sokol
(mladinec)
01.06.06. 12:58
COOL BLUE

Ali ima kdo žarnice Osram Cool Blue? Ali se jih splača vzet oz. a svetijo kaj boljše kot navadne žarnice.

Dulle
(fazan)
01.06.06. 13:06
Re: COOL BLUE

Sem imel ze zarnice, stanejo veliko, haska pa ni od njih, sem jih kupil samo enkrat potem pa vec ne.
Malo je svetloba modra, vendar se komaj opazi, kaj je zelo slabo, je to , da zelo hitro crknejo, so mi drzale kakih 7 mesecev.
Kupi raje Silverstar svetijo bolje kor cool blue, stanejo manj, pa se par mesecev dlje drzijo.
Nekateri pravijo da so Philips-ove boljse Blue Vision.
, sam sejih nisem sprobal


sokol
(mladinec)
01.06.06. 13:20
Re: COOL BLUE

Ja saj drugače jih verjetno ne bi kupil, ampak so v akciji v Trgo Avto. H7 so znižane iz 3720 na 1490 SIT. Zanima me ali je tudi vidljivost kaj boljša kot pri navadnih

grobo
(dijak)
01.06.06. 15:21
Re: COOL BLUE

Jaz sem bil s Philipsovimi zelo zadovoljen, ampak to ti itak ne pomaga

SlaveBat
(dijak)
06.06.06. 04:03
Re: COOL BLUE

točno teh žarenc nisem sprobal,sem pa kupil na hrvaškem že dvoje, neka podobna roba kot jo ima špar, neke huuude razlike ni, je pa mal bl bela svetloba. Predvidevam da so philipsove še boljše in da bi mogla bit še večja razlika.

Dulle
(fazan)
06.06.06. 12:51
Re: COOL BLUE

Ne vem kako so kaj druge zarnice, v glavnem s Cool Blue nisem bil zadovoljen, Silverestar so ze boljse, kar se pa tice zivljenske dobe zarnice pa so mi najdele drzale kake no name. Se pa res dobijo v Sparu tudi neke xenon white zarnice, vendar pa ne vem kako se obnesejo.

JohnnyKnoxville
(ciciban)
12.06.06. 22:18
Re: COOL BLUE

Baje se tiste z oznako BLU-XE obnesejo najbolješe (izmed tistih, ki so noname).

imel se coolblue in siverstar....sldenje svetijo malo močneje, coolblue sem bil pa kar malo razočaran...nič posebnega


bastard
(otročiček)
12.06.06. 22:34
Re: COOL BLUE

Fora teh kitajskih je da so v bistvu 100W in zato "kao" močno ter vredu svetijo, zraven ti pa še parabolo zažgejo