberete na spodnjem delu zaslona zavihek »Modem« Izberete »NEW« Izberete »Enter a name for the connection« in vpišete »Simobil Internet« Izberete »Select a modem« in izberete »Cellular Line (GPRS, G3)« izberete »Next« Izberete »Access point name« in vpišete« »internet.simobil.si« Izberete »User name« in vpišete »simobil« Izberete »Password« in vpišete »internet« Izberete še »Finish« in potrdite Izberete na spodnjem delu zaslona zavihek »Proxy Settings« Označite oz. odkljukate »This network connects to the Internet« Označite oz. odkljukate »This network uses a proxy server to conect…« Izberete gumb »Advanced« Izberete »WAP« Izberete »Server« in vpišete »80.95.224.17« Izberete »Port« in vpišete »9210« Potrdite z »OK« (nahaja se v desnem zgornjem kotu) Še 3X potrdite z »OK«

POMEMBNO:
Poskrbite, da je privzeta povezava (Simobil Internet) za povezovanje v internet omrežje prikazana v polju "Programs that automatically connect to the Internet should connect using", v nasprotnem primeru vam internet ne dela.

Nastavitve za MMS:
Na zavihku v osnovnem meniju (glejte meni aparata za pomoč) Izberete »Start« Izberete »Settings« Izberete na spodnjem delu zaslona zavihek »Connections« Sedaj v meniju izberete ikono »Connections« Izberete na spodnjem delu zaslona zavihek »Advanced« Izberete »Select Networks« in pod poljem »Programs that automatically connect to the Internet should connect using« Izberete »NEW« Izberete »Enter a name for this settings« in vpišete »Simobil MMS« Izberete na spodnjem delu zaslona zavihek »Modem« Izberete »NEW« Izberete »Enter a name for the connection« in vpišete »Simobil MMS« Izberete »Select a modem« in izberete »Cellular Line (GPRS, G3)« izberemo »Next« Izberete »Access point name« in vpišete« »mms.simobil.si« Izberete »User name« in vpišete »simobil« Izberete »Password« in vpišete »internet« Izberete še »Finish« in potrdite Sedaj ponovno na zavihku v osnovnem meniju (glejte meni aparata za pomoč) Izberete »Start ali WINDOWS gumb« Izberete »Messaging« Izberete »SMS/MMS« Izberete »Menu« in izberete »MMS options« Izberete na spodnjem delu zaslona zavihek »Servers« Izberete gumb »NEW« Izberete »Server name« in vpišete SImobil MMS« Izberete »Gateway« in vpišete »80.95.224.46 Izberete »Port number« in vpišete »9201« Izberete »Server adress« in vpišete »http://mmc« Izberete »Connect via« in izberete povezavo katero ste ustvarili »Simobil MMS« Potrdite z »Done« V kolikor ni označen »Simobil MMS« morate še izbrati gumb »Set as default« Potrdite še z »OK« (nahaja se v desnem zgornjem kotu).

Lepo vas pozdravljamo.


Si.mobil d.d.
Naročniški sektor

Na vrh
#39263 - 26.02.11. 10:37 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: aNtRx]
osiris12345 Odsoten
otročiček

Registriran: 20.02.11.
Sporočil: 7
a bi kdo še napisu mms nastavitve za windows phone 7? \:\) imam htc hd2 \:\) nekak mi ne delajo pa ne vem če sm use prov naredu, upam da ima kdo kake izkušnje z tem telefonom in OS \:\)
Na vrh
#39264 - 26.02.11. 13:40 Re: Popravek za uspesno posiljanje MMSov na QTEK 9 [Re: osiris12345]
Jest Administrator Odsoten
iPhone guru

Registriran: 21.02.05.
Sporočil: 9229
Telefon: Apple iPhone 5 64GB
Zal nima noben od nas na voljo kaksnega mobilnika z Windows 7. Ko ga pa dobimo, pa napisemo... Lahko pa tudi kdo drug napise, ki ze ima in mu deluje ...
_________________________
Lp
Thomas
__________________________________________
Jabuk.si | Alter.si


Na vrh
Stran 7 od 8 « Prva<45678>


Skoči v:
Iskanje po tabli
april
Ne Po To Sr Če Pe So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Rojstni dnevi naših uporabnikov
Vse najboljše The_Red_Devil (42).
Facebook
Kdo je na tabli
0 registriranih in 356 anonimnih uporabnikov.
Novi uporabniki
štirica, dimce1, Jablan, TanjaJuran, uporabnik123
2359 Registrirani uporabniki
Statistika table
2359 uporabnikov
30 forumov
3859 tem
38087 sporočil

Največ uporabnikov hkrati je bilo: 994 @ 17.12.07. 20:23