Cawo
(absolvent)
01.11.06. 22:41
Mobile.si

Izbira, ki garantira. Stran je na voljo 24/7 za razliko od konkurenčnih strani, ki padajo dol non-stop. Tako da vse pohvale.

THiMy
(otročiček)
01.11.06. 23:17
Re: Mobile.si

Pohvala tudi z moje strani!


mala21
(otročiček)
25.11.06. 12:28
Re: Mobile.si

kar se novic in novosti tiče moram pohvaliti, pa tudi glede testov je kar solidno, le forum bi lahko malce bolj zaživel ...

JestAdministrator
(doktor)
25.11.06. 12:48
Re: Mobile.si

Forum je predvsem vaš... od obiskovalcev ...

Dulle
(fazan)
25.11.06. 16:04
Re: Mobile.si

Kar se testov mobilnikov in pripadajoce opreme tice, ni boljsega portala.



grube386
(pionirček)
29.11.06. 12:16
Re: Mobile.si

Za forum nekaj časa traja...

Testi in ostalo pa lahko rečem samo kapo dol celotni ekipi...


Pinochio
(otročiček)
05.03.07. 22:29
Re: Mobile.si

Nevem kva dogaja na mobisaxu. Na prvi strani sploh že kašn teden ni nč novičk. Vsaj avtomobilisti so bli ažurni dozdaj. Tuki pišem zato, kr tm tko vse pobrišejo, če kdo resnico napiše.

Cawo
(absolvent)
05.03.07. 22:35
Re: Mobile.si

Čeprav moderator v mobilni je zelo korekten, tako da vsa čast mu. Nikoli nisem dobil groženj, tudi če sem napisal kaj o mobile.si, če je bilo res.

JestAdministrator
(doktor)
06.03.07. 07:55
Re: Mobile.si

Nekateri moderatorji so OK, drugi pa tako tako...

Predvsem je prevelik vpliv osebnih zamer... \:\)


JestAdministrator
(doktor)
06.03.07. 07:59
Re: Mobile.si

 Temo začel: Pinochio
Nevem kva dogaja na mobisaxu. Na prvi strani sploh že kašn teden ni nč novičk. Vsaj avtomobilisti so bli ažurni dozdaj. Tuki pišem zato, kr tm tko vse pobrišejo, če kdo resnico napiše.


Kot kaze je tudi ekipa, ki je urejala avtomobilzem na mobisuxu spokala drugam... :). Na strani www.avtomobilzem.com so med novinarsko ekipo navedeni vsi, ki so prej pisali na mobisuxu.

Kot kaze bodo od mobisuxa ostale le blodnje.com \:D


frenky
(otročiček)
08.03.07. 11:42
Re: Mobile.si

Tole furum tudi ne bo zaživel, dokler ne boste spremenili v meniju iz "tabla" v "forum".

Kdo za vraga pa ve kaj je to "tabla"? Nekaj starih Mobisuxovcev in to je to. Isto kot da bi napisali "Tukaj ni nič zanimivega". Pa še taktrat bi bil nekajkrat večji CTR.


guardyAdministrator
(magister)
08.03.07. 11:52
Re: Mobile.si

 Temo začel: frenky
Tole furum tudi ne bo zaživel, dokler ne boste spremenili v meniju iz "tabla" v "forum".

Kdo za vraga pa ve kaj je to "tabla"? Nekaj starih Mobisuxovcev in to je to. Isto kot da bi napisali "Tukaj ni nič zanimivega". Pa še taktrat bi bil nekajkrat večji CTR.


Sej forum/tabla ni primarni cilj samega portala, je samo dodatek, kjer lahko obiskovalci zvejo kar jih zanima o mobilni telefoniji.


frenky
(otročiček)
08.03.07. 11:57
Re: Mobile.si

Kaj pa je potem glavni cilj?
Da uporabniki preberejo test aparata in nato čimhitreje zapustijo portal?

Če bi se na forumu nabralo uporabnikov, bi lahko dali gor oglase od iproma in bi dobili vsaj nekaj stroškov povrnjenih.

Če pa je poanta mobile.si izključna dobrodelna dejavnost, brez vizije za pridobivanje $$$ potem pa samo kapo dol.


guardyAdministrator
(magister)
08.03.07. 12:09
Re: Mobile.si

Hehe, če misliš, da se denar lahko dobi samo od iproma, se motiš ;\)

Je pa zanimivo, kako sedaj, ko je sux na dnu veliko ljudi hodi še sem "čekirat" tablo \:\)

Aja, mogoče je to zato, k sux spet ne dela

Sicer pa, a ni škoda energije za prepucavanja? Js pravim vsakemu svoje pa je ;\)


frenky
(otročiček)
08.03.07. 12:52
Re: Mobile.si

Ma sej se ne prepucavamo. ;\)

Jaz vam res privoščim uspeh; se mi pa zdi, da bi forum hitreje zaživel, če bi pisalo "forum" namesto "tabla".


guardyAdministrator
(magister)
08.03.07. 12:54
Re: Mobile.si

Čist možno. Po pravic povedan pa nikoli nism pomislu na to, že iz navade ;\)

Hvala za nasvet


JestAdministrator
(doktor)
08.03.07. 15:01
Re: Mobile.si

Kogar to zanima, bo ze preklikal in nasel tako ali drugace... lahko pa poskusno zamenjamo ali pa napisemo tabla (forum) \:\)

frenky
(otročiček)
08.03.07. 15:48
Re: Mobile.si

No daj probi samo za en teden, pa potem primerjaj koliko večji CTR je.

JestAdministrator
(doktor)
08.03.07. 17:51
Re: Mobile.si

Evo... pa bomo videli, ce bo kaj vec navala

Cawo
(absolvent)
08.03.07. 23:13
Re: Mobile.si

frenky, hvala za nasvet. Vsak nasvet je pač dobrodošel, vsaj meni se tako zdi.

Dulle
(fazan)
09.03.07. 07:21
Re: Mobile.si

Ko sem prisel na portal, sem takoj opazil, da ste dodali besedico "forum" zraven table, tako da sprememba je. Kaj bo pa prinesla, pa bo pokazal cas.

MViper
(diplomiranec)
09.03.07. 13:40
Re: Mobile.si

Skodvat po moje ne more \:\)

JestAdministrator
(doktor)
22.03.07. 12:42
Re: Mobile.si

Pomladansko ciscenje se je zacelo... Od mobisuxa so ostali samo se mali oglasi, forum in linki do slodivx in blodnje.com...

crashednburnt
(mladinec)
23.03.07. 21:12
Re: Mobile.si

Samo to je pa res žalostno, če mene vprašaš. Sicer vam želim, da bi uspeli, ravno tako pa ne privoščim neuspeha Mobisuxu. S testi in prispevki ste vsekakor pred MS-jem, je pa MS forum zaenkrat v ogromni prednosti.

mala21
(otročiček)
26.03.07. 14:51
Re: Mobile.si

Škoda za mobisux, me je razočaral s temi spremembami. Upam, da se bo tu forum kaj razživel. Za novice in pa teste pa tako ali tako same pohvale.