Supergirl
(otročiček)
18.02.08. 17:28
Kaj se to dogaja???

Hojla!

Na tastovem računalniku se že nekaj časa pojavlja tole:



Baje, da čez nekaj časa samo izgine, mene pa živcira že dobre pol ure in mi ne da miru...
Kaj je to oz. kaj se dogaja in kako to preprečit/odstranit?? \:\?


Lep pozdrav, pa \:rozca !


JestAdministrator
(doktor)
18.02.08. 17:29
Re: Kaj se to dogaja???

Ena zadeva se instalira...

Supergirl
(otročiček)
18.02.08. 17:36
Re: Kaj se to dogaja???

Hojla!

Jest, se da kje videti, katera zadeva je to?
To je baje gor že kaka 2 meseca, tast in tašča pa "čisto nič ne počneta na računalniku"... \:~

Lep pozdrav, pa \:rozca !


JestAdministrator
(doktor)
18.02.08. 17:42
Re: Kaj se to dogaja???

To pa nevem
je lahko karkoli \:\)

e treba po seznamu taskov pogledat, kaj se vse izvaja...


Razor
(dijak)
18.02.08. 19:24
Re: Kaj se to dogaja???

Najbolje, da pustiš računalnik kar čez noč prižgan, ko se to spet zgodi. Če se po celi noči nič ne zgodi in je to okno še vedno prisotno, svetujem ali System Recovery na dan, ko se to še ni pojavilo ali Full Format in na novo XPje.

Supergirl
(otročiček)
18.02.08. 20:04
Re: Kaj se to dogaja???

Ok, hvala obema... Zdaj sem že nekaj časa doma, računalnik pa je ugasnjen, ker sta tast in tašča na urlaubu. Bom mogoče jutri skočila tja in ga zagnala, pol pa videla, kaj bo.

System recovery ne vem, koliko pride v poštev, ker nihče nima tri čiste, kdaj se je začelo dogajati \:bonk , formatiranje - ne vem, kdo bi jima to naredil... Jaz nimam ne časa, ne volje, pa še kaj bi se najdlo , ker bo čez nekaj mesecev spet isto, ker nekontrolirano klikata na vse, kar se jima zdi zanimivo. \:~
Aja, še to: vse dela tako počasi, da si med odpiranjem oken skoraj lahko skuham kavo... \:~ \:bonk


Lep pozdrav, pa \:rozca !


Cawo
(absolvent)
18.02.08. 22:27
Re: Kaj se to dogaja???

Vsaj dobro kavo ti želim med brskanjem po internetu in odpiranjem novih oken. ;\)

Upam, da rešite stvar.