bobo
(otročiček)
01.06.09. 19:50
kateri mobitel izbrati

izbiram med temi modeli
-LG KM900 Arena
-Samsung S8300v UltraTOUCH
-Nokia 5800 XpressMusic
-Samsung SGH-i900 Omnia
kateri od teh je po vašem mnenju najboljši.na telefonu bi uporabljal fotoaparat,predvajalnik glsasbe,kdaj internet,klice in SMS,včasih bi pogledal tudi kakšen film


Mihailovski
(študent)
12.06.09. 14:27
Re: kateri mobitel izbrati

Omnia in 5800 imata zelo slab zaslon občutljiv na dotik. Priporočam iPhone.

DejanB
(otročiček)
17.06.09. 23:17
Re: kateri mobitel izbrati

Mene tudi zanima kateri telefon priporocate:
Za telefon bi namenil maksimalno 300€..najbolj se mi dopade sony ericsson..vendar trenutno razen experie nevem..kateri bi prisel v postev..experia pa ima se enkrat kar lepo ceno..tak da prosim ce svetujete kateri so primerni za to ceno..


plastic
(mladinec)
22.06.09. 16:20
Re: kateri mobitel izbrati

Mobitel ma v poletni akciji BlackBerry Bold za 169€.

Mihailovski
(študent)
25.06.09. 12:06
Re: kateri mobitel izbrati

 Temo začel: DejanB
Mene tudi zanima kateri telefon priporocate:
Za telefon bi namenil maksimalno 300€..najbolj se mi dopade sony ericsson..vendar trenutno razen experie nevem..kateri bi prisel v postev..experia pa ima se enkrat kar lepo ceno..tak da prosim ce svetujete kateri so primerni za to ceno..


Katerakoli Nokia iz serije E. Najboljši sta E71 in E75.


anka
(dijak)
26.06.09. 11:21
Re: kateri mobitel izbrati

Jest bi vzela LG KM900 Areno. Pri Mobitelu majo akcijo. Pa še lep bel je. Prijateljica sicer pravi, da ni najbolj navdušena nad touch screenom .

DejanB
(otročiček)
26.06.09. 12:20
Re: kateri mobitel izbrati

Jaz sem gledal naprimer samsung S8300 ultra touch..omenjeno lg areno..LG KC 910 RENOIR..SAMSUNG M8800 PIXON..
omenjene telefone sem opazoval..mogoce se nokia 5800 eksprees music..nekaj od tega..


plastic
(mladinec)
02.07.09. 13:48
Re: kateri mobitel izbrati

Se strinjam z Mihailovskim E71 in E75 sta tudi super.

klemenc
(otročiček)
12.07.09. 13:47
Re: kateri mobitel izbrati

s8300 ultra touch

plastic
(mladinec)
12.07.09. 19:53
Re: kateri mobitel izbrati

Kul telefon. Kamera naj bi se prepoznavala nasmeh - karkoli že to pomeni. Pr mobitelu ga dobiš že za 100€.

s-tech
(otročiček)
14.07.09. 11:06
Re: kateri mobitel izbrati

Če praviš da imaš namen gledati tudi filme, potem mislim da ti ne bo žal, če daš še kak euro več in kupiš Samsung OmnioHD. Velik zaslon, odlične funkcije, Symbian... LP

plastic
(mladinec)
14.07.09. 13:28
Re: kateri mobitel izbrati

Ma brez veze komplicirat. Vzami Nokio N97 pri mobitelu, sicer bos dal 50€ vec bos pa zato mel telefon s katerim bosdolgo casa zadovoljen in atraktiven.

roger
(ciciban)
14.07.09. 16:19
Re: kateri mobitel izbrati

Izgleda da imamo vsi iste "probleme" \:D
Tudi jaz študiram ali naj kupim HTC Diamond, Omnio ali Areno.
Za enkrat sem najbolj navdušen nad areno, ker nima Windows mobile in ima "drugačen"-kapacitivni zaslon.


plastic
(mladinec)
19.07.09. 22:21
Re: kateri mobitel izbrati

Mene pa zanima, če je že kdo preizkusil telefon Samsung BeatDJ, ki ga ponuja Mobitel in ki se sedaj na veliko oglašuje? Zanima me zato, ker bi ga kupili prijatelju, ki je DJ.

guardyAdministrator
(magister)
20.07.09. 08:28
Re: kateri mobitel izbrati

 Temo začel: plastic
Mene pa zanima, če je že kdo preizkusil telefon Samsung BeatDJ, ki ga ponuja Mobitel in ki se sedaj na veliko oglašuje? Zanima me zato, ker bi ga kupili prijatelju, ki je DJ.


Test bo kmalu objavljen, je bil test končan par dni nazaj. Avtor mora samo še do konca spisat pa objavt \:\)


DejanB
(otročiček)
20.07.09. 13:12
Re: kateri mobitel izbrati

Ima kdo izkušnje o lg areni..ker premisljujem da bi si vzel areno..

plastic
(mladinec)
21.07.09. 14:52
Re: kateri mobitel izbrati

Pa se ta človek spozna na mešanje glasbe in ostala znanja, ki jih imajo prej omenjeni obrtniki (DJ-i)?

JestAdministrator
(doktor)
21.07.09. 21:41
Re: kateri mobitel izbrati

Ce je DJ in bi rad mobilnik uproabljal kot orodje pri delu... potem mu lahko reces, da lahko na to kar pozabi...

Ta fukncija je pri tem mobilniku bolj za malo poigrat se \:\) ...


DejanB
(otročiček)
25.07.09. 08:45
Re: kateri mobitel izbrati

Odlocam se od lg arene ali pa sony ericsson w995...
katerega bolj svetujete??


roger
(ciciban)
25.07.09. 11:45
Re: kateri mobitel izbrati

Pred par dnevi sem kupil LG Areno in to ti tudi priporočam \:clap . Ekran je super, malo me moti le da nima nobenega dobrega GPS programa in da lahko snema počasne posnetke le z majhno ločlivostjo (320..). Moram reči da se ekran odziva zelo lepo, predvsem pa mi je všeč ob pisanju sporočil. Najbolj pozitivno pa me je presenetila "funkcija" za katero sploh nisem vedel da jo ima FM oddajnik \:grin


Mihailovski
(študent)
29.07.09. 20:05
Re: kateri mobitel izbrati

Areno sem sicer videl v živo in je kar v redu, ampak morda me odbija to da je LG, s katerimi nimam dobrih izkušenj, ali pa me preveč grdo spominja na iPhone.

Priporočam ti SE, ki ima tudi boljše ohišje.


plastic
(mladinec)
31.07.09. 10:31
Re: kateri mobitel izbrati

 Temo začel: Jest
Ce je DJ in bi rad mobilnik uproabljal kot orodje pri delu... potem mu lahko reces, da lahko na to kar pozabi...

Ta fukncija je pri tem mobilniku bolj za malo poigrat se \:\) ...


Točno za to bi mu radi to kupili, da bi se malo poleg praskanja plošč in miksanja poigral z glasbo. Namreč nenehno nekaj počne z različnimi zvoki in če je nekdo tako notr pol mislim da bi mu s tem lahko naredili dodatno veselje.


DejanB
(otročiček)
01.08.09. 22:07
Re: kateri mobitel izbrati

 Temo začel: Mihailovski
Areno sem sicer videl v živo in je kar v redu, ampak morda me odbija to da je LG, s katerimi nimam dobrih izkušenj, ali pa me preveč grdo spominja na iPhone.

Priporočam ti SE, ki ima tudi boljše ohišje.



Sem malce pobrskal po drugih forumih..in vsi zelo hvalijo tega sony w995..tako da mislim da se bom za njega odlocil..zagotovo:D
edino mi je zal da nima touch-a..in malo vecji ekran..


JestAdministrator
(doktor)
13.08.09. 11:35
Re: kateri mobitel izbrati

http://www.mobile.si/gsm/samsung-gt-m7600-beat-dj.html

plastic
(mladinec)
14.08.09. 18:45
Re: kateri mobitel izbrati

Danes sem opazil, da pri Mobitelu ponujajo telefon HTC Hero

DejanB
(otročiček)
14.08.09. 21:15
Re: kateri mobitel izbrati

Ja zanimiv je ta htc hero...samo po moje se splaca dodat se 30€ in dobis diamond2..kateri je po moje boljsi..

plastic
(mladinec)
16.08.09. 19:44
Re: kateri mobitel izbrati

Tudi ta telefon je kul je pa pomembno zakaj svoj telefon poleg zgolj telefoniranja in posiljanja sms-ov se uporabljas. Vedno pa je dobro da operaterji po znizani ceni ponujajo nove modele telefonov.

anka
(dijak)
26.08.09. 21:11
Re: kateri mobitel izbrati

Jest mam LG, sem se kar navadila, nobenih večjih težav. Zakaj tebe motijo LGji oz. kaj na njih te moti?

anka
(dijak)
26.08.09. 21:14
Re: kateri mobitel izbrati

 Temo začel: plastic
Danes sem opazil, da pri Mobitelu ponujajo telefon HTC Hero

Ja, sem opazila tudi jaz. Mi je prav všeč, je pa res, da ne poznam kvalitete teh telefonov. Čeprav sem brala, da so dobri.


anka
(dijak)
26.08.09. 21:19
Re: kateri mobitel izbrati

 Temo začel: plastic
Ma brez veze komplicirat. Vzami Nokio N97 pri mobitelu, sicer bos dal 50€ vec bos pa zato mel telefon s katerim bosdolgo casa zadovoljen in atraktiven.


Baje ma tale Nokia N97 ki je sicer zelo v redu, neke težave s touch screnom. Jo majo pa tako pri Mobitelu, kot Simobilu v akciji.


Mihailovski
(študent)
27.08.09. 15:34
Re: kateri mobitel izbrati

 Temo začel: anka
 Temo začel: plastic
Danes sem opazil, da pri Mobitelu ponujajo telefon HTC Hero

Ja, sem opazila tudi jaz. Mi je prav všeč, je pa res, da ne poznam kvalitete teh telefonov. Čeprav sem brala, da so dobri.



Zakon telefon, najbolj pa ga krasi Android, OS - ki prihaja.


anka
(dijak)
27.08.09. 17:13
Re: kateri mobitel izbrati

Pol pa škoda, k ga nimajo pri Simobilu!

plastic
(mladinec)
30.08.09. 19:06
Re: kateri mobitel izbrati

A nima načeloma ta znamka telefonov nainštaliran Windows okolje?

JestAdministrator
(doktor)
30.08.09. 20:27
Re: kateri mobitel izbrati

HTC Hero, HTC Dream in HTC Magic imajo Android... ostali pa imajo res Windows Mobile ...

plastic
(mladinec)
31.08.09. 10:06
Re: kateri mobitel izbrati

Res je.Sem tudi v Mobitelovem prospektu opazil da imajo to izpostavljeno. Ja super.

A1cho
(otročiček)
01.09.09. 22:07
Re: kateri mobitel izbrati

Pozdrav vsem skupaj.
Nujno rabim pomoč ker sem totalno zmeden. \:\)
Trenutno izbiram med N86, Samsung i8510 in SE W995 pa bi vas prosil za nasvete. Pri mobitelu mi, seveda poleg klicev in smsov, največ pomenijo (po vrsti):
1. kamera
2. predvajanje glasbe - zvok
3. predvajanje filmov
4. brskanje po spletu
5. možnost nalaganja čimveč in čimbolj uzporabnih aplikacij

Nikakor se ne morem odločiti, W995 se mi vizualno najbolj dopade, tudi ostale funkcije se mi zdijo čisto v redu, a me res moti, da ne predvaja DivX/Xvid. Poleg tega imata N85 in i8510 Symbian, ki ga SE nima, zato ga nekako postavljam na zadnje mesto. Zaenkrat dajem prednost Samsungu, ker tudi Nokija ne podpira DivX, ampak si nenehno premišljujem. =) Tako da... Res lepo vas naprošam za pomoč in nasvete. Če pa obstaja kak telefon, ki bi imel vse to in še touchscreen ter da je istega cenovnega razreda kot ti, ki sem jih naštel, pa naj kar odmisli kar sem zgoraj napisal in mi seveda priporoči tistega. \:\)

No, tole sem rahlo komplicirano spisal, ampak mislim, da ste dojeli bistvo \:\)
Pa hvala vnaprej!

LP


JestAdministrator
(doktor)
02.09.09. 09:55
Re: kateri mobitel izbrati

Pomoje bi tudi Nokia N86 morala predvajati DiVX... ce ne v osnovi, pa s kaksnim dodatnim programom...

Jaz bi izbiral po tem vrstnem redu, kot si ga ti navedel \:\) ...


A1cho
(otročiček)
02.09.09. 12:35
Re: kateri mobitel izbrati

Malo sem še brskal po spletu in ugotovil, da je tudi pri N86 očitno možna nadgradnja, ki omogoča predvajande DivX. Nikjer pa ne najdem, če ima brskalnik i8510 tudi popolno podporo flash in java, kot N86. Verjetno pa ima Samsung boljšo kamero kot Nokia (ne glede na enako ločljivost)?

hm... težko bo \:\)

Pa hvala za odgovor jest ;\)


JestAdministrator
(doktor)
02.09.09. 12:39
Re: kateri mobitel izbrati

Innov8 je drugace lusten aparat... le pri navigaciji ga malo serje... Potrebuje kar precej dolgo da najde satelite... in s "precej dolgo" mislim res precej dolgo \:\) ... recimo vec minut... enkrat sem kolegu nekaj rihtal, pa je rabil ene 20 minut, da je potem koncno nasel fix ... potem je pa slo malce hitreje...

A1cho
(otročiček)
02.09.09. 13:27
Re: kateri mobitel izbrati

Recimo, da bi lahko živel s tem. \:\) Če po tem ko enkrat najde fix deluje v redu bom že nekako zdržal. Sicer pa GPS ni primarni faktor zaradi katerega kupujem nov telefon, ampak zgolj dodatna vzpodbuda oziroma "luksuz". =)

Mislim, da se bom kar odločil za tega in upam, da bom zadovoljen.

Pa hvala za pomoč ;\)

EDIT: No, pa je prišlo do spremembe načrta. Nekako se mi bolj dopade B7610 Omnia. Res, da na prvo mesto postavljam kamero, a zdi se mi da je 3M manj v zameno za večji zaslon, touch screen in qwerty kar spodobna zamenjava. Poleg tega, baje baterija na tej omniji zdrži dosti dlje, gps deluje bolje, ostale funkcije pa so skoraj identične. Mogoče se bom pa res raje odločil za omnio. Seveda pa vas prosim za mnenje. \:\)


plastic
(mladinec)
08.09.09. 11:51
Re: kateri mobitel izbrati

Vsak telefon ima neko funkcionalnost po kateri se razlikuje od drugih poleg tega, da ima dodane tudi druge ki pa so v večini primerov slabše kot pri konkurenčnem telefonu, ki so namnejeni zgolj posamezni funkciji. Mislim, da tudi sam ugotavljaš kako ti niso vse funkcije tako zelo pomembne in če si sedaj sigurn, da so velikost touchscreena in qwerty tipkovnica tvoji vodili si že na dobri poti. Obstaja verjetnost, da te taka izbira potem popelje stran od na začetku navedenih telefonov.

1122334455
(otročiček)
21.09.09. 20:34
Re: kateri mobitel izbrati

js kupujem nov telefon in bi se najraj odločiu za simobilovo ponudbo
orto u nulo.
in zbiram med naslednjimi telefoni...
-lg km 900 arena
-samsung s 8300 ultra touch
-lg kf 900 prada2

telefon bi uparabljal za zabavo. glede funkcij je verjetno najbolje vzeti areno. edino škoda ker nima boljšega fotoaparata in xenonske bliskavice.
kaj mi predlagate?
najlepša hvala za odgovore.
Lp


anka
(dijak)
21.09.09. 22:56
Re: kateri mobitel izbrati

 Temo začel: 1122334455
js kupujem nov telefon in bi se najraj odločiu za simobilovo ponudbo
orto u nulo.
in zbiram med naslednjimi telefoni...
-lg km 900 arena
-samsung s 8300 ultra touch
-lg kf 900 prada2

telefon bi uparabljal za zabavo. glede funkcij je verjetno najbolje vzeti areno. edino škoda ker nima boljšega fotoaparata in xenonske bliskavice.
kaj mi predlagate?
najlepša hvala za odgovore.
Lp


Jest sem se tudi zanimala za Prado, celo rezervirala sem si jo, pa se baje ful kvarijo ekrani, tako da mi jo ne Simobilu prodajalec sam od sebe odsvetoval!!


plastic
(mladinec)
23.09.09. 18:18
Re: kateri mobitel izbrati

Verjetno bo res bolje da od izbora vzames Areno.

Mihailovski
(študent)
26.09.09. 01:52
Re: kateri mobitel izbrati

Hm, LG je ponavadi tako tako. Tudi Arena ni ravno pojem kakovosti. Poglej tudi k Mobitelu.

1122334455
(otročiček)
26.09.09. 12:54
Re: kateri mobitel izbrati

hvala za odgovore. vrjetno bom res vzel areno \:S\! \:\)

plastic
(mladinec)
26.09.09. 19:49
Re: kateri mobitel izbrati

Kolk bos pa dal za ta telefon pr tem operaterju?

1122334455
(otročiček)
26.09.09. 22:44
Re: kateri mobitel izbrati

cena pri simobilu je 230 evrov. ceneje ne dobiš nikjer. to lahko preveriš na njigovi spletni strani \:D