MarjanC
(otročiček)
08.12.09. 15:17
Dension

živjo,

zasledil sem vmesnike Dension , ki avtoradiu dodajo USB vhod ter priključek za iPod. Lahko tudi video na zaslon, če ga imaš.

glede xcarlinka je veliko opisanega na netu, za dension pa bolj malo...

Je kdo že preiskusil?

lp


guardyAdministrator
(magister)
08.12.09. 19:09
Re: Dension

Sem imel samo za test zmontrano v Astri H pa mi ni odgovarjalo, predvsem pa je predrago, za kar ponuja. Če pogledaš, da dobiš za 100€ nov AR, ki vse to omogoča....

Načeloma pa zadeva dela, minus je meni tudi nastavljanje glasnosti, saj je praktično takoj iz tihega na full glasnosti, dokaj malo je vmesnih stopenj.


JestAdministrator
(doktor)
09.12.09. 15:25
Re: Dension

Samo nov AR je problem zmontirat v nove avtomobile, ki imajo ze kar v precejsnji meri intgrirane radije ... To potem stane precej vec, kot 100€ ... pa tudi izgleda ne tako lepo, kot integrirani... pa se za lopove so bolj mikavni samostojni radiji \:\)

MarjanC
(otročiček)
11.12.09. 18:35
Re: Dension

 Temo začel: guardy
Sem imel samo za test zmontrano v Astri H pa mi ni odgovarjalo, predvsem pa je predrago, za kar ponuja. Če pogledaš, da dobiš za 100€ nov AR, ki vse to omogoča....

Načeloma pa zadeva dela, minus je meni tudi nastavljanje glasnosti, saj je praktično takoj iz tihega na full glasnosti, dokaj malo je vmesnih stopenj.


kateri model si pa imel?
Stopnjevanje glasnosti....hmm...kaj ni to odvisno samo od avtoradia. Če jaz prav razumem ti to samo pripelje zvok v avtoradio iz USBja. Saj ne premikaš glasnosti na napravi.

Jaz bom verjetno vzel, ampka nevem kater model še.
Izbiram med temi: Dension BMW
Torej xcarlink USB ali Dension Lite ali Dension gateway 300


guardyAdministrator
(magister)
13.12.09. 21:59
Re: Dension

Ne vem ker model je bil, sem na servisu probaval. Imel je za iPod, AUX ter USB.

Glasnost že štelaš na radiu, ampak je izhod iz te stvarce prokleto močen.