Jabe
(pionirček)
24.10.07. 22:02
Mobitel USIM

Torej imam dotično sim kartico. kupila takoj ko sem jo lahko, ker pač vse novitete moram imeti. Dobila sem vtis, da mi ta kartica ponuja vse kar mi je prej pametna kartica + možnost nalaganja certifikatov (zaenkrat samo m-certifikat), potem pa je sledilo neprijetno presenečenje, ko ni bilo nikjer za gor dati Mobe. sem pač nislila, da ne podpira in se pač sprijaznila s tem. zadnjič pa plačujem račun na mobitelu pa vprašam fantiča za računalnikom kako je s tem in nekaj brska pa pravi, da njemu pa piše tam, da bi Moba mogla delati tudi na USIM.
In zdaj vas sprašujem, kako naj jo spravim gor. če grem v meni v aplikaciji "Mobitel" imam 4 možnosti:
moj mobitel
m-certifikat
storitve
pomoč

2 in 4 verzija sta precej samoumevni. če klikem moj mobitel mi napiše "meni še ne obstaja", če kliken storitve pa "storitev še ni". kmečka pamet mi pravi da bi mogla dodati banko v enem izmed teh dveh menijev. mi kdo zna povedati, kako naj se zadeve lotim, moram kje rugje še kaj prej nastaviti, pri prejšnji kartici je bilo vse kar trotl ziher narejeno.


JestAdministrator
(doktor)
24.10.07. 22:19
Re: Mobitel USIM

Pomoje bo najbolje, da vprasas pri operaterju... imam pa obcutek, da bos mogla biti kar vztrajna, ce bos zelela kaj izvedet \:\) ...

Jabe
(pionirček)
24.10.07. 22:51
Re: Mobitel USIM

sem nekako upala, da se bom lahko izognila temu. da bo kaki junak tukaj na mobile.si točno vedel kaj naresti pa po alinejah lepo napisal, kaj mi je storiti. tukile bi pa dala enga smajlija s kislim nasmeškom.

HuangDi
(ciciban)
25.10.07. 07:34
Re: Mobitel USIM

Glede na opis bi rekel, da ti lahko pomagajo le pri operaterju.

Jabe
(pionirček)
28.10.07. 15:25
Re: Mobitel USIM

Update:
Sem šla danes na Mobitel in mi je gospodič tam zagotovil da Moba NE DELA na USIM. je vprašal še dva tam zaposlena, tako da je za verjeti.