machek
(pionirček)
22.06.09. 22:24
iPhone 3.0 software težave s Cydio!!!

Pozdravljeni,

Potrebujem malo pomoči glede Cydie:

Namreč, ko hočen installirat SBSsettings ter nove 3.0 popravke med installacijo naletim na težave ter mi prikaže izpis:

Sub-proccess/usr/bin/dpkg returned an error code (1),

subprocess post-installation script returned error exit status 127

Ima kdo kakšno idejo?

Lp, miha


JestAdministrator
(doktor)
22.06.09. 22:26
Re: iPhone 3.0 software težave s Cydio!!!

Si slucajno samo nadgradil prejsnjo verzijo... ali na koncu restora izbral, da naj ti nazaj prepise podatke iz backupa? Vecinoma je to problem, ki ga precej ljudi naredi... Na koncu restora na novo verzijo je najbolje izbrati "Setup as a new iPhone"

machek
(pionirček)
22.06.09. 22:33
Re: iPhone 3.0 software težave s Cydio!!!

Ja na koncu restora sem dal setup as new iPhone, tako da to ni to. Sm gledu mal po googlu pa pišejo, da je treba pri jailbreaku najprej sam cydio inštalirat in potem ko jo upgreadaš še ICY...

Sam kako pol ICY installiras? oz ali je to sploh smiselno?


JestAdministrator
(doktor)
22.06.09. 22:36
Re: iPhone 3.0 software težave s Cydio!!!

Ti si se Icy instaliral? Saj tega ne rabis \:\) ... Ce pa ze, pa lahko Icy kadarkoli instaliras preko Cydie \:\) ... Meni osebno se zdi Icy se dosti slabsi od Installerja...

machek
(pionirček)
22.06.09. 22:38
Re: iPhone 3.0 software težave s Cydio!!!

Aha, pol je najbolš, da še enkrat jailbreakam pa ne dodam ICY-a pa bi stvar mogla delat vrjetn?

JestAdministrator
(doktor)
22.06.09. 22:39
Re: iPhone 3.0 software težave s Cydio!!!

Nevem.. se nisem delal tega... Sem bil prejle samo malo zraven, ko je Andro nadgradil iPhone prve generacije... In ni izbral Icy ... ker sem mu rekel, da je tako brezveze... ker gre vse preko Cydie...

JestAdministrator
(doktor)
22.06.09. 22:43
Re: iPhone 3.0 software težave s Cydio!!!

Si prej mogoce namestil callerID Fix for 2.2?

machek
(pionirček)
22.06.09. 22:45
Re: iPhone 3.0 software težave s Cydio!!!

Ne nism

machek
(pionirček)
23.06.09. 09:43
Re: iPhone 3.0 software težave s Cydio!!!

Je še 1x jailbreak popravu vse težave:) pa tud ICY-a nism installiru in zdaj vse dela!